בקר מצויין לכווולם..בקשה לי אליכם

בקר מצויין לכווולם..בקשה לי אליכם

חריגה קצת אבל תודו שהיא מעניינת... אומר ולא אבוש - אני מחפשת בן זוג לחיים. אני יודעת שאין זה אתר הכרויות אבל לכל אחד (כך אני רוצה להאמין) יש חבר/קרוב/דוד/גיס וכו' שהתאלמן/התגרש והוא לבד וגם כן רוצה בת זוג מקסימה כמוני. אני גם מאמינה שאנשים טובים ישנם בעולם ורוצים לזווג זיווגים אז אני בהחלט אעריך כל נסיון כזה וגם אם לא ילך - אני מודה מראש ומבטיחה לא לבוא בטענות....וודאי כל אחד שקורא קריאה זו שואל עצמו: אם היא כזו מקסימה מדוע עד היום לא מצאה בן זוג (אני הרבה שנים גרושה)...או...ואשמח לענות..אני מאד מאד מאד בררנית וקשה לי עם זה...האמינו לי...אני צריכה שהגבר יהיה חכם עם המון חוש הומור (אמיתי) לא כזה שיודע לספר בדיחה וחושב שיש לו המון חוש הומור...הוא צריך להיות שוחר תרבות ומוסיקה, אוהב טיולים (בארץ ובחו"ל) טוב לב ונעים הליכות...אוהב את החיים הטובים ובקיצור - שיאהב אותי....(לדעתכם אני מחפשת כמה גברים שונים? גם לדעתי. אז..בכל זאת אם מישהו ירים את הכפפה - אודה מאד מאד מאד. נירה שקד

odo13z

New member
נירה. כל הכבוד לך על הפתיחות והאומץ

בטח עדיף מלשבת ולחכות לאביר. האמת...איך שתיארת אותו - גם אני הייתי מתחתן איתו. סתאאאאאם. מאחל לך כל טוב שבעולם.

pazi66

New member
נירה כל הכבוד,חבל שאני תפוס../images/Emo6.gif../images/Emo140.gif

בהצלחה לך....ואני כבר מקנא במאושר שיזכה

נו,,,,,,,, ומה בועז אומר?

אני רואה שהבנות פה לא מגיבות,, בהתייס לזה שהפורום פה שוקק, נירה מאחלת לך מכל ה-
הרבה הרבה

maxima

New member
סליחה????? בועז.. אני מסרתי

הודעה בשם נירה????? מה פתאום??? אני לא מוסרת הודעות של אף אחד!!!! מאיפה לקחת את הרעיון הזה???????

י מ י ת 2

New member
נירה בקר טוב

יקירתי, יש פה , לדעתי עוד כמוך, אני, למשל, כל הכבוד לך על אומץ הלב, מי שרוצה ליצור אתי קשר, אשמח לקבל מסר.

נכון, אני אמיצה מאד ואולי בגלל זה ק

קשה לי למצוא את החלק השני... אני לפניך...סתאם...סתאםםםםםםם מאחלת לשתינו למצוא את בחיר לבנו במהרה בימינו....אמן (לא, אינני דתיה כלל)

למעלה