בריכה בחצר היא "שור מועד" שכבר נגח והרג ילדים...

גופנים1

New member
עובדה שעד עכשיו

נתניהו תיפקד היטב, עובדה שמול נתניהו רץ מבולבל אחד חצי חולה נפש בשם בני גנץ, עובדה שנתניהו לא עשה הכל כדי להמלט מהמשפט, זה הכל בפנטזיות שלך

גופנים1

New member
אשריך

אשריך שאתה גם מאמין בתמימות שמי שהיה רמטכ"ל אז הוא בריא בנפשו לעד

גופנים1

New member
פשוט

אני לא מוצא עניין בהתנגחויות שלך, אז כל פעם אני מגיב אחרת. אכן, צריך להבין מה היה שמה. אין ספק שחז"ל היו חכמים. את זה אתה בודק בקטעים הברורים שלהם לדוגמה ; פרקי אבות

גופנים1

New member
אני לא רואה כאן

שפה לא יפה. בעוד שכבודו מלגלג לבן שיח שטורח ומקדיש את זמנו כדי להשיב לך

גופנים1

New member
.

אני שמח שאני טועה ואתה בחור מנומס. מי שנראה חולה נפש אז חייבים להוקיע אותו, ולא משנה אם הוא היה רמטכ"ל

גופנים1

New member
אם קבעת שאני צריך טיפול

אין לי מה להתדיין אתך. באת נעול נראה לי. ולקוראים כאן אספר שכמובן שיש לי את הזכות להביע את דעתי אחרי שבדקתי את הנושא. יש לגנץ שורה ארוכה של מוזרויות וגם כשלים בתור רמטכ"ל, שמעררות על החזקה שיש לגנץ כאילו גנץ ראוי, מה גם שגנץ המבולבל היה רמטכ"ל לפני כמה שנים. תבדוק את הנושא. רק תבדוק את הקליפים שבו גנץ מככב.. אני טורח לכתוב בעניין מתוך דאגה על עתיד המדינה, אחרת לא הייתי כותב.

בריכה בחצר היא "שור מועד" שכבר נגח והרג ילדים...

אנחנו בתחום המשפט העברי -- בריכה שהוצבה בחצר וגרמה לטביעתו של בן שנתיים בשבת האחרונה בעיר חדרה....מזכירה לנו שמדובר ב"שור מועד" שכבר גבה קורבנות. אם כך...היכן בית הדין בנושא זה

ראש ממשלה עם 3 כתבי אישום הוא "שור מועד" איך יתכן שהדתיים...

הלכו איתו למרות ההלכות הברורות בנושא ,שור מועד" ואיך יתכן "י"א" שופטי בג"ץ לא התערבו...למרות מלחמת צוק-איתן המיותרת הנוראה שעשה בשותפות עם ריבלין גנץ

גופנים1

New member
העיקר שהשור יעבוד

המועמד בני גנץ, עם כל הכבוד, הוא לא ראוי, מה שמעניין אותנו זה שיהיה כאן ראש ממשלה מתפקד היטב, ועם השקפה ימנית שקולה

the ror

New member
נשמע שאתה צריך לחזור ללמוד על המזיקים השונים וההבדלים בניהם.

למעלה