ברגע שיבטלו את התו הירוק מעטים בציבור יתנדבו להמשך הניסוי, מיליארדים בוזבזו סתם

WYam

Well-known member
הייתה גם הייתה. לא שהממשלה עשתה זאת מסיבות רפואיות. אבל לטעון שלא הייתה הצדקה רפואית (תלוי כמובן באיזה שלב), זאת סתם טענת סרק.
החיסון שלכם נקרא

Leaky vaccines​

אז מההתחלה ידעו שאתה יכול להידבק או להדביק

Harrington

Well-known member
מנהל
זה נכון.
אתה יודע מה זה החיסון הזה ומה זה אומר?

Leaky vaccines​

מניח שכשתרצי לומר לי על מה את מדברת ומה את כותבת, תמצאי את הדרך לעשות זאת. מבלי לפגוע וזה לא אישי, אין לי כל כך כוח לחידות ולמשחקים בהם כל דקותיים אני צריך לבקש ממך להסביר את מה שאת כותבת, מאחר וניסית להיות כל כך מצחיקה או עוקצנית או what ever שהדברים יצאו לא ברורים בעליל.

WYam

Well-known member
מניח שכשתרצי לומר לי על מה את מדברת ומה את כותבת, תמצאי את הדרך לעשות זאת. מבלי לפגוע וזה לא אישי, אין לי כל כך כוח לחידות ולמשחקים בהם כל דקותיים אני צריך לבקש ממך להסביר את מה שאת כותבת, מאחר וניסית להיות כל כך מצחיקה או עוקצנית או what ever שהדברים יצאו לא ברורים בעליל.
אני לא צריכה להגיד לך.

אני לא מנסה לפגוע.
פשוט לא אמרו לכם

Harrington

Well-known member
מנהל
אני לא צריכה להגיד לך.

אני לא מנסה לפגוע.
פשוט לא אמרו לכם
אם את מרוצה מה'דיון' הזה, אין לי אלא לאחל לך הרבה הצלחה והנאה ולשמוח בשמחתך. לי אין מושג מה ניסית לומר, אבל אני כן יודע שלא אמשיך עם שיטת החידות והכתיבה הכביכול גבוהה או עוקצנית שרק גורמת להתמשכות ה'דיון' (ככל שההתכתבות הזאת ראויה לתואר הזה) והלכה למעשה לא מאפשר דיון ענייני.

לילה טוב.

WYam

Well-known member
אם את מרוצה מה'דיון' הזה, אין לי אלא לאחל לך הרבה הצלחה והנאה ולשמוח בשמחתך. לי אין מושג מה ניסית לומר, אבל אני כן יודע שלא אמשיך עם שיטת החידות והכתיבה הכביכול גבוהה או עוקצנית שרק גורמת להתמשכות ה'דיון' (ככל שההתכתבות הזאת ראויה לתואר הזה) והלכה למעשה לא מאפשר דיון ענייני.

לילה טוב.
זה לא אישית.
אתה צריך לבדוק לבד.

אם תבדוק לבד תגיע לגוגל
וגם גוגל זה בעיה

אז אין לי עניין שתחזור אלי עם שטויות מהגוגל

אם אגיד לך שצריך לדעת איך להסתדר בגוגל
אז גם תאמין שאני מנסה לפגוע בך...

..
אין לי כל עניין לפגוע אבל הבאתי לך מידע אמין
מפה תבדוק לבד

The Real Big Joe

Well-known member
זה לא אישית.
אתה צריך לבדוק לבד.

אם תבדוק לבד תגיע לגוגל
וגם גוגל זה בעיה

אז אין לי עניין שתחזור אלי עם שטויות מהגוגל

אם אגיד לך שצריך לדעת איך להסתדר בגוגל
אז גם תאמין שאני מנסה לפגוע בך...

..
אין לי כל עניין לפגוע אבל הבאתי לך מידע אמין
מפה תבדוק לבד
מידע אמין:
1642544003072.png

רוב הזמן נח

Well-known member
הניסוי בחיסון הראה שזה חיסון שבשביל שיהיה יעיל צריך לתת אותו כל 3 חודשים. שזה בכללי טיפול לא מציאותי ולא ישים.

WYam

Well-known member
הם ימשיכו להתנדב

הם רק צריכים לחכות "למחקר" הבא

למעלה