בקשר ל-Cristo Rebentou (וגם שאלה)

shellyland

New member
בקשר ל-Cristo Rebentou (וגם שאלה)

קיבלתי במייל את התמונה הזאת, מלווה בטסקט הבא:
Fui... Num deu pra aguentar! Chagas Freitas, Brizola, Moreira Franco, Marcelo Alencar,Garotinho, Benedita, Rosinha, e, a chuva de balas perdidas... Qualquer hora uma me acerta!!! Qual é? Pega outro pra Cristo!​
וכדי שלא תגידו שרק שטויות יש בפורום, הנה גם שאלה בנושא מוזיקה: מישהו יכול להסביר לי את השיר של ז'ורז' בן (ג'וניור) - Alo Alo W/Brasil? הקשבתי לשיר. קראתי את המילים. ניסיתי. Nada! הבעייה שלי היא לא בתרגום המילים, אלא ביצירת משמעות קוהרנטית כלשהי לחיבור שלהן. טים מאיה.

bethania

New member
אוי ווי

שלי אני מצרפת כאן מאמר קצר על ג'ורג'י בן ג'ור, שמדבר מעט מאוד אמנם על השיר שאת מנסה להבין, אבל זה בכל זאת קצת עוזר.

shellyland

New member
זה אמנם טיפה עוזר ../images/Emo51.gif

אבל עדיין חידה הוא לי. למשל - מה זה ה-W?! מה הקשר לטים מאיה?! מה הקשר בין משפט אחד לשני?! מי יושיע?! ובקשר לקולור - היה לי הכבוד לשהות בברזיל בזמן שהוא היה הנשיא, ובכל יום היתה מתפרסמת איזו תמונה שלו בעיתון משחק טניס, משתזף על הים, מוקף חתיכות או סתם מבלה. באותו זמן ביקרו בברזיל הנסיך צ'ארלס ודיאנה (עליה השלום), ושרת הכלכלה דאז (זליה משהו?) קיבלה את פניהם בארוחה חגיגית כשהיא עוטה מעיל פרווה מהודר. עכשיו, נעזוב לרגע את העובדה שבברזיל לא באמת קר ואין שום צורך במעיל פרווה, אבל לא ברור לי אם זו היתה חוסר רגישות או סתם בורות שהעלימה ממנה את העובדה שיורש העצר ואישתו הם פעילים באירגונים לזכויות בעלי חיים... אכן, העולם השלישי! (בטאניה - לא הבנתי אם האוי-ווי מתייחס לזה שאני לא מבינה את השיר או לזה שכריסטו התפטר, או שסתם יצר הפולניות שלך צריך איוורור תקופתי
)

bethania

New member
מי זה כריסטו?

האם הפסדתי איזו פיסת מידע? את האוי ויי פלטתי אחרי שקראתי את מילות השיר, אז קודם כל הלכתי לקרוא על טים מאיה, מזה כבר יכולתי להבין שמדובר במחאה, חשבתי באמת לצרף מאמר קצר על טים מאיה והתעצלתי, אבל מכיוון שטים מאיה היה אחד שאף אחד לא סמך עליו, והמשפט שאהב להגיד על עצמו זה שהוא לא מעשן ג'וינטים לא מסניף קוקאין ולא שותה אבל לפעמים קצת משקר , לא נתנו לו להופיע בגלובו ואף חברת תקליטים לא הסכימה לחתום איתו על חוזה, אז הוא הוציא לייבל עצמאי למוזיקה שלו, אולי זה מעין sindico שג'ורג'י מדבר עליו בשיר, ה-W נדמה לי שהוזכר במאמר על בן לא? השיר נכתב , כך נאמר שם בהשראת ווישנגטון אוליבטו עכשיו צריך לברר מי זה האוליבטו הזה

bethania

New member
פרסומאי

מפיק, מפרסם עצמאי, הקים ומנהל את חברת w/brasil אבל איך הכל קשור? עדיין לא ברור

למעלה