ברוכים הבאים לפורום האח הגדול החדש! :)

מוטי חוף

Well-known member
חגית היימן מצאה את האלמוני ששלח לה מסוק ונפרדה מהנוכחי
חגית היימן, דותן שלום (צילום: פרטי)
TMI יודע ש...
כוכבת "האח הגדול" שמצאה זוגיות אוהבת עם השף שלום דותן,
נפרדה ממנו ומצאה את הבחור האלמוני ששלח לה הצעת נישואים במסוק כשהיא בתוך הבית הסגור

חודש ימים חלפו מאז קראתם ב-TMI כי כוכבת "האח הגדול" חגית היימן מצאה את האחד של חייה, השף שלום דותן.
השניים הכירו במסיבה דרך חברים משותפים, פצחו בזוגיות טרייה ואף נלכדו בשבוע שעבר בעדשת צלם הפפראצי של המערכת בשיא אהבתם.
אלא שהזוגיות הטרייה בין השניים לא שרדה ובסוף השבוע האחרון היימן ובן זוגה הטרי דותן פירקו את החבילה.
מקרובים להיימן מסרו כי הקשר בין השניים היה מדהים אינטנסיבי אבל פחות צלח בפן הרומנטי.

חגית היימן, דותן שלום (צילום: אור גפן)
חגית היימן, דותן שלום (צילום: אור גפן)

13:57 12/07/2020 / מיקי לוין

לכתבה המלאה

מוטי חוף

Well-known member
עברו שלושה חודשים מאז שעזבה את בית "האח הגדול" והפסידה את המיליון לתקוה גדעון, אך ירדן אדרי כבר הספיקה להתגבר על שברון הלב שחוותה ולהכיר את רועי ונונו, הבעלים של "ג'מבו סטוק".
אם אתם שומעים על דירה בבניין יוקרתי - דעו שהזוג הזה מחפש אחת

יפעת הללי אברהם|mako| פורסם 13/07/20 17:23

הזוגיות של ירדן אדרי, הזוכה במקום השני של העונה האחרונה של "האח הגדול" עם הבעלים של רשת "ג'מבו סטוק", רועי ונונו, אמנם טרייה ויש לה פחות משלושה חודשים בקילומטרז', אבל אין שום סיבה שהשניים, שמאוהבים מעל הראש, יתקדמו ויעברו לשלב הבא.

מקורבים מספרים כי בתקופה האחרונה, ועל אף קשיי הקורונה, השניים מחפשים בקדחתנות דירה גדולה ומשותפת, בה יעברו להתגורר יחד באופן רשמי. הדרישות: מפלס אחד בבניין יוקרתי בתל אביב או בהרצליה פיתוח עם עדיפות לקומה גבוהה.

אם תהיתם, אדרי והחבר, אותו היא לא נוהגת להציג ברשתות החברתיות, מבלים את השבועות האחרונים בסוויטה הנשיאותית במלון "הרודס" בתל אביב ומשם מנהלים את חמ"ל החיפושים. ברגע שימצאו את דירת החלומות הם יפרדו מבית המלון. בהצלחה.

מאקו

אינסטגרם

נערך לאחרונה ב:

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
לא יודע אם להגיד מזל טוב או לרחם עליה :p
תודה מוטי על כל העדכונים שאתה מביא לפה 💞

nicknick

Well-known member
שלום שלום, מה שלומכם בתקופה זאת? מקווה שמרגישים בטוב:)
נלקח לי ה28 מהשם (למען הגילוי הנאות אני כבר מזמן לא בת 28 כמו ביום פתיחת הניק, אז לא כזה נורא) .
שנתחדש על הפורום, ונסתגל במהרה.
כמו בכל שנה , אני בנתיים שמחה שיש הפוגה מהאח כי התוכנית הזאת משבשת לי את סדר החיים התקין וחייבים את האוורור הזה. מדי פעם מתעדכנת באינסטגרם מה עם ניר אבל בסך הכל טוב ובריא ונעים הנתק מהתכנית.
מה שכן , אני מתגעגעת לפטפוטים איתכם, לכתיבה ולניתוח האינסופי של דברים שהם שטויות לכל שאר העולם אבל מעניינים בשבילנו כמו למה הם קונים כל כך הרבה סיגריות בתקציב ומעדיפים להיות רעבים.
בנתיים אני סובלת מהישרדות שטוחנים לנו כל יום, שזה לא אותו דבר כי אין לייב, אבל ההתערבות ההפקתית הבוטה מביאה את האווירה המוכרת מהאח;)
וזהו בערך, תוהה לעצמי גם אם בכלל תהיה עונה השנה ואם לא ידחו אותו לזמן רחוק ולא ידוע, בכל זאת הזמנים מורכבים לנהל הפקות גדולות כאלה.

