בקשת עזרה באמת דחופה

ROCKandROLL

New member
בקשת עזרה באמת דחופה

מחפש בית אומן לכלבה בת 4 חודשים מדהימה שבאמת צריכה בית דחוף וזמני לשבועיים לכל היותר, בבקשה תעזרו אין לי תמונה היא אצל משהו אני לא מסוגל כרגע לקלוט אותה.

ROCKandROLL

New member
הקפצה אחרונה

בקשת עזרה אמיתית!!!!!!‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏

AnimalLover1

New member
צריכה פרטים

גדולה, קטנה, צרכים וכדומה. אולי אולי אולי אני אצליח לשכנע את אמא שלי.

ROCKandROLL

New member
מחונכת לצרכים

גורה בת 4 חודש בגודל של לברדור בגיל 4 חודש כיאה לגזע שהוא בנוני מינוס, תגדל לבערך כמו שושו שזה לא כזה גדול בנוני מינוס כ52 ס"מ מהגב

AnimalLover1

New member
אוקיי אני הולכת עכשיו לקרצף את הבית

ואז לנסות לשכנע אותה לשמור עליה כמה זמן. אני חייבת להגיד שנסיונות קודמים לקחת לאומנה לא עלו יפה. אגב יש דרך להעביר אותה אליי במקרה שיסכימו לי? אני דיי חסרת אוטו.

גן חיות

New member
הכלבים בקוסמוס

לפי מה שהבנתי, יש אחד בגודל בינוני. לפי ההודעה הקודמת של יניב, יש גם גדול יותר. מה שיניב כתב, מתייחס לכלב שאצלו באמנה, שגם זקוק לבית(אם היה מקום, יניב היה יכול לקחת מהקוסמוס). אם תצליחי לשכנע את ההורים- תקחי את מי שאת רוצה. זה יפנה מקום לעוד כלב.

AnimalLover1

New member
אם אוכל לקחת זה יהיה רק לזמן קצר

מאוד, אני מקווה שהעובדה שיש עכשיו חופש יקל עליי לשכנע...אני עכשיו אלך לדבר עם אמא שלי,אבל אני צריכה גם לדעת אם יש דרך להעביר אליי את הגורה.

AnimalLover1

New member
../images/Emo10.gif

אחרי שעה וחצי של שכנועים, היא אמרה לי שנדבר על זה מחר. לדעתי יש סיכוי, אני פשוט צריכה להתעקש מספיק. אגב, אם תצליחו לשים תמונות, זה יכול לעזור. אולי היא תסכים אחרי שתראה את הכלב, ולא רק תשמע עליו.

ROCKandROLL

New member
אם היה אפשר להעביר אותה לחיפה

כבר היה לי בית קבוע אבל אין לי איך :(

למעלה