בקשת עזרה- חשוב!

emily88

New member
בקשת עזרה- חשוב!

הפוסט מיועד לנשים בלבד, גברים - כדאי שתימנעו כי זה עשוי לעורר בכם קצת אי נוחות.

אני נוטלת גלולות קבוע ויום רביעי סיימתי חפיסה. החלטתי לדלג על המחזור החודש ( יודעת שזה לא בריא וזה חד פעמי) ואתמול התחלתי חפיסה חדשה ברצף. מה שקרה הוא שאני מדממת קצת עכשיו... אני לא יודעת אם להמשיך היום את החפיסה או פשוט להתחיל שבוע הבא. איך זה בכלל ייתכן שאני מדממת אם לא עשיתי הפסקה?!

הגניקולוג שלי לא עובד היום ואני קצת מודאגת.
מישהי יודעת משהו שאני לא?

mrblackmamba

New member
כן,תתקשרי

למוקד כללית *2700 ושם תענה לך אחות\רופאה ותיתן לך את הייעוץ הנכון.
את לא באמת רוצה תשובה ממישהי שלא מכירה את ההיסטוריה הבריאותית שלך.

ואם את מדממת,אז קבלת.

seelinewoman

New member
בדיוק מה שממבה אמר

את לא צריכה להיות חברה בכללית, לעניות דעתי.
תעברי את כל המענה הקולי הארוך והמייגע שלהם
עד שתגיעי לאחות.
אל תשכחי לבחור בתפריט "נשים", או איך שהם לא קוראים לזה,
גם אם את לא בהריון.

המנהלת יודעת מה שהיא אומרת

את לא באמת רוצה שאיזה מישהו או מישהי ללא השכלה רפואית יתן לך עיצות בריאותיות.

תרגישי טוב

Anna begins cc

New member
מסכימה עם השאר, אבל

באופן כללי- אין לך מה להלחץ.
שוב, לא מכירה את ההסטוריה הרפואית שלך, אבל בכלליות- זה מאד שכיח לחוות מעט דימומים במהלך החודש, גם עם הגלולות. זה לא קשור לזה שהמשכת חבילה נוספת (לידיעתך, זה שזה לא בריא זה מיתוס. זה אפילו יותר בריא לגוף שלך.. )
בקיצור, תתקשרי לכללית, כמו שיעצו לך, אבל בכל מקרה- אל תלחצי. הכל בסדר

leonlev

New member
זה לא בריא.

הדימומים האלה זה דרכו של הגוף להיפטר מכל התשתית שהכין הרחם עבור קליטת התינוק.
אם לא מאפשרים להפרשות להתפנות לאן הם בדיוק ילכו?
ואנא אל תכתבי שהגוף ישמח לקלוט את התשתית המזינה הזאת שוב.

Anna begins cc

New member
תשמע,

אני לא אשת מקצוע, אני יכולה רק לחלוק ידע שאני אספתי מאנשי מקצוע עם השנים..
לפי מיטב הבנתי התנודות ההורמונליות שהגוף עובר מדי חודש- 3 שבועות לקבל הורמונים, שבוע גמילה, 3 שבועות הורמונים, שבוע גמילה- הן לא בריאות. הסיבה היחידה שגלולות מחולקות למחזורים כאלו הן כדי לעזור בגילוי הריון, כלומר אם נכנסת להריון בטעות שלא יעברו 3 חודשים בלי שגילית את זה..
כל גניקולוג איתו דיברתי אמר לי חד משמעית, אם את לא פעילה מינית- תקחי את הגלולות לתקופות של 3 חודשים רצוף ותקבלי מחזור 4 פעמים בשנה, זה הרבה יותר בריא לך..

במידה ואתה איש מקצוע ואתה חולק על דעת אנשי המקצוע שסיפקו לי את המידע הזה- בבקשה.. כמו שאמרתי בהתחלה, לא מתיימרת להבין בעצמי אלא רק להעביר ידע.

emily88

New member
תקשיבי זה חלום 4 פעמים בשנה להיות במחזור..

לעזאזל איתי-
אני פעילה מינית!

קטניפ

New member
מחזור בזמן גלולות זה פיקציה

זה לא באמת מחזור והוא לא מנקה את הגוף
אני לוקחת גלולות שמונעות מחזור כלל והן נחשבות בריאות יותר כי אין בהן אסטרוגן

leonlev

New member
אני בהחלט מסכים עם 2

השורות הראשונות.
ולגבי השורה השלישית לא שמעתי על גלולות כאלה.
ההגיון אומר שאין תהליך ביוץ בכלל?כי הזקיקים הצהובים הם אלה שאחראים בין השאר על מתן הפקודה לייצור והפרשת האסטרוגן(כשהזקיק בשל).
אחריי שהביצית פורצת את מעטפת הזקיק הוא הופך לגופיף צהוב שידאג להפרשת הפרוגסטרון שנחוץ לקיומו ומהלכו התקין של ההריון.

קטניפ

New member
סרזט קוראים להן

והן מומלצות דווקא בגלל שאין בהן אסטרוגן שהוא זה שגורם לתופעות הלוואי שקורות לנשים בשל לקיחת הגלולות.

stimpy5

New member
אוקי

אני לא רופאה
לא מתיימרת להיות רופאה
ולא משחקת ברופאה וחולה

עכשיו - ראשית המחזור שאת חווה במהלך זמן נטילת הגלולות הוא של הגלולה בלבד, כלומר אינך מבייצת כלל (זה בהמשך למה שנכתב כאן)
כול גוללה מכילה הרכב שונה של אסטרוגן פרוגרסטרון או פרגסטרון בלבד... יתרה מכך ההרכב של המרכיבים משתנה במהלך השלושה שבועות - תלוי גלולה.

עכשיו יכול להיות כפי שנאמר לך יש לך היסטוריה ריפואית ואת נוטלת תרופות או לחילופין לא הרגשת טוב במהלך החודש הקאת שילשת וכדומה וכול זה עלול להשפיע על האיזון ההורמונלי שבסופו של דבר יכול להשפיע על דימומים ...

אם אינך חברה בכללית גם למכבי יש מוקד טלפוני שאת יכולה לדבר....

בהצלחה ורק בריאות

למעלה