בצער רב, אני נאלצת להודיע על סגירת הפורום

meytall0

New member
בצער רב, אני נאלצת להודיע על סגירת הפורום

ביום ראשון 3.2.13 ייסגר הפורום עקב פעילות מועטה.
בשיחת הטלפון מתפוז, שכבר שנתיים חששתי מקיומה, נאמר שאין טעם להשאיר את הפורום פעיל. למרות שיש צפיות בפורום, בקושי נפתחות הודעות חדשות.
ואני יודעת, שלבית הזה, בייחודיות שלו- ההורות שלאחר אובדן, אין תחליף. לא באמת.
עם כאב לב, ודמעות בעיניים אני כותבת הודעה זו.
כואב לראות שהבית החם שליווה אותי כ-7 שנים, נסגר.
כותבת ומוחקת, כותבת ומוחקת.
נגמרות המילים.
מיטל

kinsti

New member
זה באמת מאוד עצוב

זה נכון שאין הרבה פעילות וכשיש היא בדרך כלל איטית, אבל לפעילות המועטה שיש באמת אין מקום אחר כתחליף.
חבל מאוד ועצוב.
כמי שגם לא מרבה לכתוב, כן עושה לי טוב לדעת שיש את המקום והאופציה לכתוב כאן בין השמות והסיפורים המוכרים

דנד1

New member
ממש חבל

אני מרגישה שכיום אין לי ממש מקום בפורומים האחרים השכנים...
רוצה להודות לך על ניהול הפורום ההשקעה והרצון הטוב

דנה

זה ממש לא מוצדק

הפורום הזה כל כך ייחודי, מקום בו ניתן לדבר על הילדים החיים בהקשר לאובדן. בפורום אובדן אני משתדלת להמעיט לדבר על רוני (כי קיבלתי הערות מאלו שאין להן ילדים חיים, הערות מוצדקות כנראה) ויש כל כך מה להגיד, והרי שהסיפורים שלנו לא ממש מתאימות לפורום נשים אחרי לידה, או פורום הורים לפעוטות... אולי עצומה להנהלת תפוז תסייע?
מיטל, בזמן הקצר שלי פה היית השראה למחשבות (ופוסטים בבלוג). מגיע לך כל הכבוד ותודה רבה. הלוואי והפורום לא ייסגר, ותמשיכי להאיר על מצטרפות חדשות

ידי קסם

New member
כ"כ לא צודק!!!

בדיוק התכוונתי לרשום ולשתף לגבי טופז ועל מה שעובר איתה... וקוראת את מה שכתבת מיטל...

מסכימה עם דבריה של רוני שאני כאמא לטופז לא תמיד מרגישה חופשי ונוח לרשום את כל שרוצה להוציא על גבי פורום האובדן מחשש שאגרום אי נעימות שאלו שאין להם ילד בחיים.

כולי תקווה שזה רק אות אזהרה ותו לא...

נייטי

New member
עברנו כן תקופה לא מבוטלת

ההודעה שלך גרמה לי ללכת לארכיון ולקרוא אותנו לפני שנים והתרגשתי מאוד.
אני חושבת שהפורום הזה הוקם לא בהכרח בגלל צורך אלא בגלל חברות שנקמה בזמנו ועם השנים הוא נרדם לו.
מאחלת לכל מי שבדרך להורות רק טוב ואושר.
תודה לך מיטל על כל הנסיונות וההשקעה.
חיבוק גדול

מיטל יקרה

הפורום מתנדנד כבר לא מעט זמן, ואת החזקת אותו בהנשמה כמעט- מלאכותית כל הזמן הזה, מה שמראה שהניסיון שלך במד"א לא מבוזבז (-:
למרות שזה כבר ביתן של אמהות אחרות ולא שלי ושל "הדור שלי", מודה לך שהמשכת והחזקת אותו כל הימים האלו, ונתת הרבה אור ושמחה לכל מי שכתבה וצפתה כאן.
מאחלת לכל מי שכותבת וקוראת כאן ימים טובים
רק בשמחות

puchula

New member

נכון שלרוב אני בדוממים אבל אין תחליף... גם להכינס לקרוא, גם להיזכר ולדבר
תודה לך מיטל על הליווי והידיעה שתמיד אצלך. יש לי הרגשה שנצליח להתאגד גם במקומות נוספים...

