בקליות ספורט למאזדה לאנטיס!!

ceyal

New member
אהה הבנתי

אז בקליות זה ספורט אבל אגזוזים זה מטומטם. פשששששששש........

yeonatany

New member
כן,תתפלא

בקליות יוצרות מראה ספורטיבי ויפה יותר. וכשאמרתי מטומטם לא התכוונתי לאגזוז.........

© DrorZi

New member
שלום לחבר שמתלהב מעצמו

אתה יכול לשמור את כל ההגיגים שלך על הבקליות יענו ספורט לעצמך,לא כולם צריכים לשמוע אותם.יש כאלו שמתלהבים כמוך מבקליות וחושבים שזה הו הא ויש כאלה שמתלהבים משיפורים אמיתיים של יכולת הרכב. מי שלא מעונין לקרוא את תגובות חברי הפורום מוזמן לא להעלות הודעות כאלה,בלי לזלזל באחרים ולתפוס מעצמו חכם גדול. (זה מיועד אך ורק לך, שאם לא היה לזה כבר כזה זנב ארוך הודעתך היתה נמחקת היות וחוקי הפורום די מגבילים שימוש בו כלוח)
דרור זי.

Inoni

New member
אבל מה יעזרו לך בקליות מאחורה כשכל

עגלה תעקוף אותך ותהיה מקדימה ??? מי ישאר מספיק זמן מאחורי לנטיס בשביל "להנות" מהבקליות ???

Inoni

New member
אתה התחלת... ואם נהיה רציניים לרגע

אני בכלל לא בטוח שיש פה בעלי לנטיס, או שממש קצת והם שקטים מאוד, כך שזה לא ממש רלוונטי לכאן. נסה למכור את זה לאיזו סדנת שיפורים... הם יתנו לך הרבה פחות ממה שאתה מבקש אבל לפחות תקבל משהו. ינון.

krakos

New member
אנא לא להגיד סתם....

לצערי יש לי חיה כזאת. אני ממש מתבייש

Inoni

New member
אמרתי שאולי יש קצת... וכבר מזמן לא

היה פה שירשור כלי הרכב או עידכון של הגלריה והרבה השתנה מאז הפעם האחרונה... ינון.

Slow Sprinter

New member
לא לא לא!

בארץ יש כל כך הרבה לאנטיסים, וכל כך הרבה ילדים מתלהבים שמקבלים את המפתחות בערב, שאתה יכול להיות בטוח - הקונהיימצא וזאת לא בעיה... הבעיה כאן היא שהוא השתמש בפורום כלוח, וגם שהוא הניח שזה מעניין חובבי רכב... אבל בסה"כ, אני כמעט בטוח שניתן לקבל עליהן מחיר טוב, טוב יותר משל סדנא, כשמוכרים לגוף פרטי... בקיצור - אפשר למצוא, לא חסר ........ (השלימו את החסר).

krakos

New member
אני משלים.....

ישראלי מצוי, באיכות מצויה במחיר מצוי, באמינות מצויה, עם מנוע מצוי שרוצה אוטו שמביא אותו מנקודה 1 לנקודה 2 בזמן סביר ביותר. וכמה שאני לא סובל את האוטו המגעיל הזה-זה מה יש!!!!

liorplot

New member
חחחח תבין אותי...

ידידנו כאן, בעל השם יפה, עד כמה שהצלחתי להבין ממנו הוא בחור צעיר שלעתים נכנע ללחצי פוזה למיניהם, אבל מאוד משתדל להיות רציני כאן בפורום... התכוונתי שבכך שהוא "מתכתש" עם ההוא שמוכר פנסים ללאנטיס, למי יש כיסוי פנס יותר יפים, הוא מחליק לכיוון הdark side.... אבל מה אני אגיד לך, the force is strong with this one... |קסדהשחורה|

liorplot

New member
../images/Emo32.gif בקליות. מה מקור המילה?

אין מילה כזו בעברית, והיא לא קרובה מבנית לשום מילה או צירוף מילים קיים בעברית, מה שמביא אותי להאמין שהמילה בקלית, היא עיוות מכוער של המינוח באנגלית back-light. אני כלכך מקווה שאני טועה...

ranzz

New member
בחיים לא שמעתי אותה בכלל

איך מבטאים אותה? (תוכל לכתוב באותיות אנגליות...)

Slow Sprinter

New member
נדמה לי

שמישהו פשוט נרדם בסדרת הנשק בטירונות, ולא הבין מה זה הבקלית שממנה עשוי האם-16,אבל הם יודעים שזה סוג של חומר פלאסטי מגניב :)

ophir28

New member
בקליט bakelit

"חומר פלסטי קשיח, שבא להחליף את הגומי והמתכת.משמש כמבדד. נקרא כך על-שם ממציאו ההולנדי." נלקח מתוך מילון ספיר.

liorplot

New member
לא הייתי מהמר שזה קשור איכשהו

לפנסי תחת של מכוניות ערסים.

למעלה