בקר בא לי להראות את בקתת הכורים שלי

הדור

New member
בקר בא לי להראות את בקתת הכורים שלי

הגדילו אותה 2-5 2-5 ענקית. לא מוכנה להצתלם,רק בקושי

chayahd99

New member
מקסים../images/Emo70.gif

ומה עם הבלוק-בית שלך
טרם קיבלנו ממך עדכון איך מתקדם.

chayahd99

New member
../images/Emo4.gif אוי, למה ../images/Emo35.gif

אמרתי לך שאת צריכה לעבוד בטכניקת FPP. זה עושה את החיים הרבה יותר קלים

ש מ ש א

New member
מלא פרטים קטנים

צריך המון סבלנות בשביל הבית הזה. גם אני לא תפרתי עם הנייר. אבל אני רגילה לעבוד עם המון חלקי גזרה קטנים ולעתים כמעט בלתי-אפשריים. לא ממש הסתדר לי בראש לתפור עם הנייר.

chayahd99

New member
חבל, קצת פספוס

רק לאחרונה, בעקבות הפרויקט, אני מגלה שהטכניקה הזו פחות פופולריות אצל מטליאות ותיקות וזה נראה לי ממש פספוס. התפירה מעל נייר היא לא חדשה לי כי אני משתמשת בפטנט הזה לעיתים כשאני תופרת בד סטרץ'. אולי צריך איזה סוויטש בראש, אבל ברגע שמנסים מגלים שאין ממה להרתע. את הטכניקה הזו מעולם לא ניסיתי קודם אבל אחרי שמנסים מגלים כמה זה גאוני ומקל על החיים. אם לא הייתי מתעקשת על FPP אז יכולנו לבחור דוגמא אחרת שפשוטה יותר מבחינת ההוראות והתפירה. הסיבה שבחרתי את הדוגמא הזו היא בגלל שרציתי לעודד את כולן להתנסות בטכניקה המדוברת. מקווה שהצלחתי לפחות בחצי

ש מ ש א

New member
חיה, את כל כך צודקת

עכשיו כשקראתי מה שכתבת הבטחתי לעצמי שאעשה עוד בית אחד, עם הנייר, רק בשביל להתנסות בטכניקה.

אתניס

New member
FPP

את צודקת קל לעבוד בטכניקה של FPP , עם תלמידים לפני 30 שנה עבדתי בטכניקה זו אלא שבצד השמאלי העבודה לא ממש נקייה לא כל התפרים רבע אינצ' ובבדים שקצת שקופים רואים שאריות לא ממש יפות. בעבודות שיש קשתות כמו שביל השיכור או גלגלי ניו יורק זה מצויין.

ש מ ש א

New member
מסכימה שקצת פחות מדויק מאחור

אבל עכשיו, אחרי שהתנסיתי בזה, אני מבינה שזה פשוט נהדר. אפשר ליישר קצת את הקצוות האחוריים לאחר התפירה. התפירה עם הנייר עושה סדר במהלך העבודה ומאוד עוזרת לדיוק. לקח פחות זמן לתפור הכל - אבל עוד זמן להוריד את הנייר... בסך הכל אני מאוד מרוצה שלמדתי משהו חדש. תודה. התמונה מצורפת. אני חושבת שיצא בלוק יותר יפה מהראשון. רוצות גם את זה? ענת

יאמה

New member
מסכימה איתך ../images/Emo13.gif

אוהבת את הבלוק הזה שלך, בראשון משהו לא הסתדר מבחינת שילוב הבדים, למרות שהיו מתאימים אחד לשני. פה הבדים מסתדרים מצויין למרות שהם נראים אולי פחות מתאימים....

chayahd99

New member
מקסים../images/Emo70.gif

בטח
תשלחי גם אותו. מראש ביקשתי מכל אחת בלוק אחד אבל אם כבר עשית, ויצא כ"כ יפה, אז למה לא.

למעלה