בקשת אימוץ

בקשת אימוץ../images/Emo39.gif

הי בנות בוקר טוב, כולנו מדברות כאן על בעל החיים החמוד שנכנס ליינו ועוזר ,לפחות במעט,לעבור את הכאב הקשה הזה של בעיות הפוריות. האם מישהי כאן חשבה או כבר הגישה בקשת אימוץ לילד שצריך בית חם? האם בדרך להריון שלנו ניתן לעזור לילד מסכן שאמו משאירה אותו בחדר האשפה בחולון או עוד כהנה וכהנה סיפורי חוסר צדק ,כמו שקלישאה אומרת."אלוהים נותן אגוזים למי שאין שיניים". אבל מי אני שאשפוט את אלוהים. מה דעתכן? המשך יום נעים.

שירישי

New member
אני ../images/Emo13.gif

מאד מאמינה באופציה הזו כדרך נהדרת להפוך להורים. חשבנו, נרשמנו, חיכינו ו...אימצנו.

shiroosh2005

New member
מעניין

אז בעצם את אמא לילד או ילדה מאומצים במקביל לטיפולים? שמעתי על מקרים לא מעטים של ילד ראשון מאומץ ואחרי הגיעו ילדים ביולוגים. בכל מקרה כל הכבוד

3קטנה

New member
לא אהבתי את הקישור ../images/Emo4.gif

בין "בעל חיים חמוד שנכנס לחיינו ועוזר, לפחות במעט, לעבור את הכאב הקשה הזה של בעיות הפוריות" לבין אימוץ.

אנחנו נרשמנו לאימוץ-שאלה

סליחה עם פגעתי במישהו עם הקישור לבעלי החיים.גם לי יש בעל חיים. ושאלה לצדף,מהי הפרוצדורה את יכולה לעזור לי בזה? אנחנו מראשל"צ. תודה.

calabaza

New member
ואנחנו בתהליכים

לקח לי קצת זמן לשכנע את הבעל (אני חשבתי על זה ממש מתחילת הטיפולים) אבל זה עבד ואנחנו אמורים להירשם אוטוטו.

year of the cat

New member
אנחנו נרשמנו

את יכולה למצוא מידע בנוגע לאימוץ בפורום "אימוץ" אגב, לא מדובר בתהליך מהיר ופשוט, התור בארץ לאימוץ תינוק בריא על ידי הורים חילוניים הוא לפחות 5 שנים אם התינוקת שננטשה בחולון תועבר לאימוץ יש רשימה ארוכה של הורים נפלאים שמחכים לה (ההורים עוברים מבדקים וראיונות) ויתנו לה בית חם. דווקא הקישור שעשית לאימוץ בעל חיים לא הפריע לי בכלל, להיפך

לולי 25

New member
שאלה לא קלה בנושא ../images/Emo35.gif

אני בת 26 ובטיפולים כבר שנתיים אני ישקר אם אני יגיד שזה לא עבר לי בראש ולמרות זאת לא עשיתי שום דבר בנדון בנתיים. כי אותי זה מסקרן ומפחיד בו בזמן מה אתן אומרות באיזה גיל ואחרי כמה זמן שהייתם בטיפולים החלטתם שאתן הולכות על אימוץ?

year of the cat

New member
אני הייתי מעדיפה בכלל לא לעבור

טיפולים וישר לאמץ אבל לקח זמן עד שבעלי הסכים ויש תור כלכך ארוך האלטרנטיבה היא אימוץ מחו"ל שעולה לפחות 25 אלף דולר אז בינתיים ממשיכים עם הטיפולים
בעיניי ילד הוא ילד, אף פעם לא הרגשתי אחרת

שירישי

New member
תשובה ללולי

אנחנו נרשמנו בגיל 34, אחרי שהיינו נשואים שנה וחצי. זה היה בשלב שעברנו מאיקקלומין לזריקות.

רוית ב

New member
הלוואי שיכולתי לאמץ

לא הייתי עוברת את הטיפולים האיומים שוב... הבעל מתנגד.. אני מאוד מאוד בעד אולי בעוד כמה שנים שהלחץ ירד מהלב ומהמשפחה.. ונתבסס נאמץ ילד זה החלום שלי

בנדה1

New member
אוי ואבוי להקשרים ולכוונות ../images/Emo46.gif

מצטערת אם אני בוטה אני הרבה יותר מזועזעת מההודעה. מה הקשר בין בע"ח ששנמצא כדי לשעשע אותנו לאימוץ ילד ? אני לא יכולה לתאר את המשפטים שאני רוצה להגיד לך בהקשר הזה. וילד לא מאמצים כי הוא מסכן או עד שיגיע "הילד הנכון", ילד מאמצים כי רוצים להיות הורים , משפחה. האימוץ צריך לבוא מתוך השלמה מלאה שמה שחשוב לך בחיים זה שיהיה ילד ולא ההרכב הגנטי שלו. כל אחד והמאוויים שלו כל אחד והבחירות שלו ואת הכל אני מכבדת, מקבלת ומבינה. אבל משפט כמו זה "האם בדרך להריון שלנו ניתן לעזור לילד מסכן שאמו משאירה ..." מעיד כי את רחוקה כמרחק השמש מהירח מהמקום הנכון ממנו צריך לבוא אימוץ.

3קטנה

New member
../images/Emo45.gif

כתבת בדיוק את מה שאני מרגישה ולא ידעתי איך להסביר תודה

year of the cat

New member
בעל חיים לא נמצא כדי לשעשע אותנו

בעל חיים הוא חלק מהמשפחה מי שלא מרגיש ככה לא צריך לאמץ בעל חיים ובהחלט לא מאמצים ילד עד שיגיע הילד הנכון

year of the cat

נו באמת.... את הולכת להשוות בין בע"ח לילד? מצטערת - לא יכולה לקבל! אם כל האהבה שיש לבע"ח, זה ממש לא משתווה לאהבה לילד!

3קטנה

New member
זלדה......./images/Emo107.gif../images/Emo108.gif

יכולה לדבר רק בשם עצמי לא משווה בין בעל חיים לילד ולא משווה בין אהבה לכלב לבין אהבה לילד למרות שילד עוד אין לי וכלבה אהובה מאוד יש ויש אבל חית המחמד הביתית - כלב או חתול בד"כ, בהחלט מהווה חלק אהוב מאוד מהמשפחה

year of the cat

New member
הבעיה היא לא עם ההשוואה בין בעל

חיים לילד, הבעיה היא התפיסה האיומה שבעל חיים נמצא רק כדי לשעשע אותנו
יצור חי שמרגיש ואוהב וכואב לו הוא לא צעצוע.

למעלה