בקשה מהכותבים בפורום:

בקשה מהכותבים בפורום:

שרשרו הודעתכים לשירשור שאליו אתם כותבים. זה לא לעניין כל רגע להגיב בראש הודעה חדשה. זה סתם יוצר בלגאן וסלט בהודעות הפורום. דוביד

הוסף: מלח, שמן זית, קישואים, שעועית

עגבניות, מלפפוניםגזר קצוץ, קצת לימון, ברוקולי, אבוקדו מוכן, עלי חסה ירוקים, כרוב, כרובית, ... (מה שמזכיר את השיר "בערוגת הגינה" שהבאתי זה מכבר), וייצא אחלה גרעינים. ועכשיו נזכרתי בסנשופנצ'ו - היו בדרנים, אמה מה: נחמה. אני דווקא לא פותח הודעות חדשות, עניתי לששון (למרות שבדרך כלל אני נמנע בהצבעות) בשיר שירים קיימים. אה גב, רוצים להנפיק ושהשוק לא יברח, יענו לאכול את העוגה, ולהישאר רזה ועם כולבטרול טוב בלבד. דוביד, בסוף מכתבי אשאל לשלומך. ולא, אני לא דואג לך! (חסר לי דאגות... חחחה). אין אין עליך מתה עליך אתה הגדול מכולם

כולבטרול=כולסטרול../images/Emo13.gif

מבוקש וינרב עם החי בריבוע והמיתאם שלום כיתה א'. אני מכריז על פרס למוצא הישר (של וינרב הגדול מכולם מלך הסיסטמים היומיים) שיבוא על שכרו. כמו כן צפוייה להיפתח אתרית חדשה לשחקני שפה קשה יפנית. באתר יינתן מידע על: העמלות הגבוהות ביותר בארץ. פלטפורמת המסחר המחורבנת ביותר ביקום. אתה מבין אמיר 1 המקור, אני רוצה שנבלות כמו חושם ומי שגידל אותו יברחו ממני, וחוץ מזה אני מצחיק אותי, וזה שווה את זה שיפה שעה אחת קודם. או איך אמר גולת: מנפלאות האינטרנט - אני כותב ב17 כינויים ומי שמכיר 3 מהם חושב שהוא יודע הכל. איך אמר לי מלך החושמים: "אתה לא מבין, רק אני רואה את התמונה המלאה." תמונה מלאה אשקרה, פחחחחח. את התמונה המלאה מכיר רק אחד ואין עוד מלבדו, אתם לא קוראים את מה שכותב סיסדייב (שאין לא סטופ!! אבל הוא עובד על זה, חחחחחח)? מה, לעזאזאל אתם כן קוראים? בטח דוחות כספיים. כל סוכה הופכת אוניברסיטה (מכללת בטיח...) ומחלקת תארים על ימין ועל שמאל ואח"כ הם באים כעובדי המוסדיים לשחק איתי שחמט וצ'ירי בילי קילי וגוגואים הם עוד לא סיימו. מי שסוחר בבורסה בלי ללמוד מסוחר מקצוען כמו דוביד (וגם זה לא תעודת ביטוח, אבל משפר משמעותית את הסיכוי), סופו להיכחד כשחקן בורסה, ולא חשוב אם למד בNYU או בטקסס אינסטרומנט.

אזהרת רווח ../images/Emo13.gif../images/Emo66.gif../images/Emo186.gif

בדלתא. כאן בערץ נעדרת קוראים לזה הערכת רווח, או בשפת השוק האפור (שמלווה כינויים לפורומים), הארכת רווח. האם זה קצה קרחונו של מיטון העומד בפתח כיף התקווה הבלתי מוסרית? או אולי זוהי הרכבת שנוסעת רברס...

אין לא סטופ

=אין לו סטופ. תודה למי שהודיע לי טלפונית (עוד מפסיד שאפילו אני, ואין כבוד, לא יכול להציל), על הטעות הדיגדוגית. מה זה בכלל דוגי? (זו שאלה רטורית, והמשיב ייענש בכל חומרת הדין).

