בקשה דבילית אידיוטית משועממת....

• פותח הנושא Yuske
  • פורסם בתאריך

Yuske

New member
בקשה דבילית אידיוטית משועממת....

אהבלית, כסילית, חסרת חיים ומשמעות, ואני לא אתפלא אם תרצו אחר-כך להרוג אותי.... דנה, תקראי לי בבקשה באקה...(באקה=אידיוט, ביפנית) (את יכולה פשוט להעתיק את השורה שבגרשיים) "גילעד, אתה באקה" את יכולה להוסיף סימני פיסוק, מילים אחרי לפני או באמצע כל מה שבא,,, (אחר כך אתם יכולה לזרוק עליי כיסאות ספות וסכיני מטבח-אבל לא החדים האלה, אני מתכוון לאלה שחד פעמי) וכדיי שהשרשור הזה לא יהיה שרשור אוף...תשרשרו לפה תמונות של קירו^_^

lazy Gi®l

New member
קארו!

אין לי כוח לשים עוד כי בשרשור של פרק 36 שמתי הרבה ואף אחד לא שם
, אני דורשת צומי!! סתם סתם אבל הנה תמונה 1 של קארו (חמודי
)

Yuske

New member
הקפצה?....

ואם זה ירד שוב אני יפסיק אם זה-.-

ממוכר

אני מבינה אוקי אז אתה כזה שמכור לסמים ולמנגה ואנימה אוקי הבנתי אתה מכיר את טל עם השיער השחור נראה לי ששם המשפחה שלה הוא זיידנמן ונראה לי שאתה מכיר אותה אתה יודע למה? כי היא מכורה לאנימה כמוך ואפילו פחות מה את כותב אנימה לנצח מה את על סמים?!!!!!!!!!!!!! תרד קצת למטה אם אתה רוצה bbbaaakkkaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Yuske

New member
סליחה?

אוקי א) לא ביקשתי ממך שתיקראי לי באקה. אני לא מכור לסמים, אני לעולם לא השתמשתי ואני לא רואה אותי משתמש במילניום הזה בכל אופן (וגם לא עוד 3 גילגולים לפחות) משתמש בדבר ה*צונזר* הזה! חוצ מזה, זכותי לכתוב מה שאני רוצה בחתימה שלי כל עוד זה לא נוגד את חוקי הפורומ וזה לא פוגע באף אחד! למה אסור לי לכתוב "אנימה לנצח"? תני לי סיבה אחת למה לא לרשום את זה? זכותי המלאה לעשות זאת!! וכן אני מכיר אחת בשם טל עם שיער שחור והיא מכורה גמ כן, (ממש לא נראה לי שזו אותה טל). זכותי המלאה לאהוב מה שאני רוצה ולעשות עם זה מה שאני רוצה כל עוד זה לא פוגע בזכויות שמלמדים אותך באזרחות או משהו... מי את חושבת שאת? ומי את שתגידי לי מה לכתוב מה לבקש ומה לעשות עם החיים שלי? אם לא קראת עד הסופ של החתימה: אני רוצה שדמות אנימה תיהיה ראש העיר של העיר שלי, רשמתי משהו שמהלל את אישתי לעתיד (סיילור-ג'ופיטר)...הממ מה עוד רשמתי שם שקשורים לאנימה?... הייתי מגיב אבל אני לא רוצה להעליב לפגוע או להפר את החוקים של הפורום וחוצמזה יש לי בגרות עוד יומיים ואני לא רוצה להתעצבן מזה... אנימה ומנגה לנצח! אנימה ומנגהVS ניאופטס, הדו-קרב הנצחי של העולם

Yuske

New member
בכל מקרה..אמממ דנה?

(הודעה ראשונה) אוקי אני מצטער אם אני מציק עם זה פשוט יש לי בגרות עוד יומיים ואני לחוץ ושאני לחוץ אז אני לחוץ גם בדברים שאני לא ממש צריך (כגון הבקשה שבהודעה הראשונה שבכלל פתחה את השרשור הזה...) נדמה לי שהתמונה הזו מפה...(שבקובץ)

למעלה