בקר טוב לילדים הגדולים........

daniella28

New member
בוקר טוב + בדיחה! ../images/Emo13.gif

גברת וולטרס הזקנה שכרה עוזרת בית חדשה, בלונדינית חטובה. ביום העבודה הראשון שלה, שלפה העוזרת את שער ראשה מעליה ואמר לגברת וולטרס: "אני לובשת פיאה. את רואה? אין לי אף שערה על הגוף. בשום מקום. לא רק בראש". באותו ערב ספרה גברת וולטרס לבעלה על השיחה עם העוזרת. מר וולטרס אמר: "אף פעם לא ראיתי דבר כזה! את חושבת שתוכלי לשכנע אותה לבוא אתך לחדר השינה מחר ולהראות לך את גופה? אני אתחבא בארון ואראה גם כן". גברת וולטרס הסכימה ולמחרת שכנעה את הנערה להיכנס אתה לחדר השינה ולהראות לה את הגוף העירום שלה. הנערה התפשטה לחלוטין, ולאחר מכן, אמרה לגברת: "אני אף פעם לא ראיתי גוף ע ם שיער. תסכימי להתפשט לפני גם כן?" הגברת לא יכלה לסרב, כמובן, והתפשטה לפני הנערה. בערב אמרה גברת וולטרס לבעלה: "אני מקווה שאתה מרוצה, כי אני די התביישתי כשהנערה הזאת בקשה ממני לראות את הגרוטאה הזקנה שלי". "את התביישת?", אמר לה בעלה, " א נ י ישבתי בארון עם עוד ארבעה חבר´ה מהמועדון!"

איימי!

New member
איפה יודעת לגעת???../images/Emo11.gif

יא מגעילה את והרעיונות שלך.... עשיתי כפי שהסברת. הפכתי את המקלדת ודפקתי בה יכסה...מה שיצא משם סודות מלוכלכים בפירורים אפר סיגריות ומה לא?.....
איימי
איפה את??

daniella28

New member
היי! לא חבל על הבדיחה?

תקראו לפני שמורידים למטה - יום מקסים לכולם

איפה דינ../images/Emo59.gifמיט.יילת?...

...סתאםםםםםםםםםםםםםםםםם... לא שכחתי...
נ.ב. מעניין אם היא ניכנסה לפורום משם?...לפחות לקרוא

אך ורק ביםםםםםםםםם../images/Emo42.gif../images/Emo42.gif../images/Emo42.gif

בבקר תמיד בים רק בים ביום שמש ביום גשם ביום שמח ביום עצוב איימי, זהו עכשיו כאן. ספרי לי קצת על הסודות המלוכלכים?????????????? לפחות מעניינים? ביי הולכת לעבוד דיכאון

התמכרותך איננה לפורום!!!! ../images/Emo3.gif

מה עוד את חייבת לדעת בכלל? נא לשנות הניק ל"יודעת בהחלט"

פעם סיפרו לי כי.....

"איבר קטן לו לאדם.... המרעיבו נשאר שבע...... והמשביעו נשאר רעב....!!!!! אז....מה עדיף?.....אני מעדיפה את האפשרות השניה.

