בצק עלים

לירביר

New member
בצק עלים

אז ככה- מתוך ידיעה שבעלי אוהב מאוד עוגות תפוחים החלטתי להכין לו שטרודל לשבת- הוצאתי מבעוד מועד בצק עלים להפשרה והיום בבבוקר כשהבצק כבר מוכן יקירי ניזכר לומר לי שהוא אוהב רק עוגות תפוחים בחושות ולא פאיז ושטרודלים למניהם... השאלה היא מה ניתן לעשות עם הבצק הקיים? האם ישנן עוגות אחרות שאני יכולה להכין עם בצק עלים? אשמח לרעיוניות ולמתכונים.

שפ10

New member
בצק עלים

שלום רב את יכולה לחתוך את הבצק לאחר רידוד לרצועות של כ2 סמ' באורך של כ10 סמ' לפזר עליהם סוכר לגלגלצד אחד או שני צדדים לפזר שוב צוקר ולאפות עד קבלת צבע זה(אוזני חתולׁ) בהצלחה

אפשר גם

למרוח על זה ממרח שוקולד לקפל לחצי ולעות רצועות , לגלגגלל כול רצועב כמו בעסלי לטבול בביצה ולפזר מעל סוכר לתנור שישחימו

יפית מן

New member
שבת שלום לכולכם,ולכל המתענינים בשלומי

בריאותי ב"ה איתנה,רק מחשבי קרס ,קריסת מערכות ,היה לו מלא וירוסים,והטכנאי שלי במילואים ולכן היום היתה לו חופשה ובא אלי ותיקן אותו זמנית עד שובו מהמילואים,ואז יקח אותו למעבדה לניקוי,התגעגעתי מואד לכולכם ואני לא אוכל להספיק ולקרא לפני שבת את שהחסרתי,ובמוצאי שבת יש לנבד שלי יום הולדת ועלי לנסוע לנתניה כך שרק ביום ראשון אקרא את כל החסכים שלי היו ברוכות כל אחת בנפרד..וכולם ביחד שבת שלום ומבורך ושקט

רותי410

New member
../images/Emo16.gif../images/Emo16.gifשבת שלום לך, לכל אנשי הפורום החמודים,

ולכל עם ישראל
וברכות חמות לילדים של יוכי ליום ההולדת
רוב אושר והצלחה בחיים. 4 מבני המשפחה בחודש טבת, וואו!!!

יוכי68

New member
רותי, אמרתי לך שיש לי 4 גדיים......../images/Emo6.gif

תודה על ברכותייך, תבורכי מקסימה.......שבת מהנה וברוכה.

טילי2

New member
מאיוש, זקוקה מאות למתכון שלך למאפנס'

שוקו וניל. תודה טילי

למעלה