בקע סרעפתי גדול מאוד

מיתוס

New member
בקע סרעפתי גדול מאוד

שלום שמי עמית אני בחור נכה בן 33 מרותק לכיסא גלגלים לפני כ 7 שנים בעקבות הקאות מרובות הלכתי להבדק אצל רופא ולאחר הבדיקות שעשו לי התברר שיש לי בקע סרעפתי גדול, נתנו לי תרופות בהתחלה גסטרו 40 וכהתרופה הזאת כבר לא עזרה החלפו לי תרופה ללוסק 20 ובאמת ההקאות פסקו ומצבי היה טוב מאוד' בשנה האחרונה מצבי הבראותי הוחמר והתחלתי להקיא כמעט כל יום וגם הלוסק כמעט ואינו עוזר. המצב הגיע לידי כך שכבר חודש איני יכול לאכול כמעט כלום מבלי שאחרי האוכל אני יתפתל מכאבים ורק אחרי שאני מקיא אני מרגיש קצת יותר טוב מה גם שיוצאים לי המון גרפסים מגעילים לפני שבועיים עשיתי אולטרסאונד בבטן וגילו שכל אזור הלבלב שלי מכוסה בגזים האם זה קשור לבקע ? ומה אפשר לעשות בקשר לזה אתמול עשיתי צילום אנדוסקופיה של מערכת העיכול העליונה ובבדיקה התברר שהמכשיר מתקפל בכניסה ולא ניתן לעבור את הפילורוס הרופאה שלחה למיפוי וצילום קיבה ושבמצב הנוכחי כנראה שאצטרך לעבור ניתוח לתיקון הבעיה. יש לי מספר שאלות 1. איך נוצר בקע סרעפתי והאם הבקע יכול לגדול במשך השנים ? 2. כיצד עושים ניתוח כזה כמה זמן אשפוז ? 3. מהו תהליך ההחלמה לאחר ניתוח כזה 4 מהם הסיבוכים שעלולים להיות כתוצאה מניתוח כזה. יש לציין שאני בחור שמן ובעבר הלכתי להתיעץ עם פרופסור בקשר לניתוח זה והוא סירב לנתח אותי בגלל שהוא טען שבגלל הנכות שלי ובגלל שאני שמו בניתוח כזה עלול להיות הרבה סיבוכים ווא לא רצה לקחת אחריות לתשובתך בהקדם אחכה עמית אונגר

rod4

New member
לא כדאי לחכות לתשובה, אין מי שיענה

הרופא האחראי בפורום זה כבר יותר מחמישה חודשים שלא משיב, ישנו אתר עברי שנקרא פילפלים,ויש שם ד"ר פומרנץ הוא יענה לך, אני מאוד מקווה. הקישור כאן

למעלה