ברוך הבא לי

קרוקדיל

New member
ברוך הבא לי ../images/Emo13.gif

חברים היום סוף סוף החלטתי להרשם למשחק ולבדוק עם הוא שווה או לא... (למי שזוכר אני הייתי מוותיקי מפקד צבאות) אז מה אתם אומרים המשחק שווה או לא? יש איזה טיפים למתחיל כמוני? ובכלל מה קורה בקטע של הבריתות? יש ברית מומלצת? (THE STRONGS קיימים במשחק הזה?) בקיצור אחלה מזל שיהייה לי ואני מקווה מאוד ללמוד את המשחק מהר ולהתחיל להינות ממנו...

blubel

New member
ברוך הבא

מדובר במשחק מסובך הרבה יותר ממפקד צבאות... ישנן דרכים שונות לעלות בכוח... עד כה הדרך הטובה ביותר היתה לייצר נשק ולמכור אותו! אבל עכשיו יש עדכון שמונע זאת ההשקעה שלך תלוייה גם במשטר שלך אם אתה משטר שיכול לגייס מספר רב של חיילים אתה צריך להתבסס על תעשייה! ואם לא...להתבסס על אזרחים. ככל שיהיו לך יותר מפעלים/אזרחים תרוויח יותר! בקשר לבריתות... הבריתות ששולטות במשחק הן ללא כל שמץ של ספק TEROR ו-TUF. ישנה גם הברית AIS שהיא ברית טובה. מקווה שעזרתי ביי

shabtay12345

New member
שמע

אחלה משחק קח מלוכה בנה כמה מפעלים (אורניום ויהלומים) תעביר תורות קבל אזרחים שפר מפעלים ועירו ואל תשפר כלי נשק!!!! ערן דפק את כל השחקנים וקנה טנ"ט כי אחרת כל המפעלים לא שווים כלום...

ArielBiMBa

New member
קרוקודיל היית המון זמן במקגריידי!!

עד שהחלטת שנמאס,התאבדת על איזה מדינה ופתחת חדשה חח. מה קורה איתך?לאיפה נעלמת?

קרוקדיל

New member
צודק

אחרי שריסקו לי את המדינה במתקפה הגדולה נגד הסטרונגס פתחתי מדינה חדשה (במחתרת) ואיתה ישבתי במיקגרידי עד שנמאס לי מהמשחק, בדיוק באותה תקופה התארגנו כמה חבר'ה לתת נקמות על זה שדפקו לנו את הסטרונגס וכך החלטתי להתאבד על איובי הברית כעת אני מנסה ללמוד את המשחק החדש...

ArielBiMBa

New member
אתה תקפת אז בשחר חדש ביחד עם

שאר חברי הסטרונגסט או שאתה מדבר על מתקפה אחרת? כי לפי מה שאני זוכר אתה התאבדת עוד לפני הלילה של "שחר חדש" אבל אולי אני לא זוכר טוב חח... ד"א אני ממליץ לך לבוא לטרור,אחלה ברית,בין החזקות

lidor500

New member
בואנה

את מציפה את הפורום יותר ממני אפילו אני לא עושה ריפרש בתדירות כזאת.. כנראה שאני צריך להוריד את הכתר..

למעלה