בקר מצויין לכווולם..בקשה לי אליכם

לכל הבנות שמחפשות זוגיות......

לאן את הולכת עלמה, יקרה? לשדה אדוני, לחלוב את הפרה. האוכל יפתי אותך ללוות? תוכל , אדוני עם כל הכבוד. ומיהו אביך אם יורשה לי לשאול? - איכר, וביתנו בקצה המישעול. היש לך נדוניה , כדרך כלות? - הנדוניה שלי-זוג עיני הכחולות. אולי, לפחות,לבשל, לאפות? - לא זה ולא זה, רק פני היפות. אולי , בכך זאת, לכבס, לגהץ? -רק ליבי הטבור, הרחום עד אין קץ. אם כך, יפתי מה רב, דאבוני... רצית לומר לי דבר מה,אדוני? לא אוכל לשאתך, וסליחה שניגשתי! עד כמה זכור לי, בכלל לא ביקשתי. זהו שיר חיזור מתוך אמא אווזה.,

נירה לכזה חבר, עם כל כך הרבה מעלות

יש כבר חבר!!!!!!!!!!!!!!! את מחפשת גבר שעוד לא נברא!!!!!!!!! האם אי פעם פגשת גבר עם כל כך הרבה מעלות, בפרט היום!!!! אחד עם כל כך הרבה מעלות, אם בכלל קיים גבר כזה, צריכים הרבה הרבה לחפש!!!!

ע ו מ ר 4

New member
ללאה.......ולנירה......

גבר שעוד לא נברא? מאמינה שכבר כל הגברים נבראו. מכירה כאלה שכל המעלות נמצאות רק אצלהם,לכן יש חוסר.

ע ו מ ר 4

New member
נירה....

כותבת לך בית אחד בלבד מתוך השיר ברית עולם . לחן מתי כספי. מילים אהוד מנור. אט אט נגלה מעט מי אני מי את ואולי אולי נלמד לותר ולתת יותר עד שתותר רק אהבתנו.

עומר, תמיד הדשא של השכנה ירוק יותר,

אולי מרוב העצים לא רואים את היער, אני עוד לא פגשתי גבר גבר, עם כל כך הרבה מעלות, זאת הדיעה שלי. את מחפשת שלמות, אבל אף אחד לא מושלם, וצריך להתפשר, זה הכלל.

ע ו מ ר 4

New member
היייייייייי

אני מצאתי את השלמות.......שמתאימה לי.... לא צריכה להתפשר...טוב לי עם מה שיש. לא ממש מבינה איך הדשא והיער קשורים לכאן.

ע ו מ ר 4

New member
לילה טוב לכולם......

לאוהבים על הדשאים בינות לעצים...... לאלה שבבית יושבים..... לחולמים על שקיעה.... והכי חשוב לחולמים על זריחה.......כי שם טמון הקסם.

ואכן אני הרבה הרבה מחפשת....

והאמיני לי שאני יודעת שגבר כזה עדיין לא נברא....גם כתבתי בפתיח שאני מחפשת 7 גברים שונים....אבל אני לא מתייאשת ולא מפסיקה להאמין שהאביר יגיע על סוסו הלבן - יום אחד....

ע ו מ ר 4

New member
נירה.....

תאמיני. זה חשוב....האמונה. יום אחד כשפתחתי את החלון למשמע שעטות...... ידעתי.......שחייבים להאמין.

חן חן לעומר שאיני יודע אם גבר אתה א

או אשה. על כל פנים תודה, תודה על התמיכה והעידוד ומה פתאום? ממש אינני מאבדת את האמונה...ללא האמונה חיי ריקים...

למעלה