ברוכים הבאים

טליW

New member
ברוכים הבאים../images/Emo24.gif

זה הפורום בו אפשר לשאוב רעיונות, להיעזר, להתיעץ, וגם לחלק טיפים, לעזור וליעץ בכל מה שקשור בסידור וארגון הבית. את הפורום פתחתי מכיוון שראיתי צורך אצל אנשים בעזרה מסוג זה. הפורום הוא גם בית לכל הבלאגניסטים שזקוקים לתמיכה - את זה אני יכולה לתת בשפע כבלאגניסטית שנגמלה. יש אור בקצה המנהרה, והבית יכול להיות מקום נעים ומסודר... תאמינו לי. מדי פעם אזום נושא לדיון, נרים פרויקטים משותפים, וביחד נחזיק כולנו משק בית מסודר, מאורגן ויעיל. למקומות.... הכון.... צאו

Tovlli

New member
ברכות על הפורום החדש../images/Emo70.gif../images/Emo39.gif../images/Emo142.gif

היש דבר כזה "בלגניסט "גמול"
היש לאן לשאוף
יש לי שתי לידות קטנטנות בבית שבטוחות שכל הבית הוא מגרש המשחקים שלהן, ובעל שחברתו הקודמת קינתה אותו "טורנדו" ואני בהחלט מסכימה איתה בנושא הזה... בקיצור הבלגן חוגג... הלוואי הפורום הזה יעזור לי קצת להתמודד עם הבלגן הבלתי נגמר הזה

טליW

New member
החתימה שלך אומרת הכל!!!

בינתיים את מוזמנת למלא את הסקר שהכנסתי (שיעזור להחליט מאיפה נתחיל). אח"כ אני אכניס כמה רעיונות לשיתוף הילדים בסידור. בנות כמה הילדות, דרך אגב?

Tovlli

New member
משפחתי רק בתחילת הדרך...../images/Emo13.gif

ה"גדולה" בת 3 והקטנה בת שנה. מאוד אוהבות לעשות בלגן, לסדר קצת פחות... ולגבי החתימה שלי,
שהזכרת לי

טליW

New member
בהחלט - הוא חלק מניהול הבית...

קלרה, שימי לב שיש גם פורום: התמודדות עם המצב הכלכלי (1657). כאן נתעסק יותר בנושא טיפים ורעיונות לחסכון, שקשורים ישירות למשק הבית (לא עסקים והשקעות).

אהובתי../images/Emo24.gif ברכות על הקמת הפורום

אחלה רעיון
אשמח לבקר ולתת/לקבל טיפים מבלגניסטית כמוני חחח

../images/Emo57.gifברכות מכל ה../images/Emo23.gifלפורום החדש

שיגדל ויצמח ויהיה לתפארת הפורומים בתפוז. ולך יקרתי כל הכבוד על היוזמה.

../images/Emo57.gif../images/Emo140.gifמ ז ל ט ו ב../images/Emo140.gif../images/Emo57.gif

לפתיחת הפורום החדש בניהולך המנהלת הכי חמודה ברשת והאישה הכי ניפלאה ביקום גם אני אשמח לתת "טיפים" כ"חולת" סדר וניקיון מושבעת... כשיהיה לי זמן בין הסדר והניקיונות בבית
הרבה הצלחה יקירה

טלי יקרה,

ראשית בהצלחה! שנית למה לדרוך על יבלות... למה לא פתחת פורום גידול חסה בשטחים? אם רק היית יודעת אייך נראה הבית שלי, ולי יש תירוץ אני ADHD אז תמיד הבית בסדר עדיפות אחרון. מבטיחהל בוא לבקר - תמיד היית אצלי מועדפת!

מ ש כ י ת

New member
../images/Emo50.gif טלי

האמת שגמני בלאגניסטית לא קטנה, אבל עיקר הבלגן בחדר העבודה שלי, כמעט אין רצפה וכן, גמני תמיד מתכננת ולא מתחילה או שמתחילה ומפסיקה באמצע מחוסר זמן מה זיוצר הרבה יותר בלגן. נראה לי שאצלי רק גמדי קסם יעזרו...

איזה יופי!! בדיוק בשבילי.

אני מאוד אוהבת אירגון ושיטות וסדר בבית. אני אלופת ה "לזרוק דברים", אוהבת שהכל נמצא בדיוק במקומו. אין לי סנטימנטים לפריטים ישנים שאינם בשימוש. בקיצור- ברכות לכל מי שתבקר ותישאר פה. שמחה להצטרף.

למעלה