בקשה לי אליכן.

Fairies Hunter

New member
תראי,

תאוריות זה ממש נחמד. גם קונספירציות. אם מיטל תבוא למראיין שלה ותגיד לו שפול מקרטני נרצח ראשון, אני לא יודעת מה הוא יעשה. יעיף אותה משם? או פשוט יצחק לה בפנים. תקראי את השאלה: אם יש שני אנשים מלהקה שנפטרו, לא יכול להיות שזה פול וג'ון. אחרת איפה נכנס ג'ורג'? תחשבי בהיגיון. הסרט המצולם: Hard days night's רינגו סטאר: ריצ'ארד סטארקי. נפטר ראשון: ג'ון לנון נפטר שני: ג'ורג' הריסון

Fairies Hunter

New member
מי כתב כול אחד מהספרים הבאים?

א. פיטר פן ב. נשים קטנות ג. ורוניקה בוחרת למות ד. הקומדיה האלוהית ה. האלכימאי ו. אליסה בארץ הפלאות

רק 3 אני יודעת ../images/Emo4.gif

ב.נשים קטנות
לאויזה מי אלקוט ג. ספר הג'ונגל
קיפלין ו. אליסה בארץ הפלאות
לאויס קרול [[בטח הכל לא נכון
חפיף,לפחות ניסיתי
]]

Me¥tal

New member
וואו...

ג. זה פאולו קואלו. כנ"ל ה'. אליס זה לואיס קרול. מי השאר?

Fairies Hunter

New member
אז ככה.

א. אני יודעת שזה ג'יי אם בארי. אה! ג'יימס מתיו בארי. איזה זיכרון. ב. לואיזה מיי אלקוט ג. ענית (פאולו קואלו) ד. דנטה אליגיירי ה. ענית (כנ"ל) ו. לואיס קרול

Mooa-Numi

New member
ממ

א. אינלימושג, הה. ב. מיי אלקוט, משהו. ג. פאולו קואלו. ד. אנאעארף. ה. פאולו קואלו. ו. לואיס קרול [מלךמלךמלך] שכחת לשאול מי כתב את 1984.

Shani5

New member
אחותי עשתה את המבחנים והם

נורא נורא נורא קשים... תשתדלי לחזור גם על נושאים עכשוויים. וגם על מה שקורה עכשיו בפוליטיקה והכל. זה חשוב. לא רק על ההסטוריה. (היא לא התקבלה, דרך אגב.. היא הגיעה לשלב האחרון ונכשלה..) בהצלחה מתוקה

Me¥tal

New member
../images/Emo13.gif תודה.

אני לומדת למבחנים האלה כבר הרבה זמן, אני יודעת הרבה. אני מקווה שאני אעבור את השלב האחרון. אני בטוחה שאני אגיע אליו.

Fairies Hunter

New member
אל יתהלל חוגר כמפתח!

מה אומר הביטוי? לא, סתם. תראי, לנו היתה משלחת לארה"ב. היה בטוח שאני נוסעת. לא עברתי את המיון הראשי. אז.. לא יודעת. בלי ציפיות יותר מדי. \:

Me¥tal

New member
יש ציפיות, ויש ציפיות...

אני פשוט מכירה את רמת הידע שלי...

Me¥tal

New member
המקום הקדוש לשומרונים הוא:

1. הר עיבל. 2. הר גריזים. 3. ירושלים. 4. נצרת.

למעלה