ברט רוטאן-ביקור בארץ-עזרה

ברט רוטאן-ביקור בארץ-עזרה

בשבוע הקרוב יגיע ארצה ברט רוטאן למספר ימים. נתבקשתי על ידי החברים בפורום ה"קנארדים" לארח אותו למשך יום כולל כמובן, ביקור אצלי במוסך ואצל עוד אחד או שני בונים. אני צריך מתנדבים שהבניה אצלם במקום נקי ומסודר, דוברי אנגלית טובה (רצוי טובה משלי) בבוקר, אני אוסף אותו מהמלון בתל אביב ישירות למוסך שלי, אחר כך בכוונתי לקחת אותו לשדה התעופה בהרצליה ומשם למסעדה (עוד לא החלטתי איזו) ואחר כך ביקור אצל עוד בונה או שני בונים באזור המרכז. בנוסף, אשמח לצרף עוד משתתף אחד או שניים שיכולים לתרום לארוח. בסה"כ בסיור יהיו כולל אותי ואת ברט רוטאן 4 איש בכדי שלי יהיה צפוף במכונית שלי (אני מקווה שהוא לא יתבאס מנסיעה בג'יפ). אני גם מוכן לשמוע על רעיונות אחרים בכדי שיצא מכאן בהרגשה טובה. חשבתי גם על טיסה וביקור במצדה, אך אני מפחד מבושות של הסלקטורים, "שנעורסונים" בכניסה לשדה התעופה הרצליה אז בטח על קטע זה אוותר.
 
מה הוא איבד בארץ הקודש?

אני אשמח לארח אותו / לקנות לו ארוחה / להטיס / כל דבר שיתבקש. יש את האקסטרה אם דווקא בא לו, אבל הרבה יותר ריאלי אז"מ בכדי לראות את המדינה ללא שום סלקטורים. מבחינתי אפשרי בדריפטר או P92 או גט-פוקס. טיסה באזור השרון ולראש-פינה אידאלית לדעתי מבחינת הצגת הארץ בזמן מועט. האנגלית שלי טובה+ רוטאן אחד האנשים היותר מדהימים ששינו את פני התעופה בעולם. חבל שהוא לא בנה עד היום מטוס אוירובטי.
 
נראה לך שרוטאן יטוס במה שהצעת?

מילא הייתי משיג לטיסה למצדה וסיור בצפון איזה כלי אטרקטיבי, למשל המסוק של סטף ורטהימר, זה היה יכול להיות משהו. לגבי ארוח במסעדה, אני מאמין שבמהלך השנה שאחרי הביקור אצליח להתגבר על החור בתקציב שיגרם לי מהארוח במסעדה של כמה אנשים. מה הוא מחפש בארץ הקודש, בטח לא בא ללמוד איך מטוסים טסים.
 
איזה ראשון לאפריל בראש שלכם

הוא לא מגיע היום, הוא מגיע רק לקראת סוף שבוע.
 

YHS

New member
קח אותו ל"טיסת מרחב" ../images/Emo6.gif

שינשום אוויר צח....
 

ethanr

New member
וגם תשאל אותו...

תשאל את ברט, באותה טיסת מרחב, מתי אפשר לרדת ל- 500 מעפ"ש...
 
למעלה