בקשה עזרה...אני נואש..

דניס23

New member
בקשה עזרה...אני נואש..

טוב אז ככה זה הסיפור...יש לי חברה ואנחנו כבר תקופה של כשלושה שבועות נמצאים בתקופה "רעה" מה שנקרא...הקטע הוא שלא שמתי לב לעניין אבל לאט לאט במהלך התקופה הזאת לחברה שלי הפסיק להיות אכפת ממני פחות ופחות וירד לה ממני בעצם....אני חושב שזה נגרם בגלל שהייתי בא אליה כל שבוע לאיזה 4 ימים ככה ויצא שהייתי רב איתה על שטויות שכבר החלטתי שאני לא יריב איתה עליהם...למשל שהיא מעשנת ועם זה כבר השלמתי וכדומה...אז אני חושב שבגלל שבהתחלה (התחלה זאת אומרת ההתחלה של התקופה הרעה ולא של היחסים בינינו) היינו רבים על שטויות די הרבה אז התחיל לה ממש טיפה לרדת ממני...וגם זה שהיינו 4 ימים רצוף ביחד לא עזר...כי ככה אין אפשרות להתגעגע ואין כל כך על מה לדבר כי אנחנו כל הזמן ביחד ואין משהו חדש לספר והקטע שמהחופש הגדול הייתי בא אליה כל שבוע ל4 ימים ככה קיצר רוב השבוע ביחד...אז גם הקטע שרבנו על שטויות והיינו יותר מידי זמן ביחד ולא היה זמן להתגעגע גרם לזה שיהיה לה פחות ופחות אכפת..עד שבאתי אליה השבוע מיום חמישי עד ראשון שבמהלך יום שישי רבנו בלילה בטענה שאמרתי שלא אכפת לה ממני שזה נכון אבל עדיין רבנו על זה והכל ועד שהצלחתי לגרום לה לדבר איתי יום שבת התחילה שיחה בינינו והיא אמרה לי בעיקרון שנמאס לה ממני שאין לנו מה לעשות ביחד שאין על מה לדבר ושהיא לא יודעת מה לעשות שכבר תקופה מסויימת היא חושבת שזה רק תקופה רעה ושזה יעבור ושכבר אני מעצבן אותה...אני חושב שזה נגרם בגלל שבהתחלה של התקופה הרעה שלנו רבנו על שטויות שעכשיו אני יודע שאני לא יריב איתה...אני התחלתי את רוב הריבים אגב על שטויות... ואז שנכנסו לתקופה רעה אני כמו דביל המשכתי לבוא אליה להרבה זמן חשבתי שאם נהיה ביחד העניין יפתר מעצמו אבל זה רק הלך וגרע...עד ליום שבת האחרון שבו היא אמרה את מה שהיא אמרה...ויום ראשון שעזבתי היא ישנה אז השארתי לה פתק שבו אמרתי שאני לא רוצה להעיר אותה כי היא ישנה והיא כל כך חמודה ואין לי לב ושאני אוהב אותה המון וקיצר ביי מאמי וזה...אז אותו יום אתמול היא שלחה לי הודעה רק באיזה תשע עשר שאלה אם הגעתי הביתה והכל בסדר וסתם התכתבנו מספר הודעות אז שהגעתי למחשב באחת עשרה ככה ודיברנו באייסי סתם על שטויות מה מה עשית אחרי שעזבתי קיצר סתם ולא הוזכרה מילה על עלינו אם אנחנו פרודים או בהפסקה או לא יודע מה כולל היום שסתם דיברנו באייסי....ועכשיו התוכנית שלי היא משהו כזה...בשבוע שבועיים הקרובים לא לבוא אליה בהחלט ולהיות קצת יותר אדיש הכוונה שאם היא תשלח הודעה לפלא או לאייסי אז רק לשלוח חזרה וסתם שנדבר בעיקרון...אולי יום חמישי להתקשר בקטנה מה נשמע וזה ולהזכיר פעם ב שאני מתגעגע אליה ואולי לקראת סוף השבוע ככה לומר לה שהיא לא יוצאת לי מהראש וגם אני אחרי שבוע ככה יתחיל לשלוח לה הודעות מבלי שהיא תשלח לי קודם...וקיצר ככה לגרום לה להתגעגע איזה תקופה מסויימת של שבועיים בערך עד שאני יציע את הרעיון שניפגש כי אני מאוד מתגעגע ורוצה לראות אותה...אז אני יבוא אליה ללילה בלבד...שבמהלך הלילה בוודאי נצא בין אם זה למסיבה או סתם לשבת עם חברים שלה ואני ידאג במהלך אותו לילה לדבר איתה לספר מה עבר עלי ועל האירועים שהיו בשבועיים שחלפו להיות מצחיק גם ואז שנחזור אליה בתקווה שאם הכל הלך טוב אולי נהיה קצת ביחד ונגיע לקטע של הסקס שזה תמיד לא מזיק אם לא עוזר ליחסים ואחרי אותו לילה לחזור הביתה ולהשאיר אותה עם טעם טוב בפה...טעם של עוד...ואז ככה שוב איזה שבוע שבועיים להיות אדיש אבל קצת פחות להזכיר לה שאני אוהב אותה ושלא ניפגש שהיא תתגעגע ותתחיל לחשוב קצת יותר עלינו ואם כדאי בכל זאת להיפרד או לא...ואז שוב אני יבוא רק לילה ויחזור...יגרום לה לאט לאט להתגעגע יותר ויותר עד שיחזור להיות לה אכפת ממני כמו בתקופות הטובות...ואז שנחזור למצב נורמלי לא לבוא אליה יותר בתדירות גבוה למשך הרבה זמן ובהחלט לא לריב איתה על שטויות כמו בעבר...ואולי כך יפתר הדבר....ואני יודע שאולי חלק יגידו שעדיף להיפרד ושאני ירד ממנה והכל...אבל אני רוצה להבהיר דבר אחד שאני אוהב אותה יותר מידי ושבחיים לא הרגשתי ככה כלפי מישהי ושהיא החיים שלי ושאני לא יכול בלעדיה והייתי רוצה לחזור להיות כמו פעם...עכשיו הייתי רוצה לשמוע תגובות עצות עזרה כל דבר...כל דבר שיעזור לי לחזור לכמו שהיינו אפילו עצה בונה או האם עלי לעשות משהו שונה ממה שרשמתי כל דבר.... מצטער על החפירה אבל תודה לכל מי שנשאר לקרוא...בתקווה לטוב...דניס!

