בקר טוב בקר של סתיו
שנה טובה

בקר טוב בקר של סתיו../images/Emo42.gifשנה טובה

וכבר הגיע לו הבקר ושנה חדשה בפתח ואתמול היה 11 בספטמבר אמריקה והעולם כולו התיחד עם האסון הנורא הנוגע לי גם באירוע אישי במזל הבת שלי באותו היום יצאה לעבודה יותר מאוחר ואיחרה למשרד הנמצא במגדלי התאומים. אך שותפה לדירה לא חזר.. חודשים היה החדר שלו סגור על השולחן מונחות היו משקפי הראיה שלו הבגדים הכל עמד כאילו הוא צריך לחזור רק פרחים יבשים ונר זכרון היו התוספת היחידה על השולחן גופתו לא נמצאה מעולם. וראש השנה בפתח ומנהג יפה נהוג במקורתינו - סליחות. ואני מבקשת סליחה מכל מי שנפגע ממני או בכוונה או שלא בכוונה. . ומאחלת לכם שנה טובה חג שמח והרבה שמחה

בוקר טוב ../images/Emo140.gif

שהשבוע יעבור לנו בשלום...אחווה...והכי חשוב ששנה חדשה תיפתח עלינו לטובה

שילה1

New member
ואולי אני אחותך-האבודה?../images/Emo3.gif

זו שמסתירה ממך דברים,בורחת לה לכל מיני מקומות,מתעלמת כשצריך ו...? ואולי אתה בכלל לא אתה? ואולי זו את. באינטרנט כמו באינטרנט,הכל מותר,בתנאי שלא חורגים מהכללים.

jud1001

New member
בוקרשל סופשנה..../images/Emo41.gif

הולכת ומסתיימת לה שנה.. מעבר לדלת מציצה הבאה.. הכנות בישולים.. בגדי חג לבנים.. דבש בצנצנת..תפוחים.. שנות טובות עם מבריקים.. חגיגת סיום שזו שהולכת.. מסיבת התחלה לחדשה שניכנסת.. תפילות שבלב..לשנה מוצלחת.. משלוחי אייקונים..מחבקים.. אמירות ופרצופים מחייכים.. ולו והלואי שהכל יתגשם... מהלב לחברי הפורום הנושם.. ברכות הן תקוה.. ברכות הן נתינה.. לבריאות וליופי שבאהבה.. והן חוצות גבולות.. משוטטות בין בריות.. היושב במרומים..אנא הקשב.. ליצרי כפיך פתח את הלב.. תן ליבך לאדם.. באשר הוא שם.. אסוף אליך הברכות.. פזרן בין הבריות..

kessem

New member
ג'וד,מפזרת../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo45.gif

tsiporganeden

New member
בוקר טוב גם ממני, יום נעים ושבוע

טוב, אכן שנה חדשה בפתח, וארוע רודף ארוע וזכרונות עגומים לצד זכרונות שמחים, מה שאנחנו מכירים גם מהמקורות, מי לחיים ומי למוות וכו'.....דווקא אצלי ה- 10 בספטמבר זהו ארוע משמח מאוד, מה לעשות דרכו של עולם, בכל אופן אנחנו יודעים שכל סיום הוא התחלה חדשה ובפתח כבר מבצבצת לה שנה חדשה, עם התחלות חדשות, עם תקוות חדשות, אז שתהיה לכולנו אחלה שנה, שהפנים שלנו יכאבו רק מרוב שנצחק, הלאה עצב, הלאה עוני, הלאה רעב, הלאה מחלות, הלאה רוע, והלאה כל אויבינו ודורשי רעתנו, אמן.

אגל ט ל

New member
שיר אהבה (כמו גלגל)

מוקדש לכל המתגלגלים בקו התפר בין ימות השרב לימות הסתו (ודני, אם תמצא את המוסיקה-יהיה נחמד מאד) ********************************************** כמו עלה שביר ודק המתמוסס באור כמו הרוח שסדק את קול המיית התור כמו גלגל בתוך גלגל באופני הסתיו כמו תלתל בתוך תלתל ליבה בזרועותיו כמו גלגל בתוך גלגל באופני הסתיו כמו תלתל בתוך תלתל כך היא בזרועותיו כמו תינוק המשחק עם החמה בחול כמו הזמן המשתחק בין מחוגים בלי קו כמו גלגל בתוך גלגל באופני הסתיו כמו תלתל בתוך תלתל כך היא בזרועותיו ------------------------------------- מילים/לחן: אהוד מנור, מתי כספי

Nava5

New member
בקר טוב ורענן לכולם../images/Emo42.gif

הבה נתפלל שוב בתפילת ילדותנו: "תכלה שנה וקללותיה - תחל שנה וברכותיה". אני מבקשת סליחה מכל מי שפגעתי בו בכוונה או בשוגג. שנה של שמת-חיים ובריאות שתרד אלינו/עלינו.

Sודית

New member
בקר טוב לכולם.....מה שלומכם??../images/Emo13.gif

איזה שקט בחוץ.....יום ראשון, תענוג. תגידו עכשיו צריך כל יום לברך ב... "שנה טובה" "שנה מתוקה" "שנת שלום" וכאלה?? כל יום עד יום רביעי??? סתם שאני אדע.... סודית מוזמנת לערב החג לחברים, אנחנו נהיה 13 איש, 13 זה "א ה ב ה " ואני מאמינה שיהיה לנו אחלה של ערב. אז מתי הכי טוב לגיד "שנה טובה"?? - כל יום?? בעצם למה לא??? אז שנה טובה שקטה ומאושרת לכולנו.

למעלה