נחש מה עלה מ 292K

ל308K כשהשוק עשה 5% למטה ואם היה נשאר עם מה שהיה בתוך ה292 היה היום שווה הרבה פחות מרבע מליון, ונחש מה הפרס שקיבלתי על זה... שמעת מה אמר בוגי? אני מסתובב בסיטי בלי נעליים, כדי שלנחשים יהיה פחות קשה, אחרת זה ממש לא כוחות, וזה משעמם. רמז: זה מתקופה שמכתשים הומלצה על ידי ומאז עשתה 60% והשוק 10-15 בקושי. בקיצור - אין עם מי לדבר, בגלל זה אני מדבר עם עצמי - הבנת?

אגב, הכי גרוע אצלי מאז שיחרור

ה308 לאלף אלפי עזאזאל, עשה עוד 25% כן כן כן. ןמכתשים כאמור 60% או משהו כזה ועכשיו מה שנשאר שמישהו יכתוב משהו ככה וככה ודוביד ימחוק את השירשור. או אולי לא... כי הרי לוקח ככה וככה זמן לגלות פנים של ערך פנימי של בן אדם. אתם בכלל חושבים שאני מספר לכם הכל? אני סופר תמים אם הם חושבים שאני חושב שלא שמו (מבינים, לא כותבי שטויות כמוני) מעקב אחרי ההוראות שלי ושל התיקים שבשדות הקרייה העליזים, אבל זה ממש סתם ומיותר - למה אין להם סיכוי. לילה טוב

ותתפלאו-גם את גיוון יצא לי לראות../images/Emo13.gif

צריך לעזור קצת לאמת... 2462 גילת 3,091 4348 אודיוקודס 5,271 3814 אלווריון 5,329 השער בהתחלה הוא שער היום השער בסוף הוא שער 20/6/04 כשמדד המעוף היה 546. סיטי, תעשה טובה לעצמנו ותעשה חשבון... למען הסדר הטוב מה אני עשיתי לאורך כל הדרך מופיע כאן ועל דפי הסטייטמנטים. בקרוב הסיפור המלא - פחחחחחחח. הפוסל במומם של ה"גאונים" שמאחוריו פוסל. כן, אמיר 1 המקור, אני מבין שאף אחד כמעט לא מבין על מה אני מדבר. אבל מי שצריך להבין מבין ואם הוא לא "מסכן" כמו חושם אז שיצום פעמיים ביום כיפור. עודה פעם לילה טוב. ואגב, זה לא שיווק, מצידי שכולם יברחו פעמיים. בהצלחה לאשקלון.

סיסטם אינדיקטורים

יוצא לניוטראל. דוביד, אני משרשרת יומיים בתוך יום - אני חושבת מגיע לי על זה טפיחה על הרחם. סיסטם אינדיקטורים יוצא לניוטראל - תעשו עם זה משתם רוצים. סיסטם אינדיקטורים יוצא לניוטראל - תעשו עם זה משתם רוצים. סיסטם אינדיקטורים יוצא לניוטראל - תעשו עם זה משתם רוצים. סיסטם אינדיקטורים יוצא לניוטראל - תעשו עם זה משתם רוצים. סיסטם אינדיקטורים יוצא לניוטראל - תעשו עם זה משתם רוצים. סיסטם אינדיקטורים יוצא לניוטראל - תעשו עם זה משתם רוצים. סיסטם אינדיקטורים יוצא לניוטראל - תעשו עם זה משתם רוצים. סיסטם אינדיקטורים יוצא לניוטראל - תעשו עם זה משתם רוצים. סיסטם אינדיקטורים יוצא לניוטראל - תעשו עם זה משתם רוצים. סיסטם אינדיקטורים יוצא לניוטראל - תעשו עם זה משתם רוצים. סיסטם אינדיקטורים יוצא לניוטראל - תעשו עם זה משתם רוצים. סיסטם אינדיקטורים יוצא לניוטראל - תעשו עם זה משתם רוצים. סיסטם אינדיקטורים יוצא לניוטראל - תעשו עם זה משתם רוצים. סיסטם אינדיקטורים יוצא לניוטראל - תעשו עם זה משתם רוצים. סיסטם אינדיקטורים יוצא לניוטראל - תעשו עם זה משתם רוצים. סיסטם אינדיקטורים יוצא לניוטראל - תעשו עם זה משתם רוצים. המשך יום מסחר נעים

למעלה