ברגעים אילו ממש

פי 10 מארס

Well-known member
ברגעים אילו ממש

כאשר המעוף נשען על כרעי תרנגולת טרוד אני בהכנת לקט נעימות , מהקלות והמקסימות אשר קובצו יחדיו אי פעם. מי שמכיר פנינות העונות לקטגוריה זו מוזמן להוסיף מידיעותיו להשבחת המוצר.

פי 10 מארס

Well-known member
טעות

אני למשל לא פוחד ממפולת ומדוע בכלל לקחת לונג כל ירידה כאשר ניתן להצטייד פעם אחת במדד 943 בכמות מקסימלית, לא מבין אותך

פי 10 מארס

Well-known member
תודה , נבדק בדקות אילו

בביצוע paul muriat נחמד וקליל אך לא עובר את דרישות הסף שהגדרתי חייב להיות מעולה + . כדי להכלל באוסף נדיר זה.

a n g l o

New member
תנסה ביצוע ריצרד קריידלמן

אולי יצליח להשתחל אפשר לקבל את הקריטריונים (דרישות הסף) ? כמו כן אבקש את רשימת הנבחרים (על מנת לבדוק אם אתה עומד בדרישות שהגדרת)

a n g l o

New member
לא הצעתי שום הון שהוא

אל תשים בפי מילים שלא אמרתי זו היתה הצעה לטובתך. שמישהו אובייקטיבי יבדוק את המשמעת העצמית שלך (קריטריונים מול ביצוע בשטח) לא צריך בהזדמנות זו אולי תוכל לאתר עבורי מה שמה של הנעימה הזו של שם טוב לוי : נה נה נה נה נה, נה נה, נה נה נה נה נה , נה נה נה נה נה נה נה, נה נה, נה נה נה ? נה נה נה, נהנהנה, נה נה נה נה נה, נהנהנה, נה נה נה נה נה הו מקווה שלא זייפתי והצלחת לזהות

פי 10 מארס

Well-known member
צודק למה לשלם

אם אפשר לא לקבל בחינם חחח בכל מקרה, מדובר בקודש הקודשים של מיטב היוצרים בעולם פנינה אחת אחשוף בבחינת מגלה טפח ומכסה טפחיים הואלס מהסרט מגדל הדבורים נמצאת באוסף היוקרתי . יכולתי לעזור יותר כפי שאתה מכיר אותי אולם אסתפק בכך לפי שעה.

itzik4u

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif קרעת אותי מצחוק...

...וגילגת על שורה.

למעלה