בקשת עזרה מטיול בחו"ל בקשר לליחה

mytree

New member
בקשת עזרה מטיול בחו"ל בקשר לליחה ../images/Emo53.gif

אנחנו בטיול אי שם, אני קצרה בזמן אינטרנט להקדיש לחיפושים אחר דיונים בפורום בנושא בעבר - אז מראש תודה על העזרה! הקטנצ'יק (שנה וחודשיים) מלא בליחה תקועה, נשמע מחרחר (ללא בעית נשימה או נזלת) - איך עוזרים לו לכייח את הליחה החוצה ולהתנקות? אני טופחת עליו ומנסה לצמצם מוצרי חלב עד המנעות מלאה. מעבר לזה? שמנים? תזונה? תודה רבה ובריאות שלמה..... אמא של איתוש

שמן רוונסרה מעולה נגד ליחה

למהול שתי טיפות שמן רוונסרה עם כף שמן בסיס (שקדים למשל), למרוח על החזה ועל הגב, להלביש בגד חמים ולישון. חוץ ממוצרי חלב, גם בננות נחשבות כמעודדות ייצור ליחה. תרגישו טוב והמשך טיול נעים!

mini mili

New member
תוספת

מה שאני עושה, זה ערבוב של חצי חצי שמן זית וחומץ לבן פשוט, ממש כף מכל אחד יספיק לכל טיפול כזה, ולזה להוסיף שמן כלשהו, רוונסרה (שלא ניסיתי מעולם האמת), לוונדר שגם מכייח. אני מוסיפה גם אקליפטוס אבל הבנתי שזה שמן חזק ויש תינוקות שמגיבים אליו לא טוב כ"כ. וכמו שתלתל כתבה, למרוח על החזה והגב להלביש חם ולישון. תרגישו טוב ותיהנו!

חומץ?

אבל למה בעצם? המטפלת האלטרנטיבית שלי ממליצה להכין בקבוק שמכיל שמן בסיס ו-2 טיפות מכל הבאים: שמן רוונסרה , שמן אקליפטוס לימוני , לוונדר (אנטי חיידקי וטוב לכל מטרה) וטימין (טוב לשיעול). אני אישית לא שמתי שמן טימין אבל כשהיתה לי דלקת גרון פשוט שתיתי חליטות של טימין מהגינה עם דבש. הטימין הוא מכייח טבעי.

mini mili

New member
חומץ לבן מכייח מעולה

בעיקרון השיטה המיושנת, שיטת סבתא, היא שמן זית וחומץ לבן חצי חצי. יש המוסיפים גם גרגרי מלח גס ומחממים מעט. אני אישית מוסיפה לוונדר, וגם טימין ששכחתי באמת, ולפעמים אקליפטוס, אבל זה שדרוג שלי :)

מילי29

New member
כן, זה מעולה!

למדתי כאן בפורום ןאני מיישמת המון. רק חשוב להדגיש שחומץ לבן/סינטטי הוא שקוף וזה לא החומץ הרגיל הזהוב. לי לקח קצת זמן למצוא אותו. בסוף קנו לי בחצי חינם...

mytree

New member
המון תודה לכולכן ../images/Emo24.gif

ולבריאות לכולנו... אמא של איתוש

למעלה