בקרוב...

מצב
הנושא נעול.

4דדד

New member
בקרוב...

בקרוב...
בקרוב ב"ה אני אעלה 3תמונות ראשונות בפורום של חברת מזרח ירושלים לתח"צ,בנוסף אני אנסה להעלות תמונה של גרר 303 של אגד,והכל בירושלים.

evgeniy2

New member
חברת מזרח ירושלים ? מה זה ?!

בקרוב...
בקרוב ב"ה אני אעלה 3תמונות ראשונות בפורום של חברת מזרח ירושלים לתח"צ,בנוסף אני אנסה להעלות תמונה של גרר 303 של אגד,והכל בירושלים.

מסקרן, שווה לחכות../images/Emo45.gif

מסקרן, שווה לחכות

לא להאמין נסעתי פעם אחת באוטובוס של י-ם המזרחית, היו פעם ימים אחרים.

4דדד

New member
זאת החברה שמובילה את תושבי מזרח

ירושלים מאיזור תחנת האוטובוסים הישנה ליד שער הפרחים אל הכפרים והמחסומים באיזור כמו עיסאוויה,סווחארה,צור בהאר וכו.הרכבים שהם משתמשים הם כמעט כולם יד שנייה מחברות בארץ,לנסיעות ארוכות הם משתמשים ב303 מודל 84- 85 בהרכבה ישראלית,ומרצדס 303 של וונהול משנת 90-93,לנסיעות קצרות יותר הם משתמשים במרצדס 814\416\614.

אוהד11

New member
אני זוכר את העגלות של החברות הללו

ירושלים מאיזור תחנת האוטובוסים הישנה ליד שער הפרחים אל הכפרים והמחסומים באיזור כמו עיסאוויה,סווחארה,צור בהאר וכו.הרכבים שהם משתמשים הם כמעט כולם יד שנייה מחברות בארץ,לנסיעות ארוכות הם משתמשים ב303 מודל 84- 85 בהרכבה ישראלית,ומרצדס 303 של וונהול משנת 90-93,לנסיעות קצרות יותר הם משתמשים במרצדס 814\416\614.
לאחר 1967 ובשנות השבעים והשמונים כיצד הן מעלות עשן מצינורות המפלט מעל לאוטובוס בעליות משער האריות, מוזיאון רוקפלר ומקומות אחרים באזור. אחת החברות קנתה מ- דן/יונייטד את 530 ו- 536, ולמעט שם החברה בעברית ובערבית השאירה את הצבע המקורי.

עגלות זה לא מילה

לאחר 1967 ובשנות השבעים והשמונים כיצד הן מעלות עשן מצינורות המפלט מעל לאוטובוס בעליות משער האריות, מוזיאון רוקפלר ומקומות אחרים באזור. אחת החברות קנתה מ- דן/יונייטד את 530 ו- 536, ולמעט שם החברה בעברית ובערבית השאירה את הצבע המקורי.
עגלות זה לא מילה
אני זוכרת, אחרי מלחמת הימים היו להם אוטובוסים כמו שראינו רק בסרטים מימי טיכו
. אבל האוטובוס שנסעתי איתו (עם חמותי ז"ל), אני אפילו זוכרת שזה היה להר הצופים לאוניברסיטה כבר היה יותר חדיש משהו בסגנון של האוטובוסים שהיו לנו בשנות ה-70, אני ממש לא זוכרת איזה.

גדדו

New member
גם באיווקו

גם באיווקו

למה גר 303?

בקרוב...
למה גר 303?
אגד בנו גרר חדש יחודי בעולם, על שילדת מאן - גרר הגורר אוטובוס על "משקפים", מקוה שאתה יודע מה זה. הגרר בנוי על שילדה 8X4, מדהים. קיים רכב אחד והשני נכנס ליצור, שניהם אמורים לכסות את הגרירה והחילוץ בכל הארץ.

fireman

New member
וואו! נשמע מעניין מאוד!

למה גר 303?
אגד בנו גרר חדש יחודי בעולם, על שילדת מאן - גרר הגורר אוטובוס על "משקפים", מקוה שאתה יודע מה זה. הגרר בנוי על שילדה 8X4, מדהים. קיים רכב אחד והשני נכנס ליצור, שניהם אמורים לכסות את הגרירה והחילוץ בכל הארץ.
וואו! נשמע מעניין מאוד!
יש למישהו תמונה של הכלי הזה?

846

Active member
אגד הסבו 0303 לגרר ע"מ להחליף את

למה גר 303?
אגד הסבו 0303 לגרר ע"מ להחליף את
הליילנדים שהתיישנו וזאת לצורכי היום יום - פנצ'רים, תקלות קלות וגרירות למוסך הקרוב. הMAN משמש כרכב חילוץ למיקרים מיוחדים ולגרירות יזומות למוסך עיר גנים שבו יש את מח' שיפוץ מרכב הראשית של אגד ומתקנים בו תאונות קשות במיוחד.

צחקן

New member
משקפים? מה זה? .

למה גר 303?
משקפים? מה זה? .

מצב
הנושא נעול.
למעלה