בקשה מהניבלונגים ו/או נוש

Tomer 123

New member
בקשה מהניבלונגים ו/או נוש

מה הספיישלים הבאים שמתוכננים? כי אולי אני יכול לכתוב סקירה

אז ככה

חבל שלא שלחת מסר אישי למי מאיתנו, אבל אני אנצל כבר את השאלה... בשבוע הבא (שיתחיל ביום שבת הקרוב) יתחיל ספיישל מודי בלוז, שלכבודו כתבה הלידי סקירה (מאוד יפה אם אני יכול להגדיל צפיות), באותו שבוע אגב נבחר גם משהו "להמשיך איתו" ולא להתחיל איתו מתוך הנחה שכולם יבחרו ב days of futer past כמשהו להתחיל אז ננסה לבחור במה להמשיך. הספיישלים הבאים תלויים במה שישלחו לנו, אז אם אתה או כל אחד אחר רוצה לכתוב סקירה, פשוט תשלח מסר ונמשיך משם.

Miss CB

New member
מנצלת את השרשור בשביל לשאול...

יותר נכון, לבקש שתזכירו לי - אלו ספיישלים היו בנתיים? עוד לא היה ביטלס אם אינני טועה, וזה יכול להיות נחמד
יש פה כמה מסוימים שאינ בטוחה שיסכימו לכתוב סקירה מקיפה של תולדות המופטופים והראשים שמתחתיהם

עונה מהזיכרון

אז ככה, התחלנו עם לד זפ, המשכנו בהנדריקס, עברנו לאיאן (החלילן המטרוף אנדרסון, לאחר מיכן ג'ים והדלתות שלו מלכו במשך שבוע והשבוע אנחנו עם הסגולים. בקשר לביטלס, מאחר ויש פורום ביטלס אני לא בטוח שזה יהיה נכון לעשות ספיישל, אבל נראה...

slowhand1

New member
אויש אחי..זה יהיה פספוס

כי זה מחייב שיהיה ספיישל להם..לא? וחוצמיזה אני די שורץ בפורום שלהם ודיונים שם לא ממש מעמיקים על הביטלס..(אלא אם אתה מתעניין בקונספירציות על ביטלס...) ככה שעדיין צריך להיות ספיישל..

moshel

New member
למה לא עושים שבוע אוריה היפ

הרי זה התבקש לעשות את זה בשבוע שאוריה היפ היו בארץ נו לא עשיתם את זה השבוע אז לא ניראה לך שזה נכון לעשות את זה שבוע הבא?????? moshel

למה באמת../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

אני אישית פספסתי את כל הדיונים על הסגולים השבוע...

Miss CB

New member
מצד שני

יש גם פורום לד זפ.. אה אולי הוא נפתח אחרי.. לא משנה
טענה עלובה אבל מה, באמת אתה מתכוון להגיש שבתוך כל הפרויקט המצוין הזה (אומרים שחנופה עוזרת
) עם טובי המוסיקאים בהיסטוריה, אין מקום לביטלס וגם לא לפינק פלויד (גם להם יש פורום!)? ולא כל מי שפה הוא גם בביטלס.. יש למי לחדש...

חנופה תמיד עוזרת

(ושוחד מיני יותר
) כמו שאמרתי נראה, אני לא רוצה "לגנוב" נושאים מראש מפורום פעילים (וכמו שאת יודעת סיבי, פורום ביטלס מאוד פעיל), אבל אני מבטיח שנתייעץ עם Another Girl ונחליט, אולי נעשה משהו משותף (אותו דבר לגבי פ"פ, כשיהיה שם מנהל/ת קבוע במשרה מלאה).

OzzzzzY

New member
לגבי פ"פ....

אני חושב שזה מחייב לעשות את הספיישל , למרות שיש להם הפרום... הפורום שלהם לא ממש פעיל , ואין בו כל מיני פעילויות מעניינות כמו פה (חוץ מאיזה פרוייקט שתקוע)...הוא די משעמם (לדעתי)... אם נעשה ספיישל פ"פ הוא יהיה לדעתי די מוצלח , כי כמעט כולם מכירים את הורודים , והם די פופולארים...חוץ מזה כבר יש סקירה מוכנה , שהכינה בעבר The Piper... עוד דבר , שזה בכלל לא משנה למי יש פורום ולמי אין...זה פורום שעוסק באגדות רוק , ופ"פ והביטלס הם אגדות רוק , אז אין פה שום דבר לא בסדר שנעשה גם ספיישלים עליהם...אולי לא נדבר עלהים וזהו , כל נושא שיחה שנפתח פה על פ"פ והביטלס גם נחשב לגניבה , לא?! (זה היה בציניות למי שלא הבין)...זה שיש להם פורום זה לא אמור להשפיע על הנעשה כאן...

yoavsc

New member
זו בדיוק הסיבה שלא כדאי לעשות

כי כולם מכירים אותם. לכן גם הביטלס מיותר לדעתי. צריך לנצל את ה"פרויקט" הזה ללהקות מצוינות מסדר הגודל השני/שלישי של הפופלאריות. להקות שאנשים שמעו עליהן, מכירים אולי כמה שירים, אבל לא מעבר. כמו הקינקס נגיד, באפלו ספרינגפילד או סופרטראמפ.

slowhand1

New member
אחי

תעשה סקר ותשאל בו כל אחד מהמשתתפים בפורום כמה דברים חדשים הוא למד על כל אחת מאגדות הרוק תוך כדי הפרוייקט... ואז תראה שהפרוויקט חיוני ומוסיף גם כשהוא עוסק באגדות הרוק הגדולות...

OzzzzzY

New member
זאת הסיבה שכן צריך לעשות!!!

ככה תיהיה השתתפות מוגברת מצד כולם...אף אחד לא יודע הכל , ותמיד אפשר ללמוד עוד... חוץ מזה , פ"פ והביטלס הן מהלהקות שהכי נחוץ לעשות את "משהו להתחיל איתו"...הן להקות מאוד פופולאריות , שהרבה מאוד אנשים מתעניינים בהם , ופשוט מאיזה אלבום להתחיל...ואם כבר יש סקירה מוכנה אז למה לא להתחיל!?

OzzzzzY

New member
תיקון טעות...../images/Emo9.gif

לא יודעים מאיזה אלבום להתחיל...

שוב

קצת סבלנות... ואגב, אין שום כוונה להשתמש שוב בסקירות קיימות. אכן הדורס ולד זפ הם להקות מוכרות ההבדל הוא שלא היה להם פורום משלהם בזמן שעשינו את הספיישל (לדורס עדיין אין ואני מקווה שגם לא יהיה), בכל מקרה כאמור נדבר על זה, לא הייתי רוצה ספיישל ללהקה שיש לה פורום, בלי להתיעץ קודם עם מנהל הפורום של אותה להקה

למעלה