בקשר למשחקי הפוקימון

P o k e G i r l

New member
בקשר למשחקי הפוקימון

ראיתי שכבר ילד שרבתם איתו פתח הודעה על זה אבל לא, באמת מה שעניתם לא נכון במשחק גולד המאסטרית האחרונה לא נותנת תג איך אני משיגה את התג?

P o k e G i r l

New member
וואלה?

איך קוראים למיתקפה?!? ואם זה זזה תודה רבה ענקית! כבר שנים שאני מנסה לסיים את המשחק הזה חחחח אמרו לי בסוף יש את הליגה

spongebob rules

New member
וול../images/Emo181.gif|ספוג|

למתקפה קוראים WATERFALL או WEERLPOOL או משו כזה
ובסוף יש טת רד(אש)

OFIRB9

New member
ווטרפאל זה מפלים

משיגים את ווטרפול במרתף של צוות רוקט זה HM 6

P o k e G i r l

New member
מה עכשיו?

לא שניכים טעיתם זה tide ואיפה זה המרתף של צוות רוקט? ואיך קוראים למכה ששוברת אבנים? אני צריכה לשחרר את שלושת הכלבים האגדיים ואיך מגיעים עכשיו לליגה? או מה עושים שסיימת את כל המכונים?

OFIRB9

New member
את השובר אבנים תשיגי

אצל איש שעומד ימינה מהמקום שבוא נמצא סודוודו וזהירות זה טיאם לא א'צ'אם אז יש רק אחד כזה ולליגה את צריכה עובר מפלים שמקבלים במערת הקרח באחד הפוכדורים ואז תחזרי לעיר שבא את גרה ותשחי באגם מימין, תגיעי למערה תעברי אותה בעזרת העובר מפלים, תעברי את המסלול הארוך המלא במאמנים ופוקימונים,(עם תראי בית בדרך תדעי שאפשר לרפא שם) ובסוף תגיעי למערה ממש ערוכה ותילחמי ביריב בסוף, כשתעברי אותה תגיעי לבית גדול ושם זה הליגה, אחרי הליגה תקבלי כרטיס לספינה אז תדעי שאת יכולה להמשיך למפה הישנה עזרתי?

OFIRB9

New member
סודווודו הוא פוקימון...

העץ שחסם לך את הדרך בהתחלה

לא נכון את טעית

קוראים למתקפה whirlpool יעני מערבולת. tide זה השם שנתנו לה אחת מקבוצות התרגום של הגרסא היפנית. השם הרשמי הוא whirlpool.

P o k e G i r l

New member
תודה+שאלה

יש תודה לכולם סיימתי את הליגה עכשיו מה זהו? אין יותר מה לעשות? אני רואה שיש עוד מפה איפה שהליגה רק איך אני מגיעה לכל הערים שם? ולמה אני לא יכולה לעלות לאוניה? הוא שואל אותי משהו האיש שם לא משנה אם אני אומרת כן או לא אני לא יכולה להיכנס מה עושים? ואיפה הפאקינג לוג'יה הזאת היא באיים אני יודעת אבל לא מוצאת אותה

OFIRB9

New member
לכי למעבדה של פרופסור אלם ותקבלי

כרטיס, תלחמי בכולם על הספינה אחרי כמה זמן תגיעו לנמל של וורמיליון והיא נמצאת באיי המערבולות אחרי שעוברים מערות ובלדי בלדי כזה, סורי, אבל אין לי מפה בשביל זה, עשיתי את הסריקות על גולד...

P o k e G i r l

New member
אני יודעת אבל איפה היא?

אני יודעת איפה היא שעוברים מערבולות ויש כמה איים אבל הלכתי שמה בכל הדרכים שום דבר לא מגיע אליה ותודה בקשר לעזרה

OFIRB9

New member
הממממ *בודקת במידע עם יש משו על זה*

סורי, אין כלום, אבל לפניה יש מפל ענק, תחפשי מפל ענק...

הנה בערך איך להגיע ללוגיה

קודם כל צריך silver wing שאם גמרת את הליגה בסילבר אז יש לך את זה כבר בטוח. אחרי זה ללכת לאי שהכי פינתי (דרום מזרח) ולהכנס אליו ולהדליק את האורות (כאילו flash) (פה צריך לרדת במדרגות אם יש)מימין יש גדר (כאלה שאפשר רק לכיוון אחד) ואז עוד שתיים לאותו כיוון עם קיר ביניהם. צריך ללכת לעליון ומשם להמשיך ואז מגיעים למפל שיורדים בו. מיד אחרי המפל, עדיין בשחייה לפנות שמאלה לחוף קטן עם פתח, שם לוגיה.

למעלה