בקשת עזרה + שאלה...

talkk

New member
בקשת עזרה + שאלה...

אוקיי, אני רוצה לבקש עזרה במשו. בחודש אוגוסט, 14-19, אני טסה לאיטליה. אני צריכה מישהו שישמור לי על מיקס. הוא יקבל את מיקס בכלוב בינוני, קומפקטי ונוח. אני נותנת לו גם אוכל, קערת אוכל, קערת מים, ועיתון בשביל המצע (כדי שיחליף) יש לי רק מספר דרישות: זה צריך להיות מישהו שמבין בתוכים, ושגידל/מגדל כאלו מוחתמים!!!! עוד משו חשוב, זה שהוא ישחרר את התוכי במהלך היום ולא ישאיר אותו במשך כל הזמן הזה סגור בכלוב. צריך שהוא יהיה מאיזור המרכז.....................כי אין לי אפשרות לנסוע רחוק.... ודבר אחרון, אני מעדיפה כאלו שיש להם ניסיון בתוכים גדולים יענו לא תוכונים.. כמובן, שאני מוכנה לשלם סכום נכבד למי שיסכים לשמור עליו ויענה על הדרישות. ככה,שאני משלמת בשביל כל מה שרשמתי למעלה. מי שמעוניין יכול לכתוב תגובה. לגבי השאלה: אז ככה, שנה הבאה אני מתחילה ללמוד עד מאוחר, נוסף על כך יש לי סוס לטפל בו, ולכן אני נעדרת מהבית. אני לא יכולה להיות עם התוכי כל היום, ורציתי לשאול, אם התוכי יכול להיות בקרבת אנשים אחרים חוץ ממני, זה יספיק לו. הוא תוכי מאווווווווווווד עצמאי, שלא אוהב להיות עליי כל הזמן, ורוב הזמן מתבודד, ונהנה לשעשע את עצמו. האם 3-4 שעות ביום שבהן אני מקדישה לו את כל התשומת לב שלי, ונוסף על כך כל היום הוא משוחרר בקרבת בני הבית, האם זה טוב??? או שזה כבר גובל בהתעללות, וכדאי למכור/למסור אותו? אני ממש לא רוצה, ולדעתי דווקא 3-4 שעות ביום שמוקדשות רק לו + העובדה שהוא משוחרר בערך 24 שעות, זה ממש טוב. כי אמנם הוא לא יקבל במהלך כל היום המון תשומת לב, אבל הוא יהיה עם אנשים, על הכתף שלהם, יאכל איתם, וכמעט כל הזמן יהיה איתם. האם זה טוב? תודה מראש לעונים, ורק תגובות רציניות בבקשה, מאנשים שמבינים ויודעים. טל

talkk

New member
תשובה + משו ששכחתי לציין...

התוכי הוא פיונוס מקסימיליאן - מצורפת תמונה. שכחתי לציין שהוא חברותי בטירוף, מעולם לא נשך אותי אפילו לא ביום הראשון שלו בבית, אוהב ליטופים בעורף כמו כל תוכי, לא צועק בכלל!! שקט לגמרי, לא אוהב להישאר לבד, ז"א הוא עצמאי, הוא לא צריך שיהיו איתו, אבל הוא צריך שיהיו בסביבה שלו, והוא נותן התראה לפני שהוא עושה קקי, ע"י כך שהוא הולך אחורה ומשמיע קול צורם במקצת, ואז הוא עושה קקי. ד"א התוכי צריך לעבור עוד איזה שבוע -שבועיים קיצוץ כנפיים, ככה שנאי מקווה ב"ה שהוא יהיה מקוצץ עד הנסיעה. ושוב, זה בין התוכים הכי חברותיים בעולם הזה שהכרתי, נשבעת! יש לו אופי כזה מדהים! לא צורח, לא כלום... כל מי שייקח, ירוויח, ויתאהבבבב!!!!! ככה אמרו לי מי ששמרו עליו פעם... אבל עכשיו אני כבר לא מצליחה ליצור איתם קשר, והנסיעה מתקרבתתתת!!! הגודל שלו אגב, הוא קצת יותר גדול מקוואקר, פחות או יותר בגודל של לורי, משו באמצע... מקווה שאני אמצא מישו............ שוב להזכיר - אני מוכנה גם לשלם
סכום של 3 ספרות... אם מישו לא הבין... ואני לא אומרת מחיר או משו, כי אין לי מושג מה המחיר עדיין..חחחחחחח
טל טל

talkk

New member
תשובה + משו ששכחתי לציין...

התוכי הוא פיונוס מקסימיליאן - מצורפת תמונה. שכחתי לציין שהוא חברותי בטירוף, מעולם לא נשך אותי אפילו לא ביום הראשון שלו בבית, אוהב ליטופים בעורף כמו כל תוכי, לא צועק בכלל!! שקט לגמרי, לא אוהב להישאר לבד, ז"א הוא עצמאי, הוא לא צריך שיהיו איתו, אבל הוא צריך שיהיו בסביבה שלו, והוא נותן התראה לפני שהוא עושה קקי, ע"י כך שהוא הולך אחורה ומשמיע קול צורם במקצת, ואז הוא עושה קקי. ד"א התוכי צריך לעבור עוד איזה שבוע -שבועיים קיצוץ כנפיים, ככה שנאי מקווה ב"ה שהוא יהיה מקוצץ עד הנסיעה. ושוב, זה בין התוכים הכי חברותיים בעולם הזה שהכרתי, נשבעת! יש לו אופי כזה מדהים! לא צורח, לא כלום... כל מי שייקח, ירוויח, ויתאהבבבב!!!!! ככה אמרו לי מי ששמרו עליו פעם... אבל עכשיו אני כבר לא מצליחה ליצור איתם קשר, והנסיעה מתקרבתתתת!!! הגודל שלו אגב, הוא קצת יותר גדול מקוואקר, פחות או יותר בגודל של לורי, משו באמצע... מקווה שאני אמצא מישו............ שוב להזכיר - אני מוכנה גם לשלם
סכום של 3 ספרות... אם מישו לא הבין... ואני לא אומרת מחיר או משו, כי אין לי מושג מה המחיר עדיין..חחחחחחח
טל טל

למעלה