בקשה מאנשי כפר-סבא:

מצב
הנושא נעול.
בקשה מאנשי כפר-סבא:

בקשה מאנשי כפר-סבא:
אני זקוק לצילום באיכות טובה מאוד של השלט החדש + האילוסטרציה שהוצב בשטח תחנת הרכבת סוקולוב. הציור מאתר רכבת-ישראל לא מספיק ואני צריך צילום מלא של כל השלט, כולל שם קבלן וכדומה. אודה למי שיפרסם פה צילום כזה או מס' צילומים כאשר אחד מקרוב והשני כולל את הנוף שמסביב. תודה רבה, הד"ר.

oren*

New member
אנסה לצלם עבורך מחר, הבעיה היא

בקשה מאנשי כפר-סבא:
אני זקוק לצילום באיכות טובה מאוד של השלט החדש + האילוסטרציה שהוצב בשטח תחנת הרכבת סוקולוב. הציור מאתר רכבת-ישראל לא מספיק ואני צריך צילום מלא של כל השלט, כולל שם קבלן וכדומה. אודה למי שיפרסם פה צילום כזה או מס' צילומים כאשר אחד מקרוב והשני כולל את הנוף שמסביב. תודה רבה, הד"ר.
שהשלט הוצב על פי תהום עמוקה ואין אפשרות להתקרב אליו לטווח נוח לצילום.

אז תיזהר ואל תתקרב לתהום. האם יש

שהשלט הוצב על פי תהום עמוקה ואין אפשרות להתקרב אליו לטווח נוח לצילום.
אז תיזהר ואל תתקרב לתהום. האם יש
לך עדשה של 300 מ"מ ? אני מבקש לצלם את השלט רק אם הדבר לא כרוך בכל סכנה לצלם !!! אם זה מסוכן, עזוב את זה. המון תודה, שלך, אביתר.

omer landau

New member
אני אנסה מחר אם לא מחרתיים

בקשה מאנשי כפר-סבא:
אני אנסה מחר אם לא מחרתיים

שוב: אני דורש ממכם לא להסתכן ! אם

אורן
באחד מטיולי האופנים שלי הגעתי לנקודה שממנה אני יכול לגעת בשלט. אמנם צריך לעבור שם, (ולא חסר שם בוץ), אבל אפשרי. מחר בשעות הערב שאני אצא לרכיבה, אני אעבור שם.
הדבר כרוך בסכנה, אני מוותר ואנסה לצלם בעצמי את השלט ביום שישי אך אני מבין שזה לא פשוט להגיע לשם אז אנא עומרי - אל תתקרב לשם אם אתה עלול לסכן את עצמך. צלם לי את השלט רק אם אינך מסתכן !!! המון-המון תודה ולילה טוב, אביתר

אל דאגה דוד......

הדבר כרוך בסכנה, אני מוותר ואנסה לצלם בעצמי את השלט ביום שישי אך אני מבין שזה לא פשוט להגיע לשם אז אנא עומרי - אל תתקרב לשם אם אתה עלול לסכן את עצמך. צלם לי את השלט רק אם אינך מסתכן !!! המון-המון תודה ולילה טוב, אביתר
אל דאגה דוד......
אינני טיפש, ההגעה לשם פשוטה מאוד, ולא פעם ולא פעמיים עשיתי זאת.

במיוחד לאביתר: שלט של נת"ע בבת-ים

בקשה מאנשי כפר-סבא:
השלט מורה על עבודות ניקוז, תשתיות ופיתוח ברח' הלפר (כהכנה לרכבת הקלה וכפיתרון לבעיות ההצפה לחורף). התמונה צולמה בצומת הרחובות הלפר ובר שאול בבת-ים (מול שיפודי ציפורה). שלט זהה מוצב גם בכניסה לבת-ים, בתחילת שד' העצמאות (קצת לפני המצבה, אחרי פינת רח' שמחה הולצברג-הגבול).