ilag

New member
בקר טוב לילדים הגדולים........../images/Emo95.gif

גלשתי גלשתי....ומצאתי את הסיפור של פין-נוקיו,הסיפור האמיתי: סיפור זה סופר לא מכבר הימים ואולי שמעתם אותו לפני כמה שנים סיפרו אותו אז לילדים הקטנים וזו הגירסה לילדים הגדולים: בכפר קטן ,שקט ורגוע גרלו נגר אומלל ופגוע דבר אחד לא יכל המסכן מה שכולם עושים...לזיין ביום יפה בהיר וצח באה פיה ואמרה לו כך: שמע נא אלי נגר חמוד הזיין שלך יעמוד כמו עמוד שלוש נקישות היא נקשה במקל והזין שלו נעמד ...כמו סרגל ועכשיו כבר ניתן במלאכה להתחיל "אתה עוד תחווה כאן - זיון לא רגיל" מה שהתרחש שם אסור לי לומר בכל זאת הסיפור הוא קצת מצונזר הפייה הטובה נהנתה מאד כזה זין בשבילה היה זה כבוד היא הודתה שהיה לה ממש שיגעון ומייד התברר לה שהיא בהריון הפייה המסכנה בשבילה זהו ברוך לילד תקרא על שם הזין הארוך אז סבא ג"פטו נסע עד לטוקיו והחליט לבסוף לקרא לו פינוקיו פינוקיו גדל והיה ילד עץ עם חברותיו הכוסיות הרבה להתרוצץ וכך מאושר לו ג"פטו היקר כן כן, בחיים הוא כבר מסודר יש לו ילד עץ אדיר שמזיין כמעט את כל בנות העיר ואת הסיבה להבין לא כל כך קשה כולן רוצות...זיין מעץ כזה נוקשה פנוקיו היה מפורסם בין בנות העיר וכולן רצו את איבר מינו להכיר אבל פינוקיו הרגיש שמשהו חסר והוא רצה את העניין לברר- הוא פשוט הבין שהוא עושה בושות כי עם זיין מעץ אין בכלל תחושות לכן הוא בעצמו לעולם לא גומר מקרה מבאס ובעיקר מצער. עוד באותו יום פינוקיו החליט-"אהיה ילד אמיתי בכל דרך אפשרית". ואמנם מהר מאוד חשב על מזימה- והזמין אליו לארוחה את הפייה המדהימה הפייה הגיעה, הם התיישבו לאכול- פנוקיו לא חסך בשתיה באלכוהול כמובן שבכוס של בפייה המדהימה פיזר פינוקיו קצת סם הרדמה. הפייה נרדמה ופינוקיו לא אחר,על חלומו לא להיות בנאדם-לא רצה לוותר הוא חיפש לפייה בכל הכיסים כי רצה למצא את מקל התכסיסים הוא מצא אותו תוך כמה שניות, וקרא:"ילד אמיתי אני רוצה להיות" פינוקיו לא האמין למראה עיניו- במראהו החדש הוא היה מאוהב!!! הוא הפך לילד אמיתי ממש- והוא היה כל כך נרגש! בינתיים התעוררה הפייה השיכורה והוא ערך עליה את - זיון הבכורה פינוקיו נפרד מהפייה לשלום...אחרי שאמרה לו"ההיית חלום?" פינוקיו צילצל לכל חברותיו: ואמר:"בואו ...אני ילד אמיתי עכשיו"!!! ומאז ועד היום פין-נוקיו מכייף ואת הזיין הוא כבר לא צריך לשייף! יש לו ביום - עשר זיונים נטו.... ולפעמים גם מסדר ... לסבא ג"פטו.... (בכל אופן המנהל ....אפשר לקרא לך פין-נוקיו???) או.......ארבליניו?

יופי, ועכשיו רוצה לשמוע לפני...

...השינה על זהבית ושלושת הדובים... לא את מצונזר, האמיתי...
נ.ב. מוכן להתפשר גם על עמי ותמי...(סקס רגיל, מסיונרי)

ilag

New member
נמאס לי מדובים.........../images/Emo6.gif

יש לי כזה בבית. .

חשבתי שיש לך את הברון מינכאוזן...

...או לפחות הברווזון המכוער(כמובן ברבור)...
נ.ב. מחקר מעמיק אל האנס קריסטיאנסן אנדרסן, טוען שהאיש לא זיין בימיו...

ארנבות? אתה שולח לי ארנבות?...

...זה לא כשר בכלל...
נ.ב. למה יהודיה לא מוצצת? כי זה לא "כשר" בהשגחת הרבנות...

למעלה