בקשה

Janey Briggs

New member
בקשה

התחלתי תסריט חדש, ויש לי קטע שהדמות הראשית היא ממש בדיכאון וחושבת שהיא כשלון מוחלט, אז אני צריכה שיר רקע עצוב. מכירים משהו?

ישראלי או לועזי?

ותנסי לשאול גם בפורום זיהוי שירים http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=344

שלידיז

New member
ממיטב שירי קולדפליי

בדיסק הראשון... ואם אני לא טועה הראשון שעולה זה השיר שבקליפ הוא יושב על כיסא והוא קשור... או משהו כזה.. נו שוין בקיצור קולדפליי

זה נקרא Trouble

ואולי דווקא עדיף ללכת על משהו פחות ידוע, יש שירים נפלאים בדיסק הראשון שלהם שלא שוחררו כסינגלים (תודה לאל!) כמו spies, we never change וכו'.

מסכימה שיר ענק

ואם כבר קולדפליי, החדש כמובן מומלץ. למרות שהם התרחקו לגמרי מהכיוון של הדיסק הראשון שלהם, הם עדיין ענקיים

0mroosh

New member
ענקים זו לא מילה!

"x&y" בהחלט מעולה ושונה, שזה סוג של כיף, הדינמיות הזו בסגנון כייפית נורא. אני עדיין שומר אמונים ל"parachutes" גאוני בעיניי!

לדעתי הם התרחקו מידי:(

הדיסק הראשון היה מדהים.. והאחרים לא מצליחים לטפס לאותה הרמה..

0mroosh

New member
אף אחד לא יעלה על הרמה של

הראשון, אבל גם ב"a rush of blood to the head" יש משהו מדהים. הוא מיוחד בדרך שלו, הוא בא ממקום שונה. כל מה שידם נוגעת בו זהב.

0mroosh

New member
אפשר גם ההפך..

לקחת את השיר הכי שמח שזה ייצור מעים מבט ציני ואירוני על המצב,משהו מתוחכם יותר. וכמובן שבהתאם לסצינות תבחר את הפסקול,שלא עבודה חשובה לא פחות משל החומר הכתוב.

אולי

Garbage - Mediction, הפזמון זה nobody gives a damn about me, אז זה די עובד. Radiohead - Creep - בנאלי, אבל עובד.

אני דווקא הייתי בוחר משהו מהדיסקים

האחרונים יותר של רדיוהד- hail to the thief or anamnesiac

0mroosh

New member
../images/Emo99.gif

בהחלט!! הם מעוליםםםםםםםםםםםםםםםםםםם!

Rockamora

New member
אני לא יודע אם המילים מאוד מאוד...

קשורות.. אבל אני חושב שזה יתאים- בלוורד אוף ברוקן דרימס של גרין דיי..

אלונה 11

New member
יש לי שיר בנ****

that day של נטלי איברוליה.... עבד יופי בסרט גמר שלי... גם המילים יפות (אבל תלוי מה הסיטואציה..)

למעלה