בקרוב סאבנימינל מגיעים

בקרוב סאבנימינל מגיעים

להופעה אצלנו בביה"ס (קשור לנושא מניעת אלימות) אני ועוד שני חבר´ה מתכננים לראיין אותם לעיתון ביה"ס שלנו, ואנחנו לא ממש יודעים עליהם הרבה,ובמילים אחרות-בערך כלום. אז אם אפשר קצת פרטים עליהם,וגם אם אפשר לשרשר כמה שאלות שכדאי לשאול אותם. בתודה מראש,אסף

MחושגZ

New member
אוקיי...

שים לב ידידי: קודם כל- חשוב מאוד שתדע- סאבלימינל זה ראפר יחיד הוא עושה ראפ עם הצל, שהוא ראפר אחר הם בד"כ מופיעים ושרים ביחד פרטים עליהם? סאבלימינל (קובי שמעוני) בן 23 בערך הצל (יואב אליאסי) בערך בן 24-25 (אגב הצל מתארח פה מדי פעם אז תוכל לדבר איתו :) ) שניהם נמצאים בלייבל הקרוי "תאקט" (TACT, ראשי תיבות של Tel Aviv CiTy), כשסאבלימינל הוא בעצם זה שהקים את הלייבל אממ... לסאבלימינל יצא אלבום סולו אחד, האור מציון (הצל התארח בערך ב- 3 שירים) במרץ 2000 אלבום מעולה (לדעתי לפחות), נמכר אני חושב ב- 15,000-17,000 עותקים.. השנה באוגוסט יצא האלבום השני, הפעם בשותפות מלאה עם הצל האלבום נקרא בשם המקורי מאוד "האור והצל", והאלבום הזה נמכר בינתיים ב- 20,000 עותקים אני חושב.. באלבום הזה (לדעתי לפחות..) יש הידרדרות רצינית.. לדעתי האלבום הזה גרוע ביחס לאור מציון.. ולמרות זאת- האלבום הזה סחף והגדיל את מעגל המעריצים של סאבלימינל והצל בקרב הנוער כולו (לא רק מי שאוהב מוסיקה שחורה) בנוסף, אם זה מעניין אותך: הם ידועים כימיניים, יש האומרים שקיצוניים שאלות?? שאלה אחת אני לפחות הייתי רוצה לשאול: מה הפרוייקטים הבאים שלכם?? (אני שמעתי שהם מתכננים אלבום סולו של הצל, ולאחר מכן אלבום משותף של כל האמנים החתומים בתאקט) בהצלחה אחי.. אם תרצה עוד אינפורמציה תפנה אליי כאן או באייסיקיו 118398337..

אכן אחלה סיכום.

מבטיח לסרוק את הראיון שנערוך,ולחזור לכאן...( תחכו קצת,העיתון יוצא רק בעוד חודשיים!!!) נ.ב : יש פה כמה קטנוניים טורדניים-עצבניים ביותר
. אז התבלבלתי בין הנ´ ל-ל´, מה כבר קרה???,בשביל צריך להשמיץ? (בראיון ב"ה זה כבר לא יקרה) ואגב, אני לא מאשל.

BIG7 אתה עוקצני בטירוף....

כל כך צעיר וכבר כזה עוקצני...? צה צה צה. NO MORE ALCOHOL 4 U

gracie

New member
הי אני מאשל!

תגיד, זה כל היום? או שלומדים בבוקר איזה ארבע שעות?

EmGee

New member
מזכיר לי טיפה את הילדה הזאת מהטקס

הוקרה לעופרה חזה "אני רוצה להזמין לבמה שני זמרי ראפ סאמילינל...............והצל"

למעלה