ברביעי אני באילת ,יש למישהי המלצה

ברביעי אני באילת ,יש למישהי המלצה

על חניות בגדים אני גם מחפשת סנדלים במידה 42 מישהי מכירה חנות באילת שמוכרת מידות כאלה תודה ושבוע טוב לכולן

אשרת 1972

New member
דווקא נעלים לא מצאתי באילת

יש כמה חנויות אבל לא מצאתי דברים איכותיים, בגדים יש והרבה קודם כל אני ממליצה על חנות של וומן אונלי בקניון של הילטון מלכת שבא, מוכרות נהדרות והמחירים ממש ממש טובים יחסית לתל אביב, בגדים אני מצאתי כמה חולצות בדורין בפרנקפפורט נמצא בקניון מול הילטון מלכת שבא יש שם גם חנות נעלים מיוחדת שניקראת בהונות וגם נין וסט אבל היה מאוד יקר. בקניון יש את אישה ואישה וקרייזי הצוות בתי החנויות מדהים אני ביצעתי שם כמה רכישות מדהימות במתחם של ביג יש את עונות וגאמפ נסיעה טובה .

DREAM111

New member
אילת ומידות גדולות

ראשית אני ממליצה על חנות בשם בוורלי הילס. בביג יש את עונות וגאמפ לצערי על עונות אני אישית לא ממליצה המחירים הם כמו פה במרכז כך שלא כל כך שווה הטירחה. במול הים יש את מתאים לי. בכניסה לטיילת יש את איקס מיקס כמדומני קוראים להם. לגבי נעלים האמת לא בדקתי בחופשה האחרונה כך שלא יכולה לומר לך על כך. חופשה מהנה.

liri לירי

New member
היי שירה

בקניון מול הים, בקומה העליונה מול "כאוס" ישנה חנות של אריסטו שמאט. הבנתי מחברה שהיתה בסופ"ש האחרון שיש להם מידות גדולות (עד מידה 7) ומבחר גדול אף יותר מהמרכז. שווה לנסות
אגב, גם אני בע"ה באילת בסופ"ש הקרוב. ומחפשת נעלים/כפכפים במידה 42. תהני בחופשתך

למעלה