בקשה

אהליבמה

New member
בקשה

אני יודעת שזה נראה מוזר,ושמתי לב שגם יש פה קצת תלונות על אופי הפורום ובכ"ז זה מספיק חשוב . מחפשת דרכים לשיפור מצב הרוח - כל אחד ודרכיו הוא, או קטעים יפים .. תודה! לילה טוב.

יכלM

New member
אז תראי את הפינה שלי

מה זה לא משפר את המצב רוח??? אז אל תתנו לו לדעוך.. לכו תגיבו שם ותוסיפו דברים זה יכול להיות מה זה יפה !! Mיכל שזועקת שהפינה שלה לא תטבע למעמקים

מתכון לאינסטנט מצב-רוח???

ספרים, ספרים, ספרים פשוט צריך למצוא ספר מצחיק. "אופטימיות נצחית" הוא ממש נחמד. יש עוד ספרים כאלה. זה מה שיש לי להציע כרגע. המבחר די דל גם אצלי :(

tsvir

New member
ספרי אפריים קישון

כל ספרי קישון הם מהמעלים חיוך וחובה לקרוא: באחד האמשים עין כמונים מעשיות משפחתיות ויש היום גרסאות לייט לילדים.

מדריך הטרמפיסט לגלקסיה.

אין עליו. אתה קורא ומתגלגל מצחוק. שמעתי גם דברים טובים על הספר החדש של אורי אורבך. ואין דבר מצחיק יותר מילדים. אם יש לך אחים קטנים או אחיינים- שבי איתם שעה. באחריות -תצאי עם חור בראש וצחוק על השפתיים.

סליחה על הבורות

אפשר את שם הסופר של מדריך הטרמפיסט? (אצלינו בספריה רק לפי זה אפשר למצוא משהו...)

התרנגול

New member
זה דאגלס אדאמס

(ככה כתוב על הספרים המתורגמים לעברית), וחוצמזה, כל הספרים שלו שווים, לא רק מדריך הטרמפיסט... ("היו שלום ותודה על הדגים", החיים היקום וכל השאר", "שעת התה הארוכה והאפלה של הנפש", ועוד כמה שלא עולה לי השם שלהם עכשיו בראש...). בקיצור, אחד הסופרים הטובים, שאפשר לצחוק בלי סוף כשקוראים אותם... בעצם זה גם מאוד תלוי בסוג חוש ההומור של הקורא, כי יש לו חוש הומור שונה קצת.... אבל בכ"ז מומלץ!! צום מועיל
תרנגול

אין בעיה. תבואי אלי.

לצערי הרב, בשבוע האחרון הנסיך הקטן חושב שזה דוקא רעיון לא רע להיות ער בלילות. זה גם מאוד משעשע אותו לראות אותי סהרורית וכמעט נרדמת בעמידה. ממש שוס היסטרי.

אהליבמה

New member
איך מגיעים בדיוק? ../images/Emo3.gif

למקרים כאלה מומלץ להחזיק בבית דודה תורנית שתשב לידו, תספר סיפורים, תשיר שירים ותחזיק על הידיים או תישן איתו עד שיירדם... אם אין לך-כדאי לך להשיג. לשמחתי אני כבר תפוסה.. &quot

אהליבמה

New member
אבל האמת?

לא צריכים אותם ערים. גם לראות אותם ישנים זה מספיק. הבעיה היא איך להגיע :))

ואגב מטעמי גילוי נאות.

אני קראתי רק חלק מהספר. (אתם יודעים, לא היה מתי לקרוא והיה צריך כבר להחזיר לסיפריה... אולי עכשיו בשבוע החופש שיהיה לי ביחד עם כולם...) אבל מה שקראתי היה משעשע, והעייזר מוכן להשבע על הספר הזה.

למעלה