בקשר לפרק הראשון

בקשר לפרק הראשון

אני מכור לסדרה אבל עוד אף פעם לא יצא לי לראות את הפרק הראשון.. יש לכם מושג איך ואיפה אפשר להוריד אותו? אולי דרך האי מיול?

../images/Emo13.gif

אז ככה... קודם כל ולפני הכל
ברוך הבא
והשתלבות נעימה
ודבר שני...
לגבי השאלה שלך... ב
אסור לדבר על הורדות, כי זה לא חוקי
אבל אתה יכול להשיג את הפרק הראשון בכל תוכנה לשיתוף קבצים.
כמו eMule או kazaa או BitTorrent או iMesh (אלה התוכנות שאני מכירה.
מקווה שעזרתי

גיל14

New member
לפי מה שאני הבנתי זה חוקי

חוקי להקליט ולהפיץ כל עוד שודרה כבר הסדרה, אותו דבר עם VCRים והקלטות מסוג זה...אבל אני לא בטוח...

Charmed Or 9

New member
ברוך הבא!../images/Emo112.gif

השתלבות נעימה.. בלי קשר: בנוגע לחתימה שלך: אתה כן יכול להיות בטוח בקשר לראשון..
חחחח אבל אהבתי

hadar 6

New member
נצל"ש......

למישו יש את התקצירים של הפרקים שיהיו היום בערוץ 3 ?

RoRiL

New member
הנה../images/Emo13.gif

» 1.17 :: שנות השבעים (פרק 17) ככל שנה, מבקר אדם בשם ניקולאס את האחיות ומביא לסבתם פרחים. ניקולאס מפיל את הפרחים ופייפר מקפיאה אותו. ניקולאס מבין שפייפר הקפיאה אותו, עונד טבעת כלשהי והופך מחוסן לכוחותיהן. הוא טוען כי אימן הבטיחה לו את כוחותיהן. הבנות רצות לעליית הגג ומוצאות כישוף להסרת החסינות על הטבעת. הכישוף שולח אותן בחזרה שלנות ה-70, כשפרו ופייפר היו ילדות ופיבי עדיין לא נולדה. האחיות, נטולות כוחות, מנסות לשכנע את סבתן ואימן כי הן אכן ילדותיהן מהעתיד. הן צריכות למנוע מאימן מלהבטיח לניקולאס את הכוחות ומלהטיל את החסינות על הטבעת. » 1.18 :: כששד רע הופך לטוב (פרק 18) ברנדון הוא בחור צעיר, הניצב במרחק כמה ימים מלהפוך לכומר. פיבי מקבלת חיזיון שלו מותקף ע"י מכשפים. פרו מנסה להגן עליו אבל הוא בורח. המכשפים שהתקיפו את ברנדון היו חצי אחיו. אם ברנדון יתאחד איתם הם יהפכו למכושפות הרעים ויהיו בלתי מנוצחים. פרו מגלה שהוא מכשף שמנסה להתכחש לשורשיו ולוקחת אותו לחסותה. אך אחיו מטילים עליו כישוף שיגרום לו להפוך לרע לגמרי. אנדי מנסה לברר מי רצח את הכומר שהדריך ברנדון שהוא במקרה הכומר של אנדי מילדותו. האחיות מנסות לגרום לברנדון לפנות נגד אחיו ולהפוך לכומר- מה שירחיק אותו לגמרי מהרוע... אבל זה לא כ"כ פשוט... » 1.19 :: ילדים בסכנה (פרק 19) במסיבת יום- הולדת של בן של חברים של האחיות, נחטף הילד ע"י שד. פרו מנסה להציל אותו ומגלה שכוחה גדל בצורה משמעותית. לפני שהיא מצליחה להציל את הילד השד בורח איתו. עיתונאי שהיה במקום רואה את פרו משתמשת בכוחה. פיבי מבררת מי היה השד ומגלה כי הוא נקרא גרימלוק- אחד מזוג שדים שגונבים את מאור עיניהם של ילדים, מה שמאפשר להם לראות את ההילה של אנשים טובים ולחנוק אותם מרחוק. פיבי מדברת עם אדם שעבר כילד את החוויה האיומה. העיתונאי שראה את פרו מדבר עם אנדי ומגלה לו על כוחותיה של פרו. האחיות יוצאות לעצור את הגרימלוקים ואת העיתונאי מלחשוף אותן לכל העולם. » 1.20 :: כוח השתיים (פרק 20) פייפר נוסעת לכנס שפים בהוואי ומשאירה את פרו ופיבי לבד בפעם הראשונה. פיבי, שמאסה בכל העבודות שהוטלו עליה נוסעת לסיור בכלא אלקטראז שם היא רואה רוח רפאים רוצח סוהר. פרו ופיבי נעזרות באנדי לגלות מי יהיו הקורבנות הבאים של הרוח- ומגלות כי הוא רוצח את כל האחראיים לכליאתו. פרו מתוודה לאנדי על כישוף האמת שהטילה עליו. אנדי נחקר ע"י חוקרים לגבי המקרים הבלתי-פתורים שלו.

YC 1

New member
מישהו יודע איפה אני יכולה להשיג

תקציר מפורט של פרקים 1.19 ו-1.20? תודה

למעלה