בקשה לייעוץ רגע לפני כניסה לקבע

gilibr

New member
בקשה לייעוץ רגע לפני כניסה לקבע

שלום רב אני בן 34 בעל תואר שני ועומד בפני גיוס לקבע האם יש דרך בתהליך שכזה להתמקח ו או לעלות את רף השכר {שמעתי פה בפורם כל מיני מילים מוזרות כמו גמו"ש וכיו"ב} או שזה fix price אחיד רק להזין נתונים ולקבל פלט? האם יש טיפים או כל דבר אחר בתהליך קביעת השכר שלי 'מושגים שכדאי לי להכיר או כל נקודה שכדאי להיות ערני לגביה? אשמח לקבל ייעוץ בנושא חג פסח שמח וכשר לכולם

deathcaster

New member
תגובה

אתה בעל תואר שני, זה אומר שתקבל גמו"ש (גמול השתלמות) א' + ב' אוטומטית בהנחה יש לך שעות הכשרה לגמול (יותר פרטים דרך קצינת השלישות העתידית שלך), בתור אקדמאי בעל תואר שני גם התוספות של הרה דירוג (תוספות קבועות למשכורת תלויות זמן) הן תכופות יותר. אני מאוד מציע שאתה תתפוס שתגיע ליחידת הקבע שלך קצין מקביל לך בדרגה ותתיעץ עימו, או איזה נגד אפסנאות שיותר מקצועי ברזי תלוש המשכורת הצבאי. שעות הכשרה לגמול - אם אין לך מספיק, תצא לכל התשלמות הכי קטנה ששולחים אותך, ואף תיזום קורסים והשתלמויות כאלו בכדי להשלים את השעות (יש קורסים אזרחיים המזכים לגמול , אבל יש סיכוי שגם הלימודים שלך יכולים לזכות אותך קצת בשעות הללו) שוב, אם דיברתי סינית... אתה תתחיל להבין את הסינית הזו שהמדים יהיו כבר חלק ממך
אם אפשר - מה למדת ? תואר ראשון ושני ? גם אני בן 34 , נמצא כרגע בתואר שני...

gilibr

New member
תגובה לתגובה

דבר ראשון תודה על הייעוץ הראשוני.בהחלט נותן כיוון למרות שהרוב עדיין סינית מדוברת נקווה שנשתלט על הדברים עם הזמן אבל שוב המון תודה על ההכוונה הראשונית למדתי תואר ראשון עו"ס וכך גם השני. האם אתה בקבע כעת? המדים כבר "חלק ממך"? :) נו טוף מאוד מקווה שהתהליך ילך חלק שיהיה פסח מצויין

deathcaster

New member
תשובה

הייתי בקבע 8 שנים.. החלטתי מהרבה סיבות שהראשית מהן היא שהרגשתי שנרקב לי המוח... שצריך לעשות שינוי ופניתי לאקדמיה. לך תדע.. אולי ביום מן הימים אני וצה"ל נחדש את אש האהבה בינינו

למעלה