בקליות ספורט למאזדה לאנטיס!!

yeonatany

New member
בקליות ספורט למאזדה לאנטיס!!

יש לי בקליות ספורט חדשות למאזדה לאנטיס 1999-2003 למכירה..חדשות באריזה.יבוא אישי מחו"ל ולא ניתן להשיג בארץ. 1200 ש"ח. 052-573770 דותן.

Booly

New member
על מה אתם מדברים! רק הבקליות האלו

לבד מוסיפות 13.665 כ"ס לאוטו. הבעייה היא שהגיר לא בנוי לתוספת הכח הזה וצריך לשפר אותו ע"י התקנת FOOTREST של SPARCO :)))

fazer

New member
בקליות ספורט? ../images/Emo6.gif

כמה כ"ס הן מוסיפות? Fazer

be_roo

New member
מחזיק כוסות ספורט לקוואליר!!

עם מדבקות של אש בצדדים

elior1111

New member
אם אלה בקליות ספורט אז ...

מה אני יגיד על הבקליות של האאודי שלי ??

חחחחח נשבע לך שזה מה שרציתי לכתוב!!

אם אתה לא היית כותב את זה!!! חחחחחחחחחחחחח ערסקליות
חחחחחח שום דבר אישי אליאור

Inoni

New member
כשאתה מתלהב מהמנוע אני מבין...

אבל מבקליות ?!?!?!... התחלת לחסוך כסף לקורס+צ'יפ ? ינון.

elior1111

New member
ינון אם השאלה מופנית אלי אז התשובה

היא - שאני לא צריך לחסוך כסף יש לי פשוט אני לא רוצה להוסיף ציפ

Inoni

New member
כן היא שורשרה אליך... ואני יודע שיש

התכוונתי שתתכנן להשקיע את זה... כלומר לשים בצד, לא צריך להתרברב... ולמה אתה לא רוצה להוסיף ? מה אף פעם לא תרצה ? ומה עם קורס ??? ינון.

elior1111

New member
אז ככה

האוטו חזק מידי גם ככה לחיצת גז קטנה והוא נותן קיק מעצמו (באמת!!!) ואני לא אומר לך כאילו לחיצה חזקה על הדוושה תגיד לחצי והאוטו יאיץ בשניות .. לבנתיים מספיק לי הכוח הזה (180 כ"ס) אולי כשאני יתרגל אליו ולכוח אני ירצה יותר כמו בכל דבר . יש מצב שעוד כמה חודשים אני יוסיף - היתרון פה הוא שהוא שותה דלק ומה יהיה עם אני יוסיף ציפ ? אני יצטרך בקבוקים באוטו לא שאני בוכה או משהו על הדלק באמת שלא איכפת לי ועם אוטו כזה קשה להתקמצן על הדלק אבל אתה יודע לא נעים לקחת מההורים כל הזמן אז אני גם ממלא ... ויותר ממה שאני שם בו אני לא יכול לשים הוא גם ככה לא משאיר לי כסף קטן בכיס

drumtroll85

New member
בדר"כ הצ'יפ חוסך דלק

בגלל תוכנת ניהול מנוע משופרת, בנסיעה רגועה צריכת הדלק תהיה נמוכה יותר. אבל כמובן שבנסיעה אגרסיבית יותר צריכת הדלק תעלה.

yeonatany

New member
שלום לחברה שמתלהבים מעצמם

אתם יכולים לשמור את כל ההגיגים שלכם,לא כולם צריכים לשמוע אותם.יש כאלו שמתלהבים כמוכם מאגזוזים ושיפורים מטומטמים למיניהם ויש כאלו שמתלהבים מהמראה החיצוני.מי שלא מעוניין בבקליות מוזמן לקרוא הלאה,בלי לזלזל באחרים ולתפוס מעצמו חכם גדול. (זה מיועד לכל המתחכמים למיניהם)

be_roo

New member
ויש כאלה שטורחים ללמוד את חוקי

הפורום ולהבין שיש לוחות המתאימים לפרסום

למעלה