בקבוצה א.מינית בפייסבוק מישהי הכירה לי את ההגדרה הזאת שאני לדעתי מתחברת מאוד

Feker Libi

New member

משיכה כלפי אנשים שידוע שזה לא יתממש ושזה בגדר פנטזיה, אנשים יפי תואר שמופיעים במדיה בין אם זה דוגמנים או ידוענים ובנוסף מה שגורם לי להתחבר עוד זה שהמשיכה שלי כלפי המדריך התעסוקתי שהיה ברור לי שאין לי סיכוי לקשר איתו בגלל יחסי מרות. אגב לדעתי אני די בטוחה שהבחור השני שאני נמשכת אליו זאת משיכה רומנטית ולא מינית, לא מפנטזת עליו מינית כמו ההוא מהעבודה.

אולי אני גם frayromantic כי אני לא מכירה אותו לעומק אלא רק היכרות שטחית כזאת.

k500

Active member
מנהל
תודה על ההגדרה, לא שמעתי עליה עד כה.
יכול להיות שיש לך משיכות שונות לאנשים שונים ואם מצאת הגדרה נוספת שאת חושבת שהיא מתאימה לך, מה טוב :)

Feker Libi

New member
חקרתי קצת לגבי הספקטרום הא.רומנטי ומצאתי משהו הגדרה שאני יכולה להתחבר אליו
Greyromantic or Greyaromantic

לא זוכרת מתי נמשכתי רומנטית לעוד מישהו חוץ מאחד שבכלל אין לי סיכוי איתו. לפי מה שאני מבינה בהגדרה הזאת זה א.רומנטים שנמשכים לעיתים נדירות. אז כנראה אני אפורה.

k500

Active member
מנהל
חקרתי קצת לגבי הספקטרום הא.רומנטי ומצאתי משהו הגדרה שאני יכולה להתחבר אליו
Greyromantic or Greyaromantic

לא זוכרת מתי נמשכתי רומנטית לעוד מישהו חוץ מאחד שבכלל אין לי סיכוי איתו. לפי מה שאני מבינה בהגדרה הזאת זה א.רומנטים שנמשכים לעיתים נדירות. אז כנראה אני אפורה.
יכול להיות. כמו שהזכרנו, ייתכן שאת נמשכת בסיטואציות מסוימות בסוגי משיכות מסויימות ולא הכל אחיד, כלומר יכולה להיות לך משיכה מסוג מסוים למישהו מסוים בסיטואציה מאוד ספציפית שלא תהיה דומה למשיכה אחרת שתחווי.
טוב לדעת שאת מגלה עוד הגדרות שאת מתחברת אליהן. תמיד אנחנו אומרים שהריבוי של ההגדרות נותן להרבה א.נשים את המקום שהיה חסר להם/ן לפעמים, בייחוד אחרי השבלונות של ההגדרות ההטרו-נורמטיביות ששלטו בחברה עד השנים האחרונות.

למעלה