בקשה להמלצה - מובילים ומוצרי חשמל

thunderstorm

New member
בקשה להמלצה - מובילים ומוצרי חשמל

היי לכולם,
בעקבות מעבר דירה, אשמח לעזרה:
1. אני צריכה להוביל שתי ספות מחיפה להרצליה. יש המלצות על מובילים קטנים (מאוד קטנים...) שיסכימו לזה ולא במחיר מופקע? ויותר חשוב - מובילים אמינים?
2. איפה יש חנויות אמינות, לא יקרות במיוחד ומומלצות לרכישת מוצרי חשמל (מקרר ומכונת כביסה) באזור המרכז?

תודה לעונים

rachelko

New member
מוצרי חשמל

"סלון חללית" ברחוב להגרדיה בת"א (באזור יד אליהו )
חנות מאד זולה ואמינה.
אם אתה רוצה פרטים נוספים תפני אלי בפרטי

לא צריך מוביל לשתי ספות

חפשי מישהו עם טנדר - אם תכתבי בפייסבוק בטח תגיעי לחבר של חבר שישמח להרוויח כמה ש"ח, וזה יצא הרבה פחות ממוביל.

thunderstorm

New member
ניסיתי את זה

מכיוון שלא היו תוצאות (לא לכולם יש חבר של חבר של חבר עם טנדר....
), אני שואלת את זה כאן.
מבחינתי מוביל יכול להיות באמת מישהו שמתמחה בהובלות קטנות עם טנדר, אבל אין לי מושג איך להגיע לאחד כזה...

בעבר היו אנשים שתלו שלטים

"אתה צריך הובלה, אני צריך פרנסה", אבל זה היה באזורים מאוד ספציפיים. אני מניחה שאנשים כאלו לא מפרסמים את עצמם בנט. אולי כדאי לשאול בעוד פורומים? אני מנסה לחשוב באיזה פורומים את יכולה להיחשף לאנשים כאלו.

אני פשוט חושבת שחבל לך ללכת על מוביל "אמיתי" שבכל מקרה יגבה ממך יותר כסף, שתי ספות זו אפילו לא הובלה קטנה.

היום נתקלתי במודעה כזו בדיוק

וצילמתי אותה באייפון, אבל לא הייתי בטוחה אם זה בסדר להעלות אותה לפורום (הפרסום אסור, ידוע לי), אז במידה וזה בסדר להעלות אותה, יש לי את הפרטים של המוביל הזה ש"צריך פרנסה", אולי זה יעזור לגולשים שמחפשים מוביל. (מה טיבו המקצועי- אני לא ממש יודעת...)

ע מזרחי

New member
פעם היו מובילים כאלו ליד בית הכנסת הגדול

ברח' הרצל.

עזבתי את חיפה לפני כמה שנים ואני לא יודע אם הם עוד עומדים שם

thunderstorm

New member
תודה לכולם!

בסוף עניין המוביל כבר לא רלוונטי, אבל עדיין אשמח להמלצות בנוגע לשאלה על מוצרי חשמל...

Jake Speed

New member
חפשי באתר אגורה

יש שם כאלה שאומרים שהם מובילים בעלות דלק.

וגם אנשים זורקים מוצרי חשמל סבבה לגמרי.

ואם לא מצאת מוצרי חשמל באתר "אגורה", תיכנסי לכל אחת מהחנויות של "אבי סופר" ברח' אלנבי בת"א. מחירים בקרשים

למעלה