בקר יום שני לכולנו..מאמי???קאם,קאם..היר..

sahr12

New member
בקר יום שני לכולנו..מאמי???קאם,קאם..היר..

לפעמים יש לי דילאיי בשירים.. אבקש את השיר של רמי קליינשטיין "על הגשר הישן" פסתנר מרגיע..יופי של ביצוע..עושה יופי לעוד בקר שמפציע.. תודה מראש אספן העצמות שלי..:) בקר טוב ישראללללללללל...

מרי-לו

New member
זה דיליי זה? ../images/Emo13.gif

באמת שיר יפה... בוקר טוב

sahr12

New member
סתמי שנייה..דודה..:)

אז איפה השיר??חחחחח..מה את מביאה לי פרח כאילו אזכרה..חחחחח בקר יפה..

sahr12

New member
לא נורא..אהבלה..

אצלי זו אחת עם לשונות\רוק\נשיכות\עצביםםםם\קללות..חחחחחח ואצלה זה שתיים בלחי..חיחיחיחי.. בקר יפה..}{

מרי-לו

New member
אני יכולה להביא לך מקסימום את המילים

יעזור? אם תרצה כשתבואו אני אצרוב לך דיסק של ריטה ורמי... יש שם את השיר הזה
על הגשר הישן ביצוע: רמי קלינשטיין מילים: צרויה להב לחן: רמי קלינשטיין שנים שלא שמעתי שום דבר ממנה רק לפעמים ממרחקים דרישת שלום היא עסוקה מאוד והיא איננה ובחיים החדשים שלה אין לי מקום פתאום מכתב, עכשיו היא אמא מסופקת ומגרשת ענפים מתנועעים והיא מוצאת מסדרונות של שקט בעיר שהיא מנזר או בית משוגעים. בנית לך בית וחצבת אותו בנצח אני מכיר אותך מאדאם, לא מאתמול הכל נכון מאוד אבל בעצם יש לך חוזה עם מנהל קרקס גדול ובשבילו את מתאמנת מרוכזת מוכרת שואו מן הדברים הכי כמוסים כי את ליצן את בולעת אש נועזת אשה מגומי שנולדה לקרקסים והם לוקחים את כל הטריקים שהמצאת ואין שום רשת שתציל מי שמעז גם את יודעת מה מחיר הפירואט שאת עושה שם, שמה למעלה בטרפז. לכי חפשי את אלוהים כל סוף שבוע ותתרפקי על קיר מאבן ששומר פתקים בסך הכל את ילד שנשאר פגוע נרגעת רק כשהאורות סביבך דולקים. בנית לך בית וחצבת אותו בנצח... אני נשאר פה לא החלפתי כתובת והחיים שלי ראי סדוק ומעושן כשתחפשי מקלט ממה שאת אוהבת אני אהיה כאן על הגשר הישן.

ק o ם

New member
ואני את המוזיקה ../images/Emo68.gif

על הגשר הישן שיר 100מם, והביצוע של נדב כהן בכוכב נולד - לא נופל מהמקור... בוקר יפה יקירתי

sahr12

New member
חחחחחחח פתוחים..רואה רק מפגר אחד..

שעושה את עצמו שר..חחחחח

למעלה