בכל מקרה , המון בריאות מאחלת לכולנו

PsyBear

Well-known member
יו מרי היה סיוט להתחבר למערכת, וסיוט לחפש ספציפית את הפורום הזה. יאבאלה. וגם אהבתי את הממשק הקודם של השרשורים יותר :-(

אבל זה מה יש. לפחות הוא זז מהר יותר.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אוח זהו! סייבר פה אפשר להתחיל :love:
אכן בעץ השרשורים הקודם היה קל יותר..
אבל בוא,לפחות לא יהיו לנו יותר באגים...זה שווה הכל :)
וכן מהיר פה ממש....

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
שינויים לרוב מלחיצים/גורמים לאי נוחות....אבל השינוי הזה מבורך! 😊
יש לנו חצי שנה (העונה הבאה עולה בדצמבר) להתרגל לפורמט הפורומים החדש....
וזה לא כזה קשה:)

הכל (כמעט נו) נשאר אותו הדבר
שרשורים ימשיכו להיפתח באותו הקצב וימשיכו להיות נעוצים
התקנון הוא אותו תקנון
הכללים - אותם כללים.

נשאר רק להסתגל...

שיהיה לנו בהצלחה 👍
מרי

מוטי חוף

Well-known member
שינויים לרוב מלחיצים/גורמים לאי נוחות....אבל השינוי הזה מבורך! 😊
יש לנו חצי שנה (העונה הבאה עולה בדצמבר) להתרגל לפורמט הפורומים החדש....
וזה לא כזה קשה:)

הכל (כמעט נו) נשאר אותו הדבר
שרשורים ימשיכו להיפתח באותו הקצב וימשיכו להיות נעוצים
התקנון הוא אותו תקנון
הכללים - אותם כללים.

נשאר רק להסתגל...

שיהיה לנו בהצלחה 👍
מרי
שבת שלום למרי ולפורמט החדש

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
חברי פורום יקרים,
אני מודעת לכך שהניקים שלכם השתנו בעקבות המעבר לאתר החדש...
מי שמעוניין להחזיר את היוזר את המקורי שלו - יש לפנות ל - [email protected]
עם בקשה ברורה איזה אימייל לקשר לאיזה שם משתמש ושהוא מודע לכך ששמות משתמשים אחרים,שהיו מחוברים בעבר לאותו אימייל, עשויים להימחק

תודה
מרי
:)

נערך לאחרונה ב:

arseny92

Well-known member
מנהל
חברי פורום יקרים,
אני מודעת לכך שהניקים שלכם השתנו בעקבות המעבר לאתר החדש...
מי שמעוניין להחזיר את היוזר את המקורי שלו - יש לפנות ל - [email protected]
עם בקשה ברורה איזה אימייל לקשר לאיזה שם משתמש ושהוא מודע לכך ששמות משתמשים אחרים,שהיו מחוברים בעבר לאותו אימייל, עשויים להימחק

תודה
מרי
:)
שכחת לציין שלבקש מיזוג חשבונות עדיף רק לאחר ייבוא של כל החומר מהאתר הישן, אחרת תוכן אשר לא יימצא עבורו חשבון יקושר לאורח
לאחר ייבוא של תוכן, מיזוג חשבונות מקשר את התוכן אל החשבון היעד
ולכן יש לא לרוץ אחר החשבון אלא עדיף קודם שיהיה כל התוכן ואז למזג חשבונות
אך עדיין יש את הבעיה הזו כי המסד הנוכחי הוא מפברואר וככל שממשיכים לרשום חשבונות חדשים ולדון על נושאים עם חשבונות אלה, גדל השוני בין שני מסדי המשתמשים ואם הכל ימוזג לכאן, אז התוכן ישוייך לא לחשבונות הנכונים

אגב, tappuz?

נערך לאחרונה ב:

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
שכחת לציין שלבקש מיזוג חשבונות עדיף רק לאחר ייבוא של כל החומר מהאתר הישן, אחרת תוכן אשר לא יימצא עבורו חשבון יקושר לאורח
לאחר ייבוא של תוכן, מיזוג חשבונות מקשר את התוכן אל החשבון היעד
ולכן יש לא לרוץ אחר החשבון אלא עדיף קודם שיהיה כל התוכן ואז למזג חשבונות
אך עדיין יש את הבעיה הזו כי המסד הנוכחי הוא מפברואר וככל שממשיכים לרשום חשבונות חדשים ולדון על נושאים עם חשבונות אלה, גדל השוני בין שני מסדי המשתמשים ואם הכל ימוזג לכאן, אז התוכן ישוייך לא לחשבונות הנכונים

אגב, tappuz?

ולחשוב שהעתקי את זה מהמייל של הנהלת הפורומים ולא שמתי לב בעצמי לשגיאה :oops:
תודה על התיקון...ערכתי :)

לגבי השאר - אני באמת לא מבינה בזה,זו התשובה שניתנה לי ע"י הנהלת הפורומים - זו התשובה שהבאתי לגולשים...
בכל מקרה,תודה רבה :)

arseny92

Well-known member
מנהל
ולחשוב שהעתקי את זה מהמייל של הנהלת הפורומים ולא שמתי לב בעצמי לשגיאה :oops:
תודה על התיקון...ערכתי :)

לגבי השאר - אני באמת לא מבינה בזה,זו התשובה שניתנה לי ע"י הנהלת הפורומים - זו התשובה שהבאתי לגולשים...
בכל מקרה,תודה רבה :)
כאמור, יהיה פה שמח מאוד בקרוב כאשר ייבאו את כל התוכן והמשתמשים אשר נרשמו במערכת הישנה בין אמצע פברואר להיום ואז המשתמשים האלו יחליפו את המשתמשים אשר הספיקו להירשם כאן בחשבון חדש בינתיים ותכניהם ישויכו לחשבונות במספרי מזהה של המשתמשים המיובאים, ואז חשבונות אלו יקבלו את התוכן אשר המשתמשים החדשים האלו כתבו, כולל עריכה ומחיקה.
קודם היה צריך להעביר תוכן, ואת כל המסד, ולא לעשות הפניה מהאתר הישן כל יום למשך שבועיים ברצף ללא שום הסברים, בטענות "קודם נביא את המשתמשים" ואחר כך את שאריות התוכן.
זה מה שנקרא ניהול תכנית מיגרציה לקויה ביותר, בלשון המעטה, אם מנהלי מסד (DBA) של תפוז לא מבינים את ההשלכות הפשוטות ביותר בסדר הפעולות של מיגרציה כזו. היו אמורים לכבות רישום משתמשים בשתי המערכות, לייבא הכל, ואז להפעיל רישום משתמשים חדשים כאן בלבד. האופן הנוכחי איך שהם עושים את זה (מיזוג תוכן אל תוכן קיים) רק יגרום להרבה בעיות ושגיאות SQL (מסד הנתונים) ואז גם המערכת הזו מהר מאוד תהפוך ל-"טלאי על טלאי" כי ייתכנו שגיאות מהסוג של "oops, we ran into a problem" על נושאים עם מספר דפים בגלל עץ, אך עקב סיבות אחרות אשר ממש לא בהכרח יהיו ניתנות לטיפול "זמני מהיר" על ידי טיפים כמו מחיקת חלק מהכתובת בדפדפן וכו'.
אלא אם הכוונה היא שוב לאפס את כל פורום הבדיקות הזה, מאחר וייבוא תוכן על תוכן קיים יגרום לא רק לבעיית המשתמשים אשר צוינה, אלא גם לכפילות המידע החלקי אשר כן כבר מיובא אל חלק מהפורומים (ובאופן לא הכי תקין)

מוטי חוף

Well-known member
טהוניה רובל: "לא כזה מאמינה בדבר הזה, אין באמת קורונה"
טהוניה הבטיחה שהיא תהיה "אמא קולית" והודתה שהיא לא רוצה שהבת תגיע לעולם של קורונה, עומר נודלמן הודתה שהמצב מלחיץ ורק סנדרה רינגלר משוכנעת שהיא "לא מדביקה ולא מדבקת".
כמה נשים מוכרות הגיעו ליום צילום לקרם העיניים PROPHECY EYE,
צפו. וואלה! סלבס מורחת

למעלה