נוסע99

New member
ומאחורי השלט אפשר לראות

השלט מורה על עבודות ניקוז, תשתיות ופיתוח ברח' הלפר (כהכנה לרכבת הקלה וכפיתרון לבעיות ההצפה לחורף). התמונה צולמה בצומת הרחובות הלפר ובר שאול בבת-ים (מול שיפודי ציפורה). שלט זהה מוצב גם בכניסה לבת-ים, בתחילת שד' העצמאות (קצת לפני המצבה, אחרי פינת רח' שמחה הולצברג-הגבול).
ומאחורי השלט אפשר לראות
נוף בת-ימי טיפוסי.

למרות שאני לא תושב בת-ים, אני מרגיש

ומאחורי השלט אפשר לראות
נוף בת-ימי טיפוסי.
צורך לשמור על כבודה של העיר: ישנם שטחים ירוקים רבים בעיר, הטיילת והבניינים לאורכה יפים ונחשבים ליוקרתיים ולמרות המוניטין המפוקפק והתמונה הלא מחמיאה, בת-ים עיר מאוד נחמדה. אני אשתדל לצלם גם את השלט שבשד' העצמאות (אני גר ביפו, כ-2-3 דקות נסיעה מהשלט).

נוסע99

New member
אתה צודק, סליחה

צורך לשמור על כבודה של העיר: ישנם שטחים ירוקים רבים בעיר, הטיילת והבניינים לאורכה יפים ונחשבים ליוקרתיים ולמרות המוניטין המפוקפק והתמונה הלא מחמיאה, בת-ים עיר מאוד נחמדה. אני אשתדל לצלם גם את השלט שבשד' העצמאות (אני גר ביפו, כ-2-3 דקות נסיעה מהשלט).
אתה צודק, סליחה
זה היה קצת מרושע מדי.

אני מודה לך מקרב לב ../images/Emo70.gif אני אוסף

אני מודה לך מקרב לב
אני אוסף
כל שלט של רכבת בארץ וחייב לצלם כל שלט שיש. בקרוב, נפתח תערוכה רב גונית. ועכשיו חזרתי ממלחה: אין שלט אך בונים יסודות לתחנה !!!

omer landau

New member
דרומית לצומת אשדוד....

אני מודה לך מקרב לב
אני אוסף
כל שלט של רכבת בארץ וחייב לצלם כל שלט שיש. בקרוב, נפתח תערוכה רב גונית. ועכשיו חזרתי ממלחה: אין שלט אך בונים יסודות לתחנה !!!
דרומית לצומת אשדוד....
דרומית לצומת אשדוד מתחת למחלף החדש נמצא שלט של רכבת ישראל לגבי הכפלת המסילה או אולי משהו אחר אבל בגלל תנאי התאורה הגרועים התמונה לא יצאה טוב עברתי שם אתמול במקרה

אני מודה לך. צילמתי אותו.

דרומית לצומת אשדוד....
דרומית לצומת אשדוד מתחת למחלף החדש נמצא שלט של רכבת ישראל לגבי הכפלת המסילה או אולי משהו אחר אבל בגלל תנאי התאורה הגרועים התמונה לא יצאה טוב עברתי שם אתמול במקרה

omer landau

New member
כן אבל יצא חשוך מאוד השמש הייתה ...

השמש הייתה בצד השני והשלט יצא חשוך כי זה מתחת לגשר משום מה סורי המיקום שלו זה מתחת למחלף החדש בצומת אשדוד בנתיב מיבנה לכיוון דרום אם אתה רוצה ללכת לבדוק בהזדמנות ראיתי בדרך עוד שלטים בניצנים ובעד הלום אבל לא יצא לי לצלם

המון תודה ידידי !!!

השמש הייתה בצד השני והשלט יצא חשוך כי זה מתחת לגשר משום מה סורי המיקום שלו זה מתחת למחלף החדש בצומת אשדוד בנתיב מיבנה לכיוון דרום אם אתה רוצה ללכת לבדוק בהזדמנות ראיתי בדרך עוד שלטים בניצנים ובעד הלום אבל לא יצא לי לצלם
המון תודה ידידי !!!

מצב
הנושא נעול.
למעלה