בקרוב: אתר לרומח הדרקון

KeNd3r

New member
בקרוב: אתר לרומח הדרקון

אני בונה אתר ישראלי לרומח הדרקון יחד עם חבר שלי - שנינו חובבי רה"ד. אני אחראי על העיצוב והחבר על התוכן. אנחנו מבקשים עזרה ממתכנת אתרים (אם יש פה), שיעזור לנו להעביר את העיצוב ל-HTML. אומנם התפקיד קצת קשה (כי אנחנו לא יודעים כלום ב-HTML) אבל הוא משתלם. אנחנו נשמח לקבל עזרה גם בנוגע לתוכן. צרו איתנו קשר באמצעות אייסיקיו: 133962114 או באמצעות הודעה בשרשור. בתודה, צוות האתר נ.ב: הנה סקיצה לעיצוב העתידי של האתר:

Vempiere

New member
הינה לכה אצה

בימקום להישתגע ב-HTML תיבנה את האתר באזרת תוכנות מיוחדות(זה הרבה יותר קל) ויהיה יותר פשול להאלות אותו לרשת.אים תיצתרך אוד משהוא צור קשר: בICQ 191-632-047 בהצלחה.

gold dragonit

New member
דוידי אתה שקרן עלוב!

לא אתה פתחתה את השרשור על הגזענות! זה היה נג'ס

Vempiere

New member
אני פתחתי את ההודאה קנדרים לשילטון

ואז כולם היתחילו להגיב על ההודאה שלי

gold dragonit

New member
איזה מגניב

סוף סוף יש פה עוד מישהו עם שגיאות כתיב

gold dragonit

New member
איפה אתה גר?

אם אתה גר בפתח-תקוה או לומד בכפר הירוק אני יכולה להביא לך ספר על HTML

Wing Chan

New member
אבל אז..

ע"י כך שהוא משלם מחיר מלא בחנות ולא מלווה מידידים שלו, הוא בעצם מקדם את הקפיטליזם בארץ ובעולם בכך שהוא תומך באירגונים קפיטליסטיים שמנצלים את העובד הקטן ומשלמים לו שכר מינימום. מכאן נובע שאם הוא ילווה מחברים שלו הוא ייקדם את הסוציאליזם בינו לבין סביבתו. רואה? :DDD קומוניסט. :X (לא שאני לא סוציאליסט, כן?)

DragonGirl13

New member
מישהו אמר קומוניסט.....?!

שונאת קומוניסטים!!!!!!!!!!!
אם לא האדומים האלה הייתי יכולה עכשיו להיות יורשת של מכרה זהב!!!! ושלא לדבר על כמה כסף היה לי....והם...הם! הם לקחו לי את זה כדי לעזור לעניים ולהשוות מעמדות...המפ! איזה אנוכיות!!!!!!! אבל לא משנה... תגיד, מאיפה אתה מוציא את הדברים האלה? איך מלהשאיל ספר הגעת לקומוניזם?!

SaberTooth

New member
אר... זו דווקא בכלל לא אנוכיות...

זה בכלל ההפך, אבל לא נכנס לדיון הזה.

אמרת לי פעם משהו שנזכרתי בו-

זוכרת שלפני יותר משנה אמרת לי שאת רוצה לבנות אתר עם חברה שלך של משחקי תפקידים הקשורים לשר הטבעות עם רייסטלין וכו'? חחח אז איך מתקדמים לאחר יותר משנה?

Knotted String

New member
אלון../images/Emo70.gif../images/Emo42.gif../images/Emo129.gif

להגיד לך להשתמש במסרים עוד פעם
משתמשים במסרים כדי לנהל שיחות פרטיות, כגון השיחה הזאת, שהיא ביני לבינך ולא מעניינת אף אחד אחר מחברי הפורום
אז אני ממש מצטערת, ואם אתה לא תשלח לי מסרים כדי לנהל שיחות פרטיות בנינו, אני פשוט לא אענה לך. אני לא רוצה להציף את הפורום באוף/נצל"שים. סורי.

למעלה