אמאדובה

New member
עצוב לראות פורום נסגר

ועוד פורום כזה שאין לו תחליף, בתקופות מסוימות בחיים.
מיטל, מעריכה מאוד את המאמצים שעשית להשאיר את הפורום פתוח.

meytall0

New member
הועלתה הצעה, אשמח לדעתכן:

קבוצה סגורה בפייסבוק- לניקים מוכרים בלבד ובשיטת - "חברה מביאה חברה" כדי לשמור על פרטיותנו.
מה דעתכן?
תודה על החיזוקים מכולכן, מסתובבת בימים אלו עם מועקה

מיטל

הבעיה בפייסבוק

היא שאנחנו נהיה תחת השמות האמיתיים שלנו...
אני לא במקום של להיחשף.
מה גם שאין לדעת מה יעלה בכל מיני חיפושים בגוגל תחת השם שלנו.
אני אישית לא מוכנה לקחת את הריזיקה הזו...

אולי אם מנהלי תפוז יראו את ההתכתבות הזו של הבנות על כמה זה חבל שהפורום יסגר אזי ישנו דעתם.

זה באמת מצער
(פלוס
)

למרות שגם היה צפוי

מחד, אין תחליף למקום הזה, לידיעה שיש פינה מקבלת, שבה מבינים את הדקויות המיוחדות של הורות לאחר אובדן.

מאידך, המציאות אמרה את דברה, ועובדתית הפורום כמעט ולא פעיל זמן ארוך מאוד. למה? יש אולי המון סיבות, אבל עובדתית, זה המצב. פורום לא באמת יכול להיות תחת "אלא לראותם בלבד" ומן ההבט הזה ההחלטה של תפוז הגיונית (ומזל מזל מזל שהארכיון נשמר, בהחלט פיסת חיים והרבה פיסות לב מונחות בו).

ההצעה שלי היא שתפתח קומונה (סגורה או פתוחה) כאן ב
. זה עדיין משאיר את האנונימיות של הניקים ולא מצריך חשיפה כמו פייסבוק וזה לא מחייב לכמות פעילות כמו של פורום. אני חושבת שהכותרת "פורום" או "קומונה" לא ממש משנה. משנה האינטראקציה בין בני האדם, ואני מקווה שבאופן אבסורדי, דווקא סגירת הפורום תפיח חיים בקומונה.

מיטל, מבינה מאוד את המועקה שלך. יש דברים שהם בלתי נמנעים, ועדיין, זה עצוב. מודה לך על כל השנים בהם נתת את ליבך למקום החשוב והיקר הזה.

shoosh101

New member
כל כך חבל...

נכון שהפורום הזה לא מאוד פעיל, ועדיין, ההרגשה שיש מקום לפרוק כשצריך היא כל כך חשובה, והפורומים האחרים לא ממש מסוגלים להכיל דווקא נושא כזה.
מיטל בבקשה אל תרגישי רע, את עשית מעל ומעבר על מנת להחזיק את הפורום פעיל. נראה לי שההצעה של מעיין ברכה יכולה להיות מאוד מוצלחת עבורנו - קומונה ולא פורום. יש סיכוי שזה יקרה?
שולחת לך חיבוק גדול על כל מה שעשית כאן

פורום חשוב

אני מצטערת על סגירת הפורום הזה, זה נשמע לא נכון, משום שהנושא של הפורום חשוב מאוד, ופחות חשוב כמה אנשים נכנסים כל יום לקרוא בו ולכתוב בו. חבל מאוד. חיה ולטון

למעלה