בקשר למבצע של סטימצקי וספרי הבישול

איליי1

New member
בקשר למבצע של סטימצקי וספרי הבישול

אתמול עברתי דרך סטימצקי ובדקתי את המבצע כעיקרון מדובר על מבצע של ספרי בישול וספרי ילדים ב 20 ש"ח + 25 כוכבים מוגבל ל 2 ספרים בלבד לכרטיס קראתי שמישהיא לא נתנו לה איזה ספר מסויים, כנראה והיה ספר מיוחד כי לפי מה שנראה כל הספרים ה"רגילים" נכנס לקטגוריה כמו, בישולה, ספרי ששת, בני סיידא, האחרון של ליהיא לפיד וכו'.. עכשיו- כמובן שקניתי ספר ילדים לקטנה (לא שווה שיקנו לה ספר??, מצ"ב תמונה שלה שמתאימה בול לפורום אוכל. בעיקר בגלל שהיא שווה ביס כל רגע..) ואת הספר של ליהיא לפיד לחברה אבל לי??? מה איתי??? אז לקחתי את כרטיס האשראי של הבעל והיום אטפל ברצונות שלי אבל מה כדאי?? מכיוון שאני יותר מתבססת על בישול בייתי ופחות על דברים מאוד מיוחדים אני מתלבטת לגבי הספר של ששת או בישולה או כל המלצה אחרת לספר בישול טוב (האמת שבאתרים פה אין בעיה למצוא כל דבר, אבל אין כמו לשבת בערב מול ספר בישול טוב ולהזיל...) תודה, איליי.

MAGIG

New member
מגיע לקטנה, בוודאי שמגיע וגם לך מגיע

ישנו ספר חדש שאני לא יודעת אם נכנס לקטגוריה של המבצע שנקרא "אפיה ביתית", ספר מתורגם מאנגלית שאספה ותירגמה רונית פנסו. קניתי לאחרונה - לא הספקתי עדיין להתעמק, אך עושה רושם טוב. במידה ואת מתלבטת בין ששת לבישולה, לדעתי עדיף לבחור בששת, אם כי בישולה עממי יותר. מגי

nickey

New member
את הספר ראיתי

ב30 שקל בסופר בגן שמואל נדמה לי. עברתי בריפרוף אבל נראה טוב.

פנינה ט

New member
הספר החדש של דורעם גונט נראה מבטיח מאד

קניתי היום במבצע לעצמי ולאמא שלי לקחתי את פשטידות של שאולוב כל ספרי הבישול שאינם אריזות שי לחג משתתפים במבצע משתלם ברמות

חולפת2

New member
פנינה,גם אלו שאינם מכילים את השי

אינם נכללים במבצע. כלומר,אותו הספר-עם שי או בלעדיו- לא משתתפים במבצע. אבל היי, בכל זאת שווה. שניים מסדרת ששת ב-40 ש"ח.שווה...! אני קניתי את על הלחם לבדו של סמדר זורע.

למעלה