ברוכים הבאים

שלום לכולם

כמו שקראתי כאן כבר מספר פעמים.. גם אני כבר צופה בכם מזה זמן מה והנה פתאום בא לי להצטרף באופן אקטיבי אז הנה אני אתכם מקווה להתמיד . על עצמי : גרושה מזה שנתיים, אמא לשתי בנות מקווה להתקבל בברכה לתרום ולהתרם לומדת מהחיים ( ויש עוד המון מה ללמוד )

לונלית

New member
לונלית

היי,בוקר טוב לכולם...האמת היא שזו פעם ראשונה שהצצתי כאן ןאיך לומר,מתחברת..אז בנתיים,בשלב הצפייה מהצד...נעים מאוד.

נדמה לי

New member
לונלית...

גם שאין זה חובה, לא כתוב על מזוזה,,,יהיה זה נחמד, לפחות בשבילי, אם אותנו תחליטי להכניס,,,קצת על עצמיך, על החיים של עכשיו, ושל פעם,,,תקוות, חלומות, מחשבות, והשאר,,,יתקבל כאן, ממש בשמחה...אם זה בשביל הבפנים ואם רק בשביל להעיז אם בשביל לא לסבול, או סתם, להוציא קטור...אפילו אם רק, כמו שקורה לי עכשיו,,,ואין לך, משהו טוב יותר לעשות....

מצוטטת

New member
../images/Emo66.gif

לונלית......את לא לבד יודעת? אז אחרי שברכו אותך שכחו החבר'ה כאן לספר לך שיש לנו כאן גם לון ממִין
טוב , אבל הוא בטח עסוק בסק"ס של שבת (בכלל שמעתי שהוא אוהב לבשל
) אבל למה לי לגלות את כל הסודות ביא בטח יגיע יותר מאוחר ויציג ת'עצמו. אז ברוכה הנמצאת אמרתי? וגם לכל הדנדשים/ות שהצטרפו לאחרונה

Lonely In Blue

New member
ואת...

אופו שמעת שאני אוהב לבשל, אופו ?
בסך הכל כתבתי שבשביל להכין אורז אין צורך בדיפלומה של שף
האמת, מה שאני אוהב לעשות, זה לאכול. לו יכולתי, הייתי מתאכסן בבית מלון ומזמין Room service . אבל, זה היה יוצר לי גירעון תקציבי קל.
ואותך, אני מדמיין לי מקפצת בין הסירים ( המממ, הריח עד כאן ) לבין המחשב
( חושב על סק"ס, מקבל כאב ראש. לחיי הסקס
)

מצוטטת

New member
או, הנה אתה ../images/Emo6.gif

טוב נו, קצת ניסחפתי בפרשנות ככה זה בווירטואליה... אבל יצירתיות ללא ספק יש בך... אז אופו היינו בסירים..... אל תתן לריח לבלבל אותך רחוק , רחוק שנות אור.... מִיקפצת..זה כן... אבל בין הסירים...רחוק זאת רק יערית!!!

Lonely In Blue

New member
לונלית

נעים מאוד. אני Lonely In Blue או בקיצור לונלי. ובגלל הכינוי שלך, הרשי לי להגיש לך
הצצתי לך קצת. אז באמנות איני בדיוק פריק, אבל אני מקוה ש
ינו הקט ימצא חן בעיניך ותישארי בינינו. ברוכה הבאה

Lonely In Blue

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo39.gif

לומדת מהחיים, כמו שסבתא של אדמונית ( אותה תכירי בהמשך ) אומרת "כל החיים לומדים, ובסוף מתים טיפשים". מה שצריך לעשות בחיים, זה לא ללמוד, אלא לחיות. הנה, למדת עוד משהו
אז, התרווחי לך בכורסא, והצטרפי לשיחה. הייתי מוסיף : "זיכרי, לא הביישן למד", אבל מי שגר בבית של זכוכית, אל יתחיל לזרוק אבנים.
( שכח לרגע שלא הקפדן מלמד )

למעלה