בראש השנה ..בראש השנה..

בראש השנה ..בראש השנה..../images/Emo74.gif

אז החג כבר מתדפק על הדלת. וכבר מתחילים להריח את הבישולים והמטעמים. אז אפה אתם בחג? והכי הכי חשוב...מה קונים מתנות

חג שמח ושנה טובה לכל הגדולים והקטני

ם......... אנחנו אצל הורי ואני מנסה לארגן מגנטים-לוחות שנה עם התמונות של איה למשפוחה. נחמד, לא?

ראש השנה ../images/Emo76.gif

שמתי דג כי בחג הזה אני הכי אוהבת את ה"גפילטא פיש" - נא לא לצחוק, פולנייה מלידה
אז החג, תודה אל אני אצל הורי ואני מאוד שמחה כי הורי גרים בקיבוץ ובשביל עופרי זה נהדר, וכי אני לא אוהבת (בלשון מעטה)לעשות אצל אמא של יוד, אבל זה כבר סיפורים לפורום אחר.
מתנות: אז להורי אני והאחים שלי עושים להם לוח שנה עם כל הנכדים (יש 7.5 נכדים) כאשר מי שעושה לי את זה זאת חברה שלי שמעצבת אלבומי חתונה ככה שזה הולך להיות מקסים (וגם עולה ככה) בכל חודש יסומן למי יש יומהולדת וימי נישואין ולכל חודש יהיו תמונות משלו - נגיד עופרי נולד בנובמבר אז הוא כאילו יחזיק את הלוח של חודש נובמבר ובחלק העליות יהיו תמונות שלי ושל יוד וכמובן של טלטל - אני מחכה בקוצר רוח לראות איך זה ייצא. לאמא של יוד אני קונה
כלום אחד גדול - וגם הסיבות לכך הם לפורום אחר - אני רק אגיד שנמאס לי לעשות ולהתאמץ ולא לקבל פידבקים.

קרן פ

New member
../images/Emo74.gif שנה חלפה... שנה באה..../images/Emo42.gif

אח.. איזה שנה זו הייתה ! אנחנו בחג נהיה אצל ההורים של גיא, ביחד עם ההורים שלי. לגבי המתנות - אני כה לא מקורית...גם אנחנו עושים לוחות שנה של הילדים. למטפלת, לעומת זאת, קניתי ערכה של מוצרי "אהבה" ונתתי 120 ש"ח בתלושים. שתהיה לכולנו שנה נהדרת, שנת אושר ובריאות והמון בשורות טובות
קרן

../images/Emo75.gif../images/Emo74.gifשנה טובה גם מאיתנו

אנחנו עדיין מרותקים לבית...(אם לא נהיה בטעות בבי"ח) אבל זה כבר הסוף.... אחרי ראש השנה אני כבר כמעט יכולה ללדת (סוגרת 34 בים ב', ג' תשרי)

ayelet i

New member
אנחנו אצל ההורים...

ולגבי מתנות - מאחר וכל התמונות, מהיום בו נועם נולדה, נמצאות על המחשב (למורת רוחם של הסבים והסבתות...) - עברתי על כולן (מיום בו הגיעה הביתה, לפני כן עדיין אין לי אומץ ועושה לי רע) - פיתחתי את היפות מכולן וסידרתי לכל אחד אלבום עם המון תמונות שלה. אין לי ספק שהם יתרגשו מאד. לגבי חברים - אני עושה לבד. קניתי כל מיני דברים מעץ (מגשים, קופסאות וכד') - צובעת, מדביקה מפיות, מציירת - מוסיפה נר/ממתקים/ברכה ועוטפת בנייר צלופן.

../images/Emo65.gifאנחנו אצל ההורים שלי .-אזה כף

לגבי מתנות, אין לי שמץ של מושג מה אני קונה אני צריכה מתנה לאמא שלי ולאחותי ( חמותי נפטרה). רעיונות יתקבלו בברכה
ולגבי הגפילתא...גם אני מתה על זה שסבתא שלי עושה ( ואני בכלל בולגריה ויוונייה ..
)

אנחנו אצל ההורים

של בעלי ואין לי עדיין שמץ של מושג מה נקנה מתנות לחג (אני ממש גרועה בדברים האלה). שיהיה לכולם חג שמח ושנה טובה.

Highlander1

New member
שנה טובה ומוצלחת לכולם

תעשו חיים ותאכלו הרבה דבש, וכמובן גאפילטפיש. אנחנו כרגיל כל ערב אצל צד אחר כדי שלא יהיה בכי.

26יפעת

New member
לראשונה בחיי - החג אצלנו!!!

אנחנו מארחים כ20 איש מהצד שלי ושל בועז, תחזיקו לנו אצבעות...

shirar1

New member
יפעת - סחתיין על האומץ!

איך התארגנת עם שולחנות ל-20 אנשים? אנחנו בחג אצל חברים של ההורים שלי, שאיתם אנחנו חוגגים ראשי שנה ולילות סדר בשנים האחרונות. מתנות, כמה לא מקורי - ספרים - או כתובים או קלטות לטייפ של ספרים מדברים (בעיקר לסבתא שלי שכבר לא רואה כ"כ טוב).

../images/Emo65.gif מה בתפריט??? ../images/Emo13.gif

לפני 3 שנים גם אני אירחתי אצלי בבית 20 איש - כולם מהצד של בעלי. זה היה חודש אחרי שחמתי נפטרה ורציתי שכל האחים יהיו יחד ( נשמה טובה שכמותי
). האמת...זה לא היה נורא כ"כ, כמובן שכולם הציעו עזרה אבל לא רציתי כלום מאף אחד , עשיתי הכל לבד. ספרי ספרי מה בתפריט..אולי נבוא גם...

למעלה