בקר יום ראשון לכולנו...שבוע חדש..

sahr12

New member
בקר יום ראשון לכולנו...שבוע חדש..

השמש זורחת..וקצת קריר.. שיהיה יום מתוק יותר לכולנו, נסתפק גם בפחות מריר.. בקר טוב ישראאאללללל... שיר בבקר,בבקר..כזה שנדלק לי .. את עולמי עם שחר,את לי כל היום.. את עולמי בלילה,את החלום..את בדמי,ברוחי,ולבבי, את הניחוח המתוק הפרח בגני..
ניחוח מזרחי :).

sahr12

New member
שבוע יפה ינשופי...

עדיף ציפיות גבוהות מאשר בלי ציפיות בכלל לא?? :)

בוואריה

New member
בוקר אור ../images/Emo42.gif

הנה מתחיל שבוע חדש וטוב גם אם הוא בא אחרי שבת שהיתה לי עם קצת מחנק ומועקה כי כשהולכים לישון עם חיוך אז קמים עם חיוך ואני מחייכת שיהיה יום נפלא לכולם

ערו

New member
../images/Emo203.gif

בוקר צח.. אחרי לילה של לעיסת "גת" משובח.. מה שלא אופייני לי..לא רגיל.. ואני עירני ונמרץ.. העניים פתוחות הגוף לפני הרגליים.. מלא באנרגיות -ואין היכן לפרוק- לא חבל שהכל ילך על עבודה. בוקר מסטול לכם .. אמרת מזרחי ומאז אני מנענע..

sahr12

New member
ניסית גם נרגילה?? :)

סבא שלי אמר פעם שמי שלא רגיל ללעוס..זה "מרדים" לו..חחחח אתה עירני..זה טוב..:) שבוע יפה ערו..

...Blue

New member
בוקר אושר ושבוע נפלא ../images/Emo42.gif

קמתי על רגל ימין (תמיד קם עליה כי היא הראשונה שיורדת מהמיטה) :) לא עשנתי גרס אבל אני מסומם מהריח של הבן שלי הקטן
שישן איתנו הלילה.. בוקר נפלא עולם

sahr12

New member
אהלן מאמי..שבוע טוב..

הכי טוב שקמת..:) כן ,כן המלאכים הקטנים זה משהו..

בוקר טוב לשבוע של גשם, הלוואיייי

מקווה שהשבוע הזה יביא שקט. מקווה שיימצא הרוצח המתועב של תאיר ראדה, מקצרין. מקווה שהגשם ישטוף את הדמעות לכל מי שזקוק לזה. בוקר מוצלח לכולם

אני חולת-גשם ../images/Emo13.gif

זה מטהר את האוויר זה מזרים לי אנרגיות חיוביות זה טוב לחקלאים ולשדות וזה איכשהו מעורר את היצירתיות שבי. בוקר אור, בלו

ק o ם

New member
אחת שתיים ש

לושששששששששש חחח אני מרגישה שאני עומדת לכתוב בוקר צח בוקר זך
אז בוקר יפה לכולם/ן... לא, עוד לא קיבלתי את ה- 100,000 ש"ח חיחי

למעלה