בקשת עזרה

dgrwkl2

New member
בקשת עזרה

אני מחבר את המיקרופון שלי למחשב,אבל משום מה אני מצליח לשמוע את עצמי...אבל יש כמה בעיות: 1.לא נכנס שום "סימן קול" למחשב עצמו. (למשל,שאני פותח את המסנג'ר ומנסה לדבר שם,אז הוא רושם לי שהוא לא מזהה שום צליל). אבל אני שומע את עצמי דרך הרמקולים (אמנם יחסית חלש לעוצמה שאני נמצא בה...אבל שומע). למה לא נכנס שום "אות" למחשב?? לפני 10 דקות נכנס משהו למחשב,אבל פתאום כלום. 2.כשנכנס משהו כבר למחשב (כפי שאמרתי,לפעמים נכנס ,לפעמים לא נכנס. כרגע אני במצב שלא נכנס כלום!!) ,אז המיקרופון על העוצמה הכי הכי גבוהה שלו,אבל אני בקושי שומע את עצמי. אני גם רואה (יש במסנג'ר אופציה כזו לראות את ה LEVEL של המיקרופון...) אז ה LEVEL שם הוא יחסית נמוך בהשוואה (הוא אפילו לא מגרד לי את "הצהוב"..למי שמכיר. והרמקולים על הכי הכי גבוה. זה משהו מוזר מאוד. הרמקול תקין (כי בדקתי עם המערכת סטריאו שלי. כנ"ל לגביי המיקרופון. המחשב חדש לחלוטין.(קניתי לפני שבוע).אין לו כרטיס קול משלו.ממה שאני ראיתי..הכרטיס קול הוא בא ביחד עם הלוח אם,אני חושב. עוד הערה: נכנסתי ל"עזרים" ושם ל VOLUME CONTROL...ווידאתי שהמיקרופון נמצא על הכי הכי גבוה. והוא לא חסום או משהו. (כי אמרתי,אני כן שומע את עצמי). חלש אמנם..אבל לפחות נפתור קודם את הבעיה הראשונה של : כניסת "אות אודיו למחשב. ועוד משהו שאולי יעזור להבין את הבעיה: כשאני נכנס ל VOLUME CONTROL...אז אני רואה את זה שרשום "מיקרופון".. הוא על הכי גבוה...אבל יש אצלו משהו מוזר שאין אצל האחרים. בעוד שאצל האחרים כתוב למעלה בקטן "balance" ואני יכול להזיז ימינה ושמאלה את האייקון .....(אני מקווה שאתם מבינים על מה אני מדבר) במיקרופון,זה מואפר לי.כאילו,אני לא לא להזיז את זה לשום מקום. הקטע הוא שאני כן שומע את עצמי במיקרופון (אמנם מאוד מאוד חלש-זה לא תקין כמובן) ובמסנג'ר (שוב להזכירכם) באופציה הגדרת שמע "לא נכנס לו שום אות אודיו". אני אשמח אם תוכלו לעזור לי מהנתונים שהבאתי לכם המון תודה

steammach

New member
בקשר חאופציה המואופרת

זה לא קשור לזה. balance זה בסה"כ אופציה שקובעת את יחס ה-volume בין הרמקול הימני לרמקול השמאלי. כיוון שמיקרופון הוא mono ולא stereo, אין משמשעות ל-balance ולכן זה באפור. אז לפחות אתה יודע שזה לא הכיוון. אם יעלה לי מזהו לראש, אגיב שוב

dgrwkl2

New member
עכשיו אני שומע ...טמבל שכמוני

מסתבר שיש לי מאחורה שתי כניסות...וחיברתי בפעם הראשונה לכניסה הראשונה....ושם שמעו חלש,אבל שמעו.... ובכניסה השנייה,לא שומעים כלום. ומשום מה כל הזמן "הייתי שם". בכל אופן,עכשיו נכנס לי סאונד למסנג'ר ואני שומע את עצמי. אבל אני שומע את עצמי מאוד מאוד מאוד מאוד חלש! הכל נמצא על המקסימום. (גם המיקרופון...גם הרמקולים....) וזה פשוט נשמע חלש מאוד. אני גם בודק את זה לפי מה שנכנס לתוך המחשב,והאות שנכנס ממש "נמוך". ביאוס טוטאלי. מה הפיתרון לזה,בבקשה.

quiet251

New member
כמה אפשרויות

א. אולי חברת את המיקרופון לשקע line in ולא לשקע mic. ב. בדרך כלל- אתה לא אמור לשמוע המיקרופון ברמקולים. אז זה מחזק המחשבה. ג. לבדוק המיקרופון- נסה את רשמקול (תוכניות>עזרים>בדור>רשמקול). ד. בלוח הבקרה>צלילים והתקני שמע>בקרת עוצמה הקלטה. תראה שמכוון למיקרופון. אולי לבטל כניסות אחרות (כדי שלא "יתחלק"). ה. במסנג'ר- תכנס לאשף. תן לו להגדיר העצמה במיקרופון.

dgrwkl2

New member
QUIET..

זה מה שאני עושה במסנג'ר...נכנסתי לאשף. ושם,אפילו שאני מגביר את העוצמה של המיקרופון (באשף) זה נשמע ממש ממש ממש חלש. (ואני יודע שאני הפעם הכנסתי את המיקרופון למקום הנכון...כי בכניסה השנייה..לא שומעים כלום. ובגלל זה רשמתי את כל ההודעות הקודמות שלי. מה שנכנס למחשב ממש ממש חלש. המיקרופון בסדר גמור...בדקתי אותו במערכת סטריאו שלי

למעלה