ברוכה הבאה לדף המעריצים הרשמי בפייסבוק....

ShortY

New member
ברוכה הבאה לדף המעריצים הרשמי בפייסבוק....

אנשים יקרים ואהובים שלי, בימים אלו, לאור האלבום המתקרב ובא, כך גודלת הפעילות שלנו באינטרנט ובסלולר. בנוסף לאתר הרשמי שיפתח ממש בקרוב ושאליו יעבור גם הפורום הרשמי, פתחנו בפייסבוק את דף המעריצים הרשמי, שבו תוכלו להתעדכן באמתתתתת בכל הדברים החמים, ולהתכתב איתי על בסיס קבוע יותר... כי תודה לאל על האייפון, בפייסבוק אני מבקרת בערך כל 5 דקות... אז ככה שאם יש לכם משהו להגיד, אני מבטיחה שאקרא :). אתם מוזמנים לפרסם שם תמונות שלי איתכם, הערות, שטויות ובעצם כל שבא לכם ועוד הפתעה חמה ביותר......בימים הקרובים יפורסם שם הסאמפלר הרשמי של האלבום החדש שמגיע במהירות שיא "סוכריות חמוצות"... למי שלא יודע, סאמפלר זהו שיר אחד, המכיל בתוכו חלקים מהשירים באלבום... ככה שבבערך 6 דקות תוכלו לשמוע חלקים מ 7 שירים מתוך ה 11 שצפויים. אשמח לשמוע את דעתכם עליהם, וגם להתעייץ על מה דעתכם צריך להיות הסינגל הראשון...... הולך להיות ל-ו-ה-ט. אתם גם מוזמנים להעביר את המילה הלאה, להזמין חברים, ולהפיץ את השמועה שהתינוק שלי בדרכו החוצה... מה הייתי עושה בלעדיכם... אז ככה... http://www.facebook.com/home.php?#/pages/SHORTY-/126654258670?ref=ts אוהבת את כולכם, ומחכה לדבר איתכם... שורטי-שורט, הילה.

maytal7

New member
תודה על העדכון

אני כבר רשומה בכל מקרה כבר אין סבלנות עד שיצא הדיסק מחכה

ג ב ש ו ש

New member
את מדהימה../images/Emo99.gif../images/Emo88.gif

כמובן שגם אני כבר חלק מהקבוצה
מחכה לשמוע את הסאמפלר,בטוח שזה ישמע מעולה
בהצלחה

למעלה