דניס23

New member
אני נסער ונואש...

אני נסער ונואש ואתה לא טורח לסמן ולפסק אתה פשוט רושם מה שבא לראש...

דניס23

New member
בחיית מצטער והכל אבל בכל זאת אולי?

אנא מכם אולי תתעלמו מאופן הכתיבה ותנסו לקרוא ולעזור לי? אם זה לא היה חשוב מילא, אבל זה עניין שמאוד נוגע לליבי. הסליחה עימכם...

חפירה חפירה

תשמע,לדעתי יכולת להיות אחלה ארכיאולוג . אני לא רוצה להעמיק את הבאסה בה אתה נתון עלם יקר, אבל אם ככה התנהלה מע' היחסים שלכם,לא מתפלאה שהיא עייפה ממך. כמו שאתה אולי יודע,את הנעשה אין להשיב,אבל...הצעתי לך כזאת: שום להתקשר,שום שבת, שום "לא יוצאת לי מהראש",עכשיו אתה נותן לה ספייס!!!! אל תמאיס את עצמך יותר משכבר המאסת,אם עוד נשאר בה שמץ רגש אליך,היא תמצא את הדרך לאותת,ואם לא מצאה,מקווה שאז תדע לקבל את העובדה <המצערת מבחינתך> ש"נגמר לה". עד אז,גם אם תצטרך לכרסם את הנעליים הצבאיות שלך,אתה לא עושה שום מהלך בכיוון שלה. בנתיים,עד שהדברים יתבהרו,מציעה לך הרבה ים,מים נתגלו כמאוד מרגיעים. בהצלחה.

מזל חי

New member
תגיד לי אתה בן 16 אולי?

הכרתי דוקא מישהו שהזכיר לי אותך הוא קצת היה בוגר יותר..אולי כמו בן 17 אני חושבת שאתה חוזר על עצמך מיליון פעם ולא חשוב הפסיקים והנקודות פשוט תניח גם לעצמך קצת כדי שלא תתעיף מידי קח פסק זמן רגע מתוק בחיים

../images/Emo189.gif

אמרו לך שנסראללה צפוי
חשבתי שאני לגמרי לבד עם הינוקא
ואחרי שקראתי כמה קייצים ספר הנער...שמחה שהגעתן

למעלה