בראון להסרת שיער - סדרה 5 או 7

Infin1ty

New member
בראון להסרת שיער - סדרה 5 או 7

מדובר על הסרת שיערות מהרגליים, עד היום הייתי מסיר עם סכין גילוח ודי נמאס לי, עשיתי כמה פעמים שעווה (לא לבד) והחלטתי שזה אומנם עושה את העבודה אבל אני לבד לא אעשה את זה, אז החלטתי לקנות מכשיר להסרת שיער.
הבנתי שהבעיה הגדולה בסדרה 7 זה שצריך קודם כל לעשות את פעולת ההסרה תחת מים והדבר השני זה חיי הסוללה שמספיקים רק לחצי שעה עבודה בכל מחזור הטענה.
כיוון שלא משנה לי אם המכשיר הוא אלחוטי או לא, אז נראה שסידרה 5 קורצת לי הכי הרבה, האם יש דגם מומלץ מסדרה 5? האם באמת בסדרה 7 יש צורך לעשות את פעולת ההסרה תחת מים?
נ.ב: אני לא מחפש לחסוך בכסף על מכשיר שאני כנראה די אעשה בו שימוש רב, אז המלצות אולי גם לחברות אחרות יתקבלו בברכה.

תודה!

Shir Rose

New member
המלצה על מכשיר בראון

לי יש כבר שנתיים אחד מסדרה 5, הוא מצוין!
הוא פעיל רק כאשר הוא בחשמל, ואין בעיה עם בטריה, פועל רק על יבש ולא במים.

לא ממליצה לך על מכשיר עם סוללות או נטען, כיוון שהם "מתעייפים" מהר מאוד, למרות שהם אמורים להחזיק שעה ללא הטענה או החלפה.

אביeג7

New member
ואגב,אתה בטוח שתהיה מסוגל

לעמוד בכאב?

Infin1ty

New member
תמיד יש פעם ראשונה, הכל בשביל לא לגלח

פעם בשבוע ובשביל רגליים חלקות

נראה לי אני אקנה אחד מהסידרת 5 שלהם, אם לא יתאים לי (והרבה דמעות ירדו בדרך), בטוח יש לי כמה ידידות שישמחו לאמץ את זה.

אביeג7

New member
בהצלחה

תעדכן

אני סתם חושבת שלפני שאתה משקיע מאות שקלים,אולי כדאי לך לנסות ולראות אם אתה עומד בכאבים.. אבל אם יש לך למי להעביר את המכונה... אז מעולה.

Infin1ty

New member
אז אני הולך על ה 5380

אין לי כרגע למי להעביר את המכונה, אבל אני לא חושב על זה, מעניין כמה אנשים היו "אמיצים" כמוני ואחר"כ מישהו אחר היה שמח בגלל זה

אעדכן כשזה יגיע.

אביeג7

New member
אני מוכנה שתעביר לי

למרות שיש לי מכונה מדגם 7 משו ואני לגמרי מרוצה

אני מנסה להזכר מאיזה פורום אתה מוכר לי

חד"כ אולי..?

Infin1ty

New member
אני שקלתי את ה 7 בהתחלה

אבל ראיתי שהמון מתבאסים בגלל העניין עם ההטענה ולפי מה שהבנתי לא רצוי לעבוד איתו על יבש (כלומר בלי מים), זה נכון?
האם בסדרה 7 פחות כואב
?

ושלחתי לך מסר לגבי השאלה האחרונה.

אביeג7

New member
ממש לא

היה לי 5
יש לי 7
מעולם לא עובדת על רטוב,רק על יבש

והכאב, הוא אותו הכאב

Infin1ty

New member
עכשיו אני לגמרי מבולבל

אם לוקח לי בערך 20 דקות לגלח את השתי הרגליים, יספיק לי חצי שעה עם המכשיר? כי זה מבאס להפסיק באמצע ולחכות שעה להטענה.

Infin1ty

New member
הזמנתי בינתיים את ה 5380

אחרי שימוש בו אני אהיה יותר חכם ואז אראה אם שווה לי לקנות משהו מסדרה 7.
אעדכן

@יעל@

New member
לי יש מכשיר מסדרה 7

שעובד על חשמל. בהתחלה קניתי אחד נטען ואח"כ הלכתי להחליף כשגיליתי שהטענה של שעתיים מספיקה רק ל 1/2 שעה עבודה. זה מספיק לי בקושי לרגל.

יש לי את המכונה הזו:

http://www.21.tv/p-202229/מסיר_שיער_חשמלי_Braun_7380

משום מה לא ראיתי אותו בזאפ.

Infin1ty

New member
תודה

כבר הזמנתי 5380.
אגב, אני לא מצליח למצוא את הדגם הזה באתר של בראון, אני חושב שכל סדרה 7 היא אלחוטית, בטוחה שרשום עליו 7380?

למעלה