בצער רב וביגון קודר אני מודיעה על זה

בצער רב וביגון קודר אני מודיעה על זה

שלא עברתי את הבחינה בסטטיסטיקה א', אי לכך ובהתאם לזאת, אני ניגשת למועד ב' עם יתרת החשק שנותר לי ללמודים.. (ביננו, רמת החשק מתוך 100 עומדת כרגע על מינוס 99
) נכון, זה רק הקורס הראשון שלי ולהתייאש כל כך מהר זה מראה על אופי לא כל כך חזק לצערי.. אבל מה לעשות שכך אני..
אני שמחה בשמחת חברה שלי שעברה את אותה הבחינה בציון 88 (!) מה אתם חושבים על לימודים? אתם הסוג החרשן? הזה שלא לומד ומוציא מאיות? מסתפק בעובר ומשיג אותו? או שמא לא בנויים ללמוד לתואר בכלל?....

נחזיק לך אצבעות למועד ב׳!!!

אל תתייאשי!! זה לא את להרים ידיים!! מציאות שאת עוד כאן בפורום ;p אז רק.. מלאא הצלחות!!

Silly Wisdom

New member
עונה:

מיותר לציין מה חשבתי חח מה אתם חושבים על לימודים: -הזורעים בדימעה- ברינה יקצרו- סיוט ששווה את ההשקעה. אתם הסוג החרשן: -פחחחחח הלוואי. הזה שלא לומד ומוציא מאיות: - פחחח הלוואי. מסתפק בעובר ומשיג אותו: - אני לומדת בשיעורים (בדר"כ) ואז חוזרת על החומר לריענון ונגשת לבחינה. וההסתפקות שלי בציון תלויה במקצוע. לדוגמא באנגלית אני אשאף ל100 במ"מ אני אשאף לעובר... בהצלחה אהובתי- גם אני נכשלתי במ"מ- כנראה שאני ואת בכל זאת נצטרך ללמוד ביחד
או שמא לא בנויים ללמוד לתואר בכלל?....

אין קיצור למתמטיקה.

אל תעבדו עליי. תכף תגידו לי שיש גם קיצור לפסיכולוגיה (ואל תגיד לי פסיכו) וגם לאינציקלופדיה.. בולשיט.

אני מהסוג החרשן.

ב"ה מוציא ציונים טובים אבל חורש ולחוץ מאוד. כן כן... הלימודים האלו יורידו אותי שאולה צעיר..

דניאל7707

New member
היי

אני קוראת פה בערך שנה וחצי ולא יצא לי להגיב. אבל זה כל כך נגע לליבי, אני סיימתי את הסמסטר בממוצע של 90 והופ היום קיבלתי מבחן 62 ממש על גבול העובר, וזה הוריד לי את הממוצע ל80 ואני בבאסה של הלייף, המרצה הבהיר שלא לעשות מועד ב' גם אם עברנו ב60 כי הוא הולך להיות מבחן קשה, אני תוהה אם הוא שקרן ופשוט מתעצל לבדוק את המבחנים או שהוא שמא זה אמיתי, ואם אכשל אני אצטרך לעשות את הקורס שוב וגם יפספס את הקורס ב', כי בלי א אי אפשר לגשת ל-ב'.

איפה את לומדת?

לא הבנתי איך הגעת לזה שהסמסטר את על ממוצע של 90? אתם עושים מבחנים? עבודות? כי בחינה הייתה רק אחת, מועד א'. ולדעתי, אם עברת, תניחי לזה, אם תיכשלי במועד ב' תצטרכי לעשות קורס חוזר ולא רק שזה באסה של הלייף משהו רציני (!) - זה יעקב לך את התואר במבט לעתיד.

דניאל7707

New member
לא כזה

מעניין אותי לכתוב בפורומים אני יותר כותבת בחברות של חיילים וגם זה לא הרבה, אני לומדת באוניברסיטת חיפה וסיימתי סמסטר א' התחלתי לפני שבוע וחצי סמסטר ב'

למעלה