בקשר לעניין שנתפסו 2 מחבלים מתאבדים

קשמר

New member
בקשר לעניין שנתפסו 2 מחבלים מתאבדים

בראשון לציון, בתחילת השבוע החולף בקניון הזהב אצלינו הקניון התרוקן מאנשים, המחבלים נתפסו חברים שהיו שם מספרים על כ30 ניידות וכו', אחרי חצי שעה שהגעתי לשם, בזמן שהקניון אמור להיות בשעה הכי עמוסה שלו, הוא היה כמעט ריק מאדם, החנויות נסגרו מוקדם וכו', את העניין שמעתי גם מאחד השומרים בכניסה, גם מחברים שהיו שם, וגם ממוכר בפאלפל בקומה השלישית. והעניין לא פורסם. מישו שמע על זה ויכול להוסיף עוד פרטים?

SoldieRonit

New member
מתי ../images/Emo35.gif כי אם זה האירוע שאני טיפלתי

בו אז היה אקשן אבל אני לא יכולה לומר כלום

SoldieRonit

New member
טוב רוב הסיכוים שזה אותו אירוע

כמה אירועים של אנשים חשודים כמחבלים כבר יש ברמת חשד כזו גבוהה ??! ושים
טוב טוב לניסוח
!!

רונית אם זה אותו אירוע שאני חושב

אותו יום היה ה באלגן. אם תוכלי לכתוב לי במסרים מה נסגר עם זה זה יהיה מצוין

SoldieRonit

New member
להירגע ! זה לא מדויק מה שכתוב -

ותבינו את זה שאני לא יכולה לפרט . אדם חשוד כמפגע - לא עושה אותו מחבל !

Shark Alarm

New member
אם חשוד כמפגע ../images/Emo26.gif

לא נחשב למחבל.... אזי גם חשוב כמחבל לא נחשב לערבי... (ראו כדוגמא את החייל שירה באוטובוס בצפון..)

SoldieRonit

New member
גם אתה יכול ללכת ברחוב עם מעיל נפוח

ועובר אורח יחשיד אותך כמפגע - האם זה הופך אותך למחבל ? בוודאי שלא ! כל אדם חשוד לפני שנבדק על ידי כוחות הבטחון ועדיין נמצא בגדר סטטוס חשוד - זכאי לפני שהוכח אחרת .....ומאותה סיבה רואים פושע (גם אותו אחד שנמצא בזירת הפשע עם דם על הבגדים וכלי הרצח בידיים עומד ליד הגופה) בטלוויזיה עם פנים מטושטשות כל זאת לפני שבית המשפט קבע אשם - כי עדיין יש ספק באשמתו ואם יצא זכאי -בכדי למנוע עוגמת נפש ,מתייחסים אליו כחשוד ("חשוד בפשע" ולא "זה שפשע") עם פנים מוסתרות. הדגש הוא על המילה *** חשוד *** . היום האזרחים במדינה מאוד ערניים ובוחנים את הסביבה שלהם מחשש לחפצים ואנשים חשודים
- אז יכול להיות אדם שבטמטומו יתנהג בצורה מחשידה מאוד (כמו ללכת עם שקית במבה וגמבוי שיוצאים ממנו החוטים מתחת למעיל - דבר שבקלות יכול להתפרש כחגורת נפץ) והכוחות שיוקפצו לזירה הם בהתאם , ואז יבדקו אותו וישבו לאכול איתו את הבמבה ( = דוגמא * דוגמא * לא נראה לי שדבר כזה קרה אי פעם
) ולא הבנתי את ההקבלה למחבל ערבי או יהודי ?- נכון ,לצערנו המציאות של היום למידה אותנו שלא כל מחבל הוא ערבי (אתה בעצמך נתת את הדוגמא) איך זה קשור,לא הבנתי (?)

Shark Alarm

New member
רשמתי את זה בעקבות ההודעה ../images/Emo26.gif

של CTS שאמר ואני מצטט "חארות הערבים האלה".. מכאן אפשר להבין את ההכללה, שכל מחבל הוא ערבי...

C T S

New member
כן ערבים הם חארות של אנשים

הרסו לנו את המדינה. בגללם עוד שנה אני הולך לסבול בצבא.

C T S

New member
עוד דבר,

מי שזה לא היה בהודעה הראשונה אמר שהיה נסיון לפיגוע או משהו כזה ובגלל זה אמרתי את זה. אבל אני עדיין חושב שאותם ערבים לא בסדר, אני מתכוון לאותם ערבים שבשטחים. לא בתחומי ישראל. חאס וחאלילה אני מצדיק את מה שאותו אחד מראשון עשה בישוב של ערבים כלשהו בארץ(לא זוכר ת'מקום). אז זהו.

cobainos

New member
אתה טמבל או שאתה עושה את עצמך?

הכללות גורפות מסוג זה פסה אפילו באצטדיון טדי.

C T S

New member
אתה טמבל..

שאלה לי אלייך בלי שתיקח ללב מה אתה עושה בצבא? את האמת

SoldieRonit

New member
זה לא קשור לצבא

לפני יום כיפור היה "שלום" (במלחמה כבר ניצחנו ,לא ??) ותפסו אותנו לא מוכנים - ואני חותרת לנקודה שבה יום יבוא ויהיה שלום - אז נשרת בצבא שמתחדש/מתפתח ושומר על תקינות הציוד ועומד על המשמר ,כדי שיום כיפור 2 לא יקרה - אז גם בזמן מלחמה וגם בשלום עדיין אנחנו נשרת.לשמור על המדינה שבה אתה חי זה לא רע . אני לא אומרת על המולדת כי האדמה לא חייבת להיות לך חשובה .אני לא אומרת נגד X או בעד Y כי דעות פוליטיות לא משנות.זה פשוט לשמור על אזרחי מדינת ישראל שבתוכם גם נמצאת גם המשפחה שלך . וזו פשוט המציאות בה אנחנו חיים (!!) וברור שמחבלים הם חראות - אבל אני לא אמרתי ערבים (!!)

cobainos

New member
לא הייתה טעות מודיעינית בדיוק

היו התרעות מודיעיניות וגם התרעות מהירדנים ,רק שדיין וגולדה ,ברוב טמטומם,בחרו להתעלם.